Jak wybrać odpowiedni plecak na lot Ryanairem, aby nie przepłacać?

  • Noclegi
  • Blog
  • Jak wybrać odpowiedni plecak na lot Ryanairem, aby nie przepłacać?

Statystyki podróży Polaków w 2023 roku

Z danych Ministerstwa Sportu i Turystyki wynika, że w 2023 roku Polacy odbyli 52,2 mln podróży krajowych, co oznacza wzrost o 1% w porównaniu do 2022 roku. Podróże długookresowe stanowiły 41% tych wyjazdów, a krótkookresowe – 59%. Głównymi celami były rekreacja, odwiedziny u rodziny i znajomych oraz wakacje. Średnia długość pobytu wynosiła 4 noclegi, co jest coraz częstsze również w podróżach zagranicznych. Idealnym rozwiązaniem na takie wyjazdy jest plecak o pojemności około 40 litrów, który pomieści wszystkie niezbędne rzeczy i spełni wymagania Ryanaira.

Wymiary plecaka do samolotu Ryanair

Ryanair pozwala na zabranie bezpłatnie plecaka podręcznego o maksymalnych wymiarach 40x20x25 cm, który zmieści się pod siedzeniem. Trzymając się tych wytycznych, unikniesz dodatkowych opłat. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca, możesz wykupić dodatkowy bagaż o wymiarach 55x40x20 cm i wadze do 10 kg, który należy umieścić w schowku nad siedzeniami.

Koszty nadbagażu w liniach Ryanair

Jeżeli Twój plecak przekracza dozwolone wymiary lub wagę, zapłacisz za nadbagaż. Koszt 10 kg bagażu rejestrowanego wynosi od 11.99 €/£ do 29.99 €/£ (ok. 50-130 zł) przy zakupie online, a od 23.99 €/£ do 35.99 €/£ (ok. 100-150 zł) na lotnisku. Bagaż rejestrowany o wadze 20 kg kosztuje od 18.99 €/£ (ok. 80 zł) do 59.99 €/£ (ok. 255 zł) online, a od 44.99 €/£ (ok. 200 zł) na lotnisku. Dodatkowo, za każdy kilogram nadbagażu trzeba dopłacić od 9 do 11 €/£.

Idealny plecak do samolotu Ryanair - SKYLARK

Aby uniknąć dodatkowych opłat, warto wybrać lekki, pojemny i wygodny plecak o wymiarach 40x20x25 cm. Plecaki podręczne z kolekcji SKYLARK mają minimalistyczny design i pojemność od 12,5 do 30,5 litra, co czyni je idealnymi na krótkie wyjazdy. Są one wykonane z wodoodpornego poliestru, odporne na uszkodzenia i mają liczne kieszenie oraz przegrody, które ułatwiają organizację bagażu. Dzięki amortyzowanej kieszeni na laptopa oraz wygodnym szelkom i pasowi piersiowemu, plecak SKYLARK zapewnia komfort nawet podczas długich podróży.

Pomoc w organizacji podróży służbowych - plecak SKYLARK na tropie do sukcesu

Udaną podróż służbową można porównać do dobrze prosperującego przedsiębiorstwa. O sukcesie decyduje efektywna strategia, optymalizacja czasu i trafne wybory. Plecak SKYLARK rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące pakowania na podróż służbową. Ma miejsce na laptop, eleganckie buty oraz dokumenty w formacie A4, co czyni go kluczem do sukcesu.

Kolekcja SKYLARK - lider wśród eleganckich plecaków kabinowych

Wizytówką biznesmenów jest dobrze skrojony garnitur i starannie dobrane dodatki. Podczas wyjazdu służbowego, oprócz wizytowych butów i koszuli, elegancki plecak biznesowy, taki jak plecaki SKYLARK, staje się synonimem luksusu. Plecaki te są wykonane z jednolitego materiału, mają eleganckie detale i są odporne na uszkodzenia. Regulowane szelki, usztywniane dno i wzmocnione plecy z systemem odprowadzania wilgoci czynią z nich produkty wysokiej jakości.

Sztuka doskonałej organizacji

Luksusowy design i wytrzymałość idą w parze z bogatym wnętrzem plecaków biznesowych z serii SKYLARK. Większość modeli mieści laptop do 15,6" oraz wszystko, czego potrzebujesz podczas kilkudniowego pobytu. Przykładowy model SKYLARK 001 pozwala na spakowanie ubrań, laptopa, dokumentów, kosmetyków i innych niezbędnych akcesoriów. Dodatkowe kieszenie ułatwiają organizację i dostęp do potrzebnych rzeczy.

Plecak SKYLARK na podróże integracyjne i szkoleniowe

Po kryzysie związanym z pandemią COVID-19, podróże służbowe w celach integracyjnych i szkoleniowych zyskały na popularności. Wyjazdy integracyjne są doskonałym narzędziem do wzmacniania wizerunku firmy i budowania relacji między członkami zespołu. Plecak SKYLARK sprawdzi się na tego typu wyjazdach dzięki swojej funkcjonalności i pojemności.

Bezpieczeństwo i wygoda podczas przesiadek

Wielofunkcyjne plecaki SKYLARK są zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie podczas przesiadek. Można je przenosić jak aktówkę, a w razie potrzeby założyć za rączkę walizki. To doskonałe rozwiązanie na odciążenie pleców i ułatwienie transportu bagażu.

Plecak SKYLARK - idealny na mały bagaż podręczny do samolotu

Plecaki SKYLARK spełniają standardy popularnych linii lotniczych, takich jak Ryanair, WizzAir, LOT czy Lufthansa. Dzięki bocznym pasom kompresyjnym zmieszczą się w schowku bagażowym, a wodoodporne kieszenie zabezpieczą zawartość przed uszkodzeniem.

Podkreśl prestiż i zachowaj porządek

Plecak SKYLARK to idealny partner podczas podróży służbowych. Jego elegancki design i doskonała organizacja wnętrza sprawiają, że świetnie komponuje się z każdą stylizacją typu smart casual. Jest to nie tylko praktyczny, ale i prestiżowy dodatek.

Zestaw podróżny SKYLARK

Aby stworzyć idealny zestaw podróżny, do plecaka SKYLARK można dokupić jednokomorową kosmetyczkę lub torbę sportowo-podróżną, utrzymaną w analogicznej stylistyce. Moduły kolekcji SKYLARK można łączyć w różnych konfiguracjach, tworząc bagaż przygotowany na każdą okoliczność.

Dodano: 2024-06-27 11:42:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz