Ustka - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Niewątpliwie Ustka to jeden z najpopularniejszych kurortów nad polskim morzem, zaś noclegi z basenem w cenie cieszą się wśród przyjeżdżających tutaj turystów systematycznie rosnącą popularnością. Wprawdzie pomorskie plaże to jakość sama w sobie, ale zawsze warto mieć pod ręką dobre alternatywy i kolejne sposoby na przyjemny odpoczynek. Poniżej ledwie parę przykładów z Ustki dla noclegów z basenem nad morzem.

  Generalna zasada jest prosta, zrozumiała i przez wszystkich spodziewana. Im lepsze standardy kwatery i wyższe ceny za nocleg, tym większe oraz bardziej rozbudowane atrakcje basenowe “all inclusive”. Jeśli koszty nie grają roli, bodaj najlepszym wyborem na tego rodzaju wczasy będzie pięciogwiazdkowy Grand Lubicz. Luksusowy hotel z własnym aquaparkiem i niezbędną do przeprowadzania zaawansowanych zabiegów Spa & Wellness infrastrukturą. 4-torowy basen sportowy, dwa duże baseny rekreacyjne (w tym jeden z wodą solankową),leżanki wodno-powietrzne, hydromasaże, rwące rzeki, zjeżdżalnie, brodziki dziecięce, sauny łaźnie… długo by wymieniać. Zresztą dokładnie to samo można powiedzieć o oferowanym w hotelu menu zabiegów SPA nad morzem. Oczywiście goście, którzy wykupili tutaj noclegi z basenem w Ustce, wstęp do parku wodnego jest bez ograniczeń. Pozostaje jeszcze kwestia cen za pokoje i apartamenty (łącznie 6 standardów) - pakiety rodzinnych wczasów zaczynają się od poziomu 200-300 złotych od osoby za jedną noc.

  Nieco inne podejście do tematu komfortowego noclegu z basenem na Ustkę prezentuje hotel Royal Baltic. Zamiast kompleksowego aquaparku - ociekająca luksusami strefa relaksu. Niecka basenowa z przeciwprądem i masażerami karku, kameralny brodzik dla najmłodszych, niezwykle wygodne jacuzzi, zajęcia aqua-aerobiku, kilka odmian saun… O rozkosznych wręcz zabiegach SPA już nie wspominając. W dziedzinie zakwaterowania hotel proponuje 5 standardów pokoi oraz elegancki, dwuosobowy apartament. Koszty pobytu zaczynają się od 140-325 złotych od osoby za dobę hotelową - a więc na bardzo podobnym poziomie.

  Komu w zupełności wystarczą o wiele skromniejsze warunki pobytu, z łatwością znajdzie w Ustce kilkukrotnie tańsze noclegi z basenem w cenie. Na przykład na poziomie 80, a nawet i 40 złotych od osoby dorosłej za noc. Dokładnie takim cennikiem kusi chociażby pensjonat Willa Alex. Goście ośrodka wypoczynkowego mogą tutaj swobodnie korzystać m.in. z salki fitnessowej, kameralnej sauny czy małego, rekreacyjnego basenu. Takiego w sam do pluskania się z dzieciakami na świeżym powietrzu albo wieczornego relaksu z drinkiem w ręku. Pensjonat posiada przestronne pokoje w 5 “smakach”: jedne urządzone w stylu retro, drugie nawiązujące do kultur śródziemnomorskich, jeszcze inne mają wystrój a’la Chiny.

  Ustka noclegi z basenem nad morzem oferuje przede wszystkim tym turystom, którzy dysponują grubszym niż krajowa średnia portfelem. Oczywiście są mniej obciążające budżet opcje, ale wtedy trzeba liczyć się z mniejszą liczbą udogodnień. Czyli jak zwykle. W ostateczności pozostają domki letniskowe nad morzem i prywatne domy gościnne z terenami zielonymi, gdzie rozstawiane są baseny ogrodowe. Jako namiastka, która mimo wszystko jest w stanie zapewnić sporo przyjemności.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (1)
  MaThek
  23.02.2018 12:46

  Przeglądałem sobie kiedyś oferty obiektów noclegowych w okolicach Ustki. W tym ośrodków wypoczynkowych posiadających własny basen lub aquapark. I na papierze - bo nie miałem przyjemności spędzić wczasów w żadnym z nich - najciekawiej przedstawia się hotel Dolina Charlotty, parę kilometrów od miasta. To nie tylko luksusowe pokoje oraz park wodny ze strefą SPA, ale też stadnina koni, park linowy, kręgielnia, jedyne w swoim rodzaju zoo-safari, klub muzyczny, scena plenerowa - nawet festiwale organizują! I żeby nie było: ceny mają z kosmosu.

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów