Elcamp – salon i serwis kamperów i przyczep kempingowych w Krakowie

  • Noclegi
  • Blog
  • Elcamp – salon i serwis kamperów i przyczep kempingowych w Krakowie

Szukasz kampera albo przyczepy kempingowej? A może już zaliczasz się do grona szczęśliwców posiadających pojazd turystyczny i zależy Ci na fachowym serwisie albo jego doposażeniu czy przebudowie? To wszystko oferuje Elcamp, ceniony serwis i salon kamperów i przyczep kempingowych z Krakowa. Dlaczego warto zainteresować się ofertą małopolskiej firmy, która karawaning ma zakodowany w swoim DNA?

Elcamp z Krakowa – wszystko dla karawaningu

Karawaning to coś więcej niż sposób podróżowania. To prawdziwa pasja, która otwiera na możliwość przeżywania wspaniałych przygód. Oczywiście najlepiej, jeśli dotyczą one tylko miejsc i ludzi, a nie samych pojazdów kempingowych. Nad tym, aby tak było, czuwa firma Elcamp, która oferuje zarówno profesjonalny serwis kamperów i przyczep kempingowych, jak i ich sprzedaż. Siedziba firmy mieści się w Krakowie przy ul. Tynieckiej 118 e. Znajduje się w niej salon, hala serwisowa oraz sklep z wyposażeniem kempingowym.

W ofercie krakowskiej firmy znajdują się zarówno używane, jak i nowe pojazdy kempingowe, wszystkie od najbardziej cenionych producentów w branży karawaningowej, takich jak: Adria, Eriba, Bürstner, Hymer, Sun Living, Westfalia czy Globe-Traveller. Więcej informacji o dostępnych markach i modelach przyczep i kamperów znaleźć można na stronie https://elcamp.pl/. Elcamp posiada także sklep ze sprzętem kempingowym – również w wersji online, który pozwala na kompleksowe zaopatrzenie pojazdów we wszystkie niezbędne sprzęty i akcesoria.

Elcamp – sprzedaż, serwis, odkup kamperów i przyczep kempingowych

W ofercie firmy znajdują się zarówno większe, jak i mniejsze pojazdy turystyczne, w tym kamper-vany, integry i półintegry. Są to nowoczesne pojazdy kempingowe, które gwarantują w pełni komfortową podróż. Elcamp obok sprzedaży zajmuje się również wykupem używanych kamperów i przyczep kempingowych.

Oprócz tego firma oferuje także w pełni kompleksowy serwis, w tym naprawy powypadkowe, przeglądy, modyfikacje pojazdów turystycznych oraz ich doposażanie w różnego rodzaju urządzenia i instalacje, takie m. in. jak anteny satelitarne, klimatyzacje, fotowoltaika, zbiorniki wodne i LPG, sprzęt AGD, alarmy, telewizory itp.

Serwis Elcamp wyposażony jest w profesjonalną infrastrukturę z 6 stanowiskami. Firma realizuje zarówno przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, jak i naprawy powypadkowe, montaż zawieszenia pneumatycznego i podpór hydraulicznych czy przeglądy szczelności kamperów i przyczep. Obok samych usług serwisowych, klienci mogą liczyć na dostęp do oryginalnych części zamiennych – w tym również w pełni fachowej obsługi z zakresu termiki i oświetlenia.

Sprzedaż akcesoriów kempingowych

Elcamp oferuje także niezwykle bogaty asortyment akcesoriów kempingowych, dostępnych zarówno w stacjonarnym sklepie w siedzibie firmy, jak i w sklepie online. Jest to szeroki wybór artykułów i sprzętu karawaningowego, począwszy od drobniejszego wyposażenia takiego jak czapki, naczynia, poprzez meble turystyczne, markizy, sprzęt AGD, chemię do toalet czy dodatkowe lusterka kempingowe, na wyspecjalizowanych urządzeniach, takich jak klimatyzacje czy agregaty skończywszy. W ten sposób Elcamp tworzy niezwykle kompleksową ofertę karawaningową, zaspokajającą praktycznie sto procent potrzeb pasjonatów podróżowania kamperem czy przyczepą kempingową.

Kamper


Materiały partnera.

Dodano: 2024-03-01 10:36:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz