Wille w Górach

(28)

Wille i domy wakacyjne w górach

Dla osób podróżujących z rodziną lub przyjaciółmi ciekawym pomysłem może być willa w górach do wynajęcia. Goście coraz częściej na wakacjach pragną swobody - szczególnie Ci z większych miast, którzy na co dzień mieszkają w blokach. Willa w górach pod lasem jest spełnieniem marzeń o domku w górach, otoczonego zielenią. To też dobre miejsce na organizację małego przyjęcia: urodzin, rocznicy, wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego. 

Zarezerwuj luksusowe wille w górach

Wille w górach do wynajęcia posiadają cały szereg udogodnień. Ogród z grillem, leżaki do opalania, zabawki dla dzieci. Podczas zimy na pewno zainteresuje Cię sala kominkowa, gdzie będziesz wypoczywać z najbliższymi. Często możesz taki dom zarezerwować z wyżywieniem - np. regionalnymi przysmakami, świeżo pieczonym chlebem, serkami i domowymi przetworami. Obiekty bardziej luksusowe oferują gościom do dyspozycji jacuzzi a nawet basen.

Całoroczny wypoczynek w Wille w Górach

Bez względu na to czy wybierasz się w Tatry, Beskidy, Bieszczady czy może Karkonosze spotkasz tutaj masę atrakcji przez cały rok. Willa w górach podczas zimy jest ogrzewana (często kominkiem), nie musisz się więc obawiać o komfort cieplny. Latem docenisz zieleń i ogród takich obiektów, gdzie wypoczywanie jest znacznie przyjemniejsze niż na hotelowym balkonie. 

Jaka jest średnia cena za wille w górach?

Wynajem całej willi w górach to koszt od 1000 zł za dzień. Troszkę tańsze są domki (czyli mniejsze wille) - takie znajdziesz już  średnio za 450 zł.

Która willa w górach cieszą się największą popularnością?

Największą popularnością w górach cieszą się wille typowo górskie, drewniane. Takie, które idealnie wpisują się w klimat okolicy. Osoby mieszkające na co dzień w miastach chcą poczuć klimat górskiego miejsca, z kominkiem, naturalnym drewnem i sporym ogrodem.

Jak wybrać sprawdzony nocleg w górach?

Na naszym portalu znajdziesz tylko sprawdzone oferty, bo dbamy o to, by były na bieżąco aktualizowane. Znajdziesz tutaj wille w górach, domki czy pokoje i apartamenty. Zapraszamy do rezerwacji.

Wyślij zapytanie