Baseny i aquaparki Zakopane i okolica

1.0 km od centrum

Wyjątkowe miejsce, gdzie wykorzystywane są dobroczynne właściwości piwa. Spa oferuje kąpiele piwne połączone z degustacją złotych trunków oraz kąpiele w winie, mleku, a także relaksacyjne masaże, peelingi i aromatyczne rytuały. To idealne miejsce na relaks w centrum Zakopanego.

1.1 km od centrum

Sportowy kompleks z rozbudowaną i wypełnioną po brzegi atrakcjami pływalnią w roli głównej. Obiekt posiada 4 baseny (w tym 1 zewnętrzny) o różnym profilu. Kąpiel urozmaici skorzystanie ze zjeżdżalni, jacuzzi, 5 typów saun, biczy wodnych, “dzikiej rzeki” i wielu innych rzeczy. W ośrodku działają jeszcze kręgielnia i klub fitness z bogatą ofertą ćwiczeń.

1.4 km od centrum

Zespół basenów na świeżym powietrzu, otwarty z reguły od końcówki czerwca do początków września. Jego głównym atutem jest woda geotermalna - zawierająca znaczne ilości wapnia, magnezu, sodu i potasu, utrzymująca stałą temperaturę w granicach 30℃. A pożyteczną dla zdrowia kąpiel można tu połączyć z przyjemnościami, jakie dają zjeżdżalnie i siatkówka plażowa.

1.4 km od centrum

Hotelowe centrum SPA dostępne - oczywiście za stosowną opłatą - dla wszystkich chętnych. Jego największą część stanowi kryty basen - wystarczająco duży i głęboki, by w pełni swobodnie mogło w nim popływać kilka osób jednocześnie. Oprócz tego na miłośników rekreacji i relaksu czekają kort tenisowy, siłownia, sauny fińskie czy bogata oferta zabiegów i masaży.

Dokładne zestawienie basenów i aquaparków w Zakopanem i okolicy. Lista basenów z Zakopanego zawiera opisy, zdjęcia, ceny, dane kontaktowe, odległości. Istnieje też możliwość komentowania, oceniania oraz zaplanowania dojazdu. Baseny i aquaparki w Zakopanem to świetny pomysł na wesołe i aktywne spędzenie wolnego czasu dla dzieci, dla dorosłych i dla seniorów.

Nasi partnerzy