SPA nad morzem

(14)

By relaks nad morzem dopełnić warto wybrać nocleg ze SPA. Hotele, pensjonaty i ośrodki wczasowe zapewniają swoim gościom najróżniejsze zabiegi, by wrócili po urlopie jak nowonarodzeni, z siłami na kolejne miesiące. Zapraszamy do poznania naszych propozycji na SPA nad morzem.

SPA nad Morzem Małtyckim na sezon 2022

Ośrodki wypoczynkowe SPA & Wellness oraz nieco mniejsze centra SPA nad morzem stają się w Polsce coraz powszechniejszym widokiem. Być może powoli, zdaniem części turystów ceniących relaks na najwyższym poziomie zdecydowanie za wolno, ale jednak - dobroczynny jod w nadmorskim powietrzu i masujący, oczyszczający stopy piasek nie są już jedynymi zabiegami kosmetyczno-zdrowotnymi, na jakie można liczyć wypoczywając nad Bałtykiem w Polsce.

SPA nad morzem bałtyckim na sezon 2022 

Obiekty SPA nad morzem powstają nie tylko w tradycyjnie uzdrowiskowych miejscowościach w typie Dąbków-Zdroju, ale też kurortach o znacząco innym profilu. Dość oczywistym - i jak najpełniej słusznym - tropem w takim przypadku są stosunkowo duże ośrodki miejskie. Centra SPA nad morzem stają się standardem i atrakcyjną opcją noclegową do wyboru na 2022 rok. Począwszy od potężnej metropolii trójmiejskiej, przez Chłapowo i Jastrzębią Górę - od czasu do czasu zmieniających status z samodzielnej miejscowości na dzielnicę Władysławowa bądź na odwrót - aż po miasteczka w typie Niechorza i sąsiedniego Rewala. SPA & Wellness nad morzem w Polsce wreszcie staje się obecne i widoczne, niebotycznie wzbogacając ofertę wypoczynkową kurortu w przekroju całorocznym. Krótko rzecz ujmując - w takie miejsca warto wybrać się niezależnie od pory roku. 

Poznaj ofertę ośrodków ze SPA nad morzem

W końcu podstawowe atrakcje ośrodków SPA nad morzem, rozumianych przede wszystkim jako ściśle określona kategoria obiektów noclegowych, są kompletnie niezależne od warunków pogodowych. Te wszystkie masaże, kąpiele, peelingi, inhalacje polepszają nastrój w każdych okolicznościach. Działają nawet lepiej w czasie, kiedy jest zimno, pochmurno i deszczowo-śniegowo. Mały wypad do SPA nad morzem sprawdzi się przy wycieczce na weekend we dwoje, świętowanie Nowego Roku, majówkę… i wiele innych okazji, jakie się nadarzą. Centra zabiegowe tego typu funkcjonują na przynajmniej dwa odmienne sposoby. Część SPA & Wellness nad morzem to wysmakowane, z dość oczywistych względów wysoko ceniące swoje usługi obiekty noclegowe, oferujące moc rozmaitych pakietów wypoczynkowych. Zazwyczaj zestawy zawarte “w cenie pobytu” dość mocno różnią się w zależności od wybranej opcji, a za pozostałe zabiegi SPA trzeba już pewną sumkę dopłacić. Są też SPA nad morzem działające na zasadzie bardzo, ale to bardzo rozbudowanego gabinetu / centrum usługowego. Przychodzisz, płacisz, wracasz zrelaksowana/y i w pełni zadowolona/y. Swoje strefy SPA posiada też coraz więcej pensjonatów i hoteli. Wybierając SPA & Wellness nad morzem można być całkowicie pewnym tego, że pobyt tam będzie nie lada przyjemnością, jedną z największych w całym 2022 roku. Owszem, niemało kosztującą, lecz wartą swojej ceny.

Jaki zabiegi są oferowane w hotele ze SPA nad morzem?

SPA nad morzem to przede wszystkim masaże oraz peelingi. Do masaży używa się gorących kamieni, rozgrzewających olejków, pachnących balsamów. Popularne są peelingi z wykorzystaniem soli morskiej, minerałów, czy owoców (a nawet czekolady!). Skóra po takich zabiegach jest jędrniejsza, a ciało zrelaksowane. Do tego są jeszcze sauny (fińskie, parowe, infrared), jacuzzi, zabiegi na włosy, twarz i paznokcie. 

Jakie są polecane hotele ze SPA nad morzem?

W samym Niechorzu jest mnóstwo miejsc wellness i spa -  polecamy np. Jantar SPA, Villa Solaris, Puchacz SPA. Trzęsacz - Panorama SPA. Rewal - Villa Solaris. 

Czy SPA nad morzem są całoroczne?

Tak, większość ośrodków oferujących zabiegi spa nad morzem są całoroczne.

Jaka jest średnia cena hotelu ze SPA nad morzem?

Jest to ok. 250 zł. W tej cenie jest najczęściej śniadanie oraz dostęp do sauny, basenu czy jacuzzi (chociaż gdzieniegdzie takie atrakcje są dodatkowo płatne). Obiekty posiadają specjalne pakiety na zabiegi i pobyty spa - warto zapoznać się ze szczegółową ofertą każdego z nich.

Wyślij zapytanie