Weekend we dwoje w górach

(11)

Zabierz ukochaną osobę na weekend we dwoje w góry! Poniżej oferty obiektów z górskich miejscowości, które mają dla Ciebie wyjątkową propozycję.

Weekend dla dwojga 2022 w górach

Szykuje się weekend tylko we dwoje? Zamiast oklepanego wyjścia do kina i / lub eleganckiej restauracji, warto zrobić coś więcej niż zwykle. Dobrym i sprawdzonym pomysłem będzie wspólny wyjazd w góry. 

Weekend we dwoje w górach

Miejscowości w typie Karpacza, Szczyrku czy Świeradowa są godnymi uwagi destynacjami turystycznymi zarówno w środku mroźnej zimy, jak i w pełni gorącego lata. A dzięki przepięknym krajobrazom i pozostałym walorom górskich kurortów w Polsce, romantyczny weekend we dwoje w górach rzuca szczególny, niepodrabialny nigdzie indziej czar. Z uwagi na niezaprzeczalny fakt, że wspólny wyjazd zakochanych to wyjątkowa okazja do popracowania nad związkiem - na wiele różnych sposobów - to i obiekty noclegowe szykują z myślą o takich gościach specjalne oferty. 

Pomysły na weekend dwoje w górach

Pakiet związany z weekendem we dwoje w górach na sezon 2022 posiadają przede wszystkim pensjonaty i hotele, ale ośrodki z innego rodzaju (np. domki letniskowe) na taką okazję też mogą sprawdzić się bardzo dobrze. W końcu na pierwszym miejscu jest romantyczny nastrój i wzajemna relacja. Rzecz jasna dostępne wygody mogą być dla weekendu we dwoje w górach znaczącą wartością dodaną. Czyniącą z małego wypadu absolutnie wyjątkowy czas. Prawdopodobnie najczęstszą propozycją dla par, jaką składają ośrodki wypoczynkowe oferujące specjalne weekendy we dwoje w górach, są dedykowane zabiegi w strefie SPA & Wellness. Czasami trzeba wybierać spośród kilku dostępnych wariantów, czasami można liczyć na indywidualna - a raczej “parowany” - dobór atrakcji relaksacyjnych, pielęgnacyjnych i kosmetycznych. Dodajmy do tego jacuzzi, butelkę dobrego szampana / wina i nastrojowe światło w sypialni, a otrzymamy romantyczny odpowiedź na pytanie gdzie na weekend we dwoje w górach, o jakim marzy wielu zakochanych. Owszem, nie wychodzenie z pokoju - albo i łóżka - to w pewnych warunkach strasznie kusząca perspektywa. Tylko że zupełnie nie warto tak się ograniczać. 

Romantyczny weekend dla dwojga w górach

Weekend we dwoje w górach stwarza o wiele, wiele więcej interesujących możliwości. W takiej Wiśle czy innym Zakopanem zdecydowanie nie brakuje magicznych, wręcz filmowych zakątków. Zarówno na wiodących w wyższe partie gór szlakach, jak i na miejskich uliczkach. Weekendowi we dwoje w górach wydatnie może się też przysłużyć przednia zabawa w parku rozrywek. W 2022 roku znalezienie obiektu noclegowego w atrakcyjnym kurorcie z dobrą ofertą dla zakochanych. Popularność romantycznych weekendów we dwoje w górach nie spada, rozmaite źródła wskazują na trend wręcz odwrotny. Co powinno tylko cieszyć. W końcu żaden program socjalny nie poprawi sytuacji demograficznej tak, jak namiętny weekend we dwoje, spędzany w nastrojowym otoczeniu ;). A klimat w górach jest bardzo sprzyjający.

Gdzie pojechać na weekend we dwoje w górach?

Polecamy pewniaki, czyli noclegi w górach, które poza swoją lokalizacją oferują też zakochanym sporo atrakcji. Np. Zakopane, Karpacz, Szklarska Poręba, Kościelisko, Wisła czy Szczyrk

Czy na weekend we dwoje w górach znajdę tanie noclegi?

Oczywiście, że tak. Ceny za pokoje w górach zaczynają się już od 40 zł za osobę. Noclegi u prywatnych gospodarzy są zazwyczaj tańsze niż w hotelach. Ale w hotelach są dodatkowe atrakcje, jak np. śniadanie do łóżka dostarczone pod drzwi, ręczniki w kształcie łabędzi, możliwość zamówienia szampana. 

Co robić podczas weekendu dla dwojga w górach?

Spacerować, zwiedzać i cieszyć się sobą. Fajnym pomysłem jest np. SPA. Taki masaż lub pobyt z druga połową z jacuzzi czy saunie na pewno Was rozgrzeje. Gdy już wybierzesz lokal, zapoznaj się z przewodnikiem po atrakcjach, który udostępniamy na naszej stronie, w każdej wizytówce obiektu. Są tam najlepsze propozycje atrakcji, z odległością od hotelu, domku czy pensjonatu.

Kiedy pojechać w góry na romantyczny weekend dla zakochanych?

Osobiście polecam zimę i lato, ale poza sezonem. Np. początek grudnia, marzec, czerwiec czy wrzesień. Turystów znacznie mniej, więc będziecie mogli w spokoju nacieszyć się sobą. 

Wyślij zapytanie