SPA w górach

(17)

SPA w górach na sezon 2022

Obiekty noclegowe z rodzaju SPA & Wellness w górskich miejscowościach turystycznych stanowią niezwykle intrygującą opcję na wypoczynek. Zwłaszcza dla tych osób, które ponad wszystko stawiają aktywny relaks. Amatorzy sportu lepszej, dostępnej na okrągło i równie atrakcyjnej przez cały 2022 rok alternatywy chyba nijak nie znajdą. Hotel ze SPA w górach blisko stoku narciarskiego i szlaku turystycznego nie dość że sprzyja zdrowemu wysiłkowi, to jeszcze gwarantuje gościom niezrównaną regenerację. Doskonałe połączenie pożytecznego z przyjemnym.

SPA w górach na sezon 2022

Specjalnością ośrodków SPA & Wellness w górach, usytuowanych w tak znanych i lubianych kurortach jak dolnośląska Polanica, małopolska Krynica bądź śląska Wisła, są zaawansowane w wielu aspektach zabiegu kosmetyczne, pielęgnacyjne oraz relaksacyjne. Jacuzzi i sauny to tak na dobrą sprawę dopiero rozgrzewka przed właściwą “zabawą”. Klasowe górskie SPA proponuje nawet kilkadziesiąt wariantów masażu z rozmaitymi dodatkami - np. miód, czekolada, aromatyczne olejki, gorące kamienie, chińska bańka - kąpiele, odprężające rytuały, basen pływacko-rekreacyjny… nie sposób wymienić wszystkiego. Pewnym efektem poddawania się tego typu fachowym działaniom będzie zdecydowana poprawa samopoczucia i potężny zastrzyk nowej energii.

Gdzie znajdziesz najlepszy hotel SPA w górach?

Hotel ze SPA w górach przy stoku to idealne wyjście, kiedy potrzebne jest radykalne odcięcie się od codziennych, męczących obowiązków. Taka przerwa, pomyślenie przez jakiś czas przede wszystkim o sobie każdemu zrobi dobrze. Chyba nie trzeba specjalnie dodawać, że takie pozytywne strony wyjazdu na weekend w SPA w górach tyczą się nie tylko zdeklarowanych singli, ale też zakochanych par, a nawet rodzin z dziećmi? Ośrodki z kategorii SPA & Wellness w dużej części same w sobie stanowią wielką atrakcję i pokusę na 2022 r.

Hotel ze SPA w Karkonoszach

Nie należy przy tym zapominać lub kompletnie lekceważyć tego, co turystom mogą zaoferować same góry i górskie kurorty narciarskie. Długie, wyczerpujące i satysfakcjonujące wędrówki przez przepiękne, fotogeniczne tereny. Trasy rowerowe i stoki o najróżniejszym poziomie trudności. Warte odwiedzenia oryginalne muzea, regionalne skanseny, duże parki rozrywki. Dokładając do tego hotele ze SPA w górach z basenem, wyjdzie coś nie do zapomnienia. Na koniec warto wspomnieć, że wyspecjalizowane centra wypoczynkowe nie są w tej kategorii jedyną słuszną opcją. Swoje strefy SPA & Wellness w górach ma również spora grupa hoteli i pensjonatów - zwykle tych z górnej półki. Zależność jest prosta i zrozumiała: im wyższa cena, tym więcej możliwości i bardziej rozbudowana oferta zabiegowa. Nawet jeśli górskie SPA & Wellness do tanich nie należą, to w przeważającej części warte są wydanych na nie pieniędzy. Najlepiej sprawdzić to dokładnie na własnej skórze.

Jaki średni jest koszt noclegu w hotelu ze spa w górach?

Średni koszt noclegu w hotelu ze spa w górach na rok 2022 to około 400 zł. W tej cenie jest już wyżywienie.

Które hotele ze SPA są polecane dla rodzin?

Wszystkie hotele ze spa w górach, które poza zabiegami, sauną, masażami mają w swojej ofercie atrakcje dla dzieci. I basen. Basen uwielbiają wszystkie dzieci. Zwróć także uwagę czy w samym obiekcie jest sala zabaw, np. gdyby pogoda nie sprzyjała wędrówkom.

Które hotele ze SPA w górach oferują śniadanie?

Praktycznie wszystkie hotele ze SPA w górach oferują śniadanie. Jest ono zazwyczaj w formie szwedzkiego stołu.

Jakie są polecane hotele z jacuzzi w górach?

W Karkonoszach jednymi z najlepiej ocenianych są Karpacki & SPA, Karkonski SPA oraz Rezydencja Classic.

Wybierając hotel z jacuzzi w górach zwróć uwagę, czy położone jest ono w przeszklonym pomieszczeniu - by podczas relaksującej kąpieli podziwiać piękno gór. Popularne są też specjalne bale na zewnątrz, gdzie nawet w zimie możesz rozkoszować się gorącą kąpielą z pięknym widokiem.

Wyślij zapytanie