Noclegi na wakacje w Zakopanem

(0)
  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci

  Jeżeli kochasz góry, lubisz kontakt z naturą i uwielbiasz piesze wycieczki, to powinieneś spędzić wakacje w Zakopanem. Poniżej najlepsze oferty noclegowe na lato 2023.

  Nie odnaleziono

  Brak obiektów spełniających kryteria.

  Zakopane - wakacje 2023 z widokiem na Tatry

  Zakopane to jeden z najpopularniejszych kurortów górskich w Polsce. Tu zarówno odpoczniesz, jak i spędzisz czas podczas świetnej zabawy. Zarezerwuj noclegi na wakacje w Zakopanem i ruszaj na cudowną przygodę.

  Zakopane to piękna miejscowość, położona u stóp Tatr. Spotkasz tu prawdziwych górali, którzy chętnie zabiorę cię w podróż po górach, ugoszczą w swoich restauracjach i przyjmą w swoich pensjonatach oraz hotelach, zapewniając przy tym rozmaite atrakcje. 

  Wakacje w Zakopanem to bardzo dobry pomysł dla ludzi lubiących kontakt z naturą. Podczas pieszych wycieczek nacieszysz się pięknymi widokami, które zostaną z Tobą na długo. Nie czekaj i zarezerwuj noclegi w Zakopanem, zanim ktoś cię wyprzedzi.

  Czy podczas wakacji w Zakopanem można wejść na Kasprowy Wierch?

  Szlaki prowadzące na Kasprowy Wierch są czynne cały rok. Kolejka również. Bardzo rzadko zdarzają się sytuacje, że szlak z jakiś powodów jest zamykany (gdy np. widywana jest w tym rejonie niedźwiedzica z młodymi).

  Jakie są najlepsze noclegi na wakacje w Zakopanem dla całej rodziny?

  Rodzinom z dziećmi na noclegi w górach polecam zdecydowanie pensjonaty i hotele. Często tego typu obiekty posiadają place zabaw, na których dzieci mogą się pobawić. Ponadto organizowane są dla nich różne animacje, które urozmaicą im czas.

  Jak można spędzić aktywnie czas podczas wakacji w Zakopanem?

  Opcji spędzenia czasu aktywnie w Zakopanem jest bardzo dużo. Podczas wakacji w górach najlepiej udać się na piesze wycieczki i poznać okolicę. Znajdziesz również ofertę spływu Dunajcem. Popularne są również przejażdżki rowerowe. Oczywiście to tylko część propozycji, na spędzanie czasu aktywnie w Zakopanem.

  Co warto zobaczyć podczas wakacji w Zakopanem?

  Na pewno musisz pójść na spacer po Krupówkach, czyli jednym z najpopularniejszych deptaków w Polsce. Poza możliwością spróbowania regionalnych smakowitości jest tam dużo ciekawych atrakcji: dom figur woskowych, myszogród, papugarnie, motylarnie. Polecam też wejście lub wjechanie kolejką na Gubałówkę, z której rozpościerają się przepiękne widoki na całe Tatry.