Łeba - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Łeba to jeden z ciekawszych kurortów nad polskim morzem, a noclegi z basenem w cenie należą to bardziej atrakcyjnych opcji do komfortowego wypoczynku. I nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Obiekty wczasowe z takim wyposażeniem zapewniają dodatkowy komfort i nadzwyczaj efektywną regenerację. Poza tym nocleg z basenem w Łebie należy potraktować jako opcję rezerwową wobec kąpielisk przy plaży - na wypadek kiepskiej pogody albo przesadnie zatłoczonego brzegu.

Relaks w profesjonalnym SPA & Wellness, a na dokładkę wodna rekreacja w ciszy i spokoju, o jakich na plażach nad morzem w szczycie sezonu turyści generalnie mogą tylko pomarzyć. W noclegach z basenem z Łeby niezwykle zachęcającym czynnikiem będzie ich wyłączność dla gości - choć są i takie aquaparki w ośrodkach wczasowych, które pod pewnymi warunkami wpuszczają turystów spoza danego hotelu. Wśród obiektów gwarantujących ekskluzywne atrakcje, warto zwrócić uwagę na pensjonat Willa Stratos. Wprawdzie basen nie jest przesadnie duży, ale za to posiada parę typów hydromasaży i akcesoria do nauki pływania. Goście pensjonatu mają do dyspozycji również saunę oraz (dodatkowo płatne) zabiegi Spa. Ponadto Willa Stratos posiada 28 pokoi gościnnych z łącznie 80 łóżkami.

Poszukując noclegów z basenem w cenie w Łebie, warto zwracać uwagę nie tylko na walory stricte wypoczynkowe, ale również rozrywkę. W dziedzinie szeroko rozumianej zabawy, prawdopodobnie niezrównany będzie Holiday Park Kacze Stawy. Duży ośrodek wypoczynkowy na przedmieściach Łeby, ze stylowymi i komfortowymi domkami letniskowymi, regularnie zarybianymi stawami wędkarskimi, własnym mini-zoo, placami zabaw dla dzieci, klubem nocnym i rozbudowanym zapleczem sportowo-rekreacyjnym. Tutaj oczywiście pierwszoplanową rolę odgrywa duży (320 m²) basen na świeżym powietrzu, oferujący m.in. podgrzewaną wodę, pofalowane zjeżdżalnie i wodne kaskady. Same domki mają po dwa pokoje, całkiem ładnie urządzone wnętrza i wszelkie przydatne sprzęty.

Najwyższej klasy kwatery na noclegach z basenem nad morzem w Łebie mają rzecz jasna luksusowe hotele. Takie jak trzygwiazdkowy Łeba Hotel & SPA. Strefa rekreacji dla gości składa się z niecki rekreacyjnej, posiadającej m.in. bicze wodne, kaskady i hydromasaże, a także 3 typów saun oraz zaplecza zabiegowego Spa & Wellness. Bazę kwaterunkową hotelu tworzy ponad 50 pokoi o zróżnicowanym standardzie. Od dwuosobówek - dostępnych do pojedynczego wykorzystania - przez pokoje lux, aż po przestronne apartamenty nad morzem. Jak widać wybór jest całkiem spory.

A to przecież zaledwie 3 ośrodki z całej, niezwykle licznej bazy turystycznej pomorskiego miasta portowego. Łeba noclegi z basenem potrafi zapewnić na sporo odmiennych sposobów. Od indywidualnych preferencji i oczekiwań zależy, która spośród dostępnych opcji wydawać się będzie najkorzystniejszą.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Komentarze (1)
MaThek 27.02.2018 10:35

Co do Łeby i wygodnych noclegów z basenem - zbytek i wyrzucanie pieniędzy w błoto. Zarówno samo miasto, jak też jego najbliższe okolice, mają mnóstwo atrakcji turystycznych o niebo ciekawszych od nurzania się w kałuży, jaką przy porównaniu z Bałtykiem będzie każdy park wodny. No chyba, że ktoś odwiedza Łebę poza sezonem i morze jest zwyczajnie zbyt zimne, żeby się swobodnie i bezpiecznie pokąpać.

Dodaj komentarz
Wyślij zapytanie