Wyjazd firmowy zimą, oto 3 najpopularniejsze atrakcje na spędzenie wyjątkowego czasu w górach.

  • Noclegi
  • Blog
  • Wyjazd firmowy zimą, oto 3 najpopularniejsze atrakcje na spędzenie wyjątkowego czasu w górach.

Dobre relacje między pracownikami przełożą się bezpośrednio na równie dobre wyniki w pracy, warto więc zainwestować trochę czasu w przyjemności. Świetnym pomysłem jest zorganizowanie wyjazdu w góry gdzie czas płynie o wiele wolniej, a czyste górskie powietrze pozwala odetchnąć pełną piersią. Zakopane i okolice daje masę możliwości na miłe spędzenie czasu razem. Latem sprawa jest trochę prostsza, ale o wiele bardziej atrakcyjny będzie wyjazd zimą kiedy grzane wino rozgrzewa atmosferę do czerwoności. Przedstawiamy wam trzy najlepsze propozycje atrakcji zimowych na wyjeździe firmowym.

#1 Góralski Kulig w Zakopanem

Pierwsze miejsce zajmuje w tym rankingu Góralski Kulig w Zakopanem. A dlaczego? A no dlatego, że nie ma drugiej takiej atrakcji która kojarzyłby się z górami i zimą tak bardzo. Tradycyjne drewniane sanie, baranie ciepłe skóry na kolanach kubek gorącego wina w dłoni i znający Zakopane jak własną kieszeń Góral z krwi i kości, który zabierze Was na niesamowitą przejażdżkę zaśnieżonymi drogami. Bądźcie pewni nie zapomnicie tego bardzo długo. Klimat tego wieczoru, długie rozmowy i wspólne wspomnienia po prostu nie do opisania. 

#2 Narty lub biegówki

Dla doświadczonych i znających góry narciarzy świetną atrakcją integracyjną będą skitury. Duże wyzwanie ale też ogromna satysfakcja, wspólne zdobycie celu podbuduje relacje w zespole i pozostawi w pamięci cudowne wspomnienia na długie lata. To dla kochających dużą aktywność z nutka adrenaliny natomiast dla mniej doświadczonych idealne będą biegówki, to propozycja nawet dla osób które nigdy nie miały nart na nogach. Sport wymagający odrobiny cierpliwości na samym początku, aby po kilku minutach już jeździć swobodnie po wyznaczonych trasach. Tu również znajdą się miejsca z przepięknymi widokami, które zachwycą każdego. 

#3 Wieczorna biesiada z kapelą góralską

To jest wydarzenie tak niesamowite że aż ciężko opisać je słowami. Prawdziwa góralska kapela rozgrzeje swoją muzyką każde towarzystwo. Kolacja regionalna, czyli biesiada z suto zastawionymi stołami uginającymi się od regionalnych przekąsek, mięs, serów i aromatycznych trunków to może być pomysł na idealne zakończenie firmowego wyjazdu. Górale nauczą was tańca regionalnego, góralskich zwrotów i przyśpiewek. Taka integracja to niepowtarzalne wydarzenie do którego będziecie często wracać pamięcią.

Dodano: 2021-10-27 10:19:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz