Ośrodki wypoczynkowe w górach

(23)

Ośrodki wypoczynkowe powstały, by goście mogli na wakacjach z rodziną komfortowo wypocząć. Na terenie takich ośrodków wczasowych znajdziesz więc plac zabaw, stołówkę z wyżywieniem, często basen i duży ogród. Poniżej przedstawiamy polecane ośrodki wypoczynkowe w górach.

Ośrodki wczasowe w górach stały się bardzo popularne w latach 80-tych. Jeśli jednak na myśl o takim lokalu pojawia się obraz niczym z PRL - bardzo się mylisz. Sprawdź dlaczego!

Ośrodki wczasowe

Jak w 2022 roku wyglądają ośrodki wczasowe w górach? Część z nich nie zmieniła wyglądu od czasów 80, ale dużo z nich dostosowało swoją ofertę i wygląd do obecnych standardów. To co na pewno znajdziecie w każdych z nich to masa atrakcji dla dzieci. Obiekty takie posiadają własne place zabaw, boiska. Ogród jest zazwyczaj dużo większy, niż w hotelach czy gościńcach prywatnych. 

Ośrodki wypoczynkowe w górach z wyżywieniem są standardem. Zazwyczaj jest to szwedzki stół na śniadanie oraz podawane do stolika obiad i kolacja (lub obiadokolacja). 

Dla kogo jest oferta ośrodków wypoczynkowe w górach

Dla wszystkich wybierających się na dłuższy pobyt. Szczególnie polecamy je rodzinom z dziećmi, seniorom i osobom lubiącym spędzać czas na miejscu. Ośrodki wypoczynkowe w górach zapewniają atrakcje dla gości, organizując czas - są to ogniska, opowieści, regionalne wieczorki zapoznawcze. Pilnują by goście się nudzili i by ich czas był jak najlepiej wspominany. Może dlatego coraz częściej można spotkać ośrodki wczasowe w górach z basenem, kręgielnią, bilardem.

Wolne ośrodki wypoczynkowe w górach na portalu noglegi.net.pl

Na naszym portalu dokonasz rezerwacji bezpośrednio u gospodarza obiektu, a do dyspozycji masz najróżniejsze pakiety: z wyżywieniem, animacjami dla dzieci, oferty specjalne. Zapraszamy serdecznie!

Jakie są najpopularniejsze miejscowości w górach?

Stolicą polskich gór jest cały czas Zakopane. Następnie Karpacz, Szklarska Poręba, Wisła i Żywiec. Coraz częściej turyści doceniają miejscowości położone obok popularnych kurortów, gdzie mogą odpocząć od tłumów - Kościelisko, Bukowina i Białka Tatrzańska, Ustrzyki, Świeradów Zdrój. 

Jak wybrać sprawdzony nocleg w górach?

Na naszej stronie prezentujemy tylko sprawdzone ośrodki wypoczynkowe w górach, masz więc pewność bezpieczeństwa rezerwacji. Cały czas dbamy o to, by oferta noclegów była jak najbardziej aktualna. Przy wyborze noclegu w ośrodku w górach pomocne mogą być opinie innych użytkowników.

Które ośrodki wypoczynkowe w górach są najlepiej oceniane?

Najlepsze oceny zbierają te ośrodki wypoczynkowe w górach, które poza noclegami zapewniają atrakcje - wieczorki regionalne, wspólne ogniska, animacje dla dzieci, saunę i basen. Na oceny ma także wpływ wyżywienie - wyższe oceny uzyskują ośrodki wykorzystujące regionalne produkty.

Dlaczego warto wybrać ośrodki wypoczynkowe?

Ośrodki wypoczynkowe w górach to dobrze zorganizowane obiekty oferujące na miejscu wszystko co potrzebne do spędzenia urlopu. Jest tutaj wyżywienie, atrakcje dla dzieci, ogród i duży parking. Często wypożyczysz tutaj rower czy narty. Recepcja jest zazwyczaj na miejscu, gotowa by doradzić co warto zobaczyć w okolicy.

Wyślij zapytanie