Jarosławiec - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Jeśli chodzi o komfortowe noclegi z basenem, Jarosławiec posiada niezbyt wprawdzie rozbudowaną pod względem ilościowym, za to niezwykle zróżnicowaną pod kątem jakościowym ofertę. Innymi słowy - obiektów oferujących takie atrakcje w cenie funkcjonuje raczej niewiele, ale za to odmienność udogodnień daje finalnie bardzo duży wybór. Rzecz jasna w dziedzinie noclegów z basenem nad morzem w Jarosławcu przodują miejscowe hotele. A zwłaszcza jeden z nich.

  Mowa oczywiście o czterogwiazdkowym hotelu Health Resort & Medical SPA Panorama Morska, posiadającym własny aquapark. Bardzo duży, z kilkoma basenami zewnętrznymi i nieckami krytymi, wyposażonymi w zjeżdżalnie, rozmaite dysze do hydromasaży, zabawki dla dzieci i wieloma innymi atrakcjami. Oczywiście hotelowa strefa SPA & Wellness zapewnia szeroką gamę profesjonalnych zabiegów - o wiele bardziej zaawansowanych niż relaks w łaźni czy rytuały saunowe. Goście mogą wykupić szereg pakietów, w tym propozycje “all inclusive” z nieograniczonym korzystaniem z basenów. W kwestii samego noclegu, ów hotel z Jarosławca nad morzem ma niemal 40 wariantów pokoi, apartamentów i domków letniskowych. Naturalnie w tę liczbę wliczają się opcje z dostawkami, opcjonalnym wyposażeniem etc. Wszystkie kwatery w hotelu prezentują standardy z górnej półki, posiadają eleganckie wnętrza i pozwalają na prawdziwie luksusowy wypoczynek. Za czym idą stosownie skalkulowane ceny pobytu.

  Jeśli ktoś preferuje odczuwalnie tańsze, a wciąż bardzo wygodne noclegi z basenem w Jarosławcu - ze swobodnym dostępem do innego typu dodatków - warto zainteresować się hotelem Albatros SPA & Ski. Obiekt trzygwiazdkowy, posiadający pokoje i apartamenty w pięciu zróżnicowanych typach, udostępniający również strefę dedykowaną przyjemnemu odprężeniu. Pierwsze to basen zewnętrzny - spory, aczkolwiek na pływanie ze sportowym zacięciem lepiej się nie nastawiać - zabiegi SPA i turnusy rehabilitacyjne to drugie, a trzecia rzecz to… realistyczny, bazujący na szerokim taśmociągu symulator stoku narciarskiego. Być może w pokojach hotelowych trudno tutaj liczyć na ekstra wyposażenie, ale pozostałe atrakcje na terenie jarosławieckiego obiektu noclegowego nadrabiają to z nawiązką.

  W noclegach z basenem w Jarosławcu alternatywą dla tych największych i najbardziej prestiżowych obiektów będą niektóre spośród mniejszych ośrodków wypoczynkowych. Na przykład rodzinne pensjonaty nad morzem, chociażby takie jak Pensjonat Gryf Jarosławiec. Tutaj również można liczyć na kilkunastometrowy, podświetlany basen z podgrzewaną wodą i taras z leżakami. Służący bardziej niespiesznej rekreacji niż poważnemu uprawianiu sportu. Zakwaterowanie w pensjonacie daje wybór pomiędzy czterema standardami pokoi (od 2 do 5 osób) oraz luksusowym apartamentem. Ceny na wakacje mieszczą się w przedziale 145-400 złotych za noc w pokoju.

  I generalnie to by było na tyle, jeśli chodzi o oferowane przez Jarosławiec noclegi z basenem nad morzem. Ewentualnie trzeba by jeszcze doliczyć te obiekty - prywatne domy gościnne, pola namiotowe i kempingowe, osiedla domków letniskowych itp. - które wystawiają mniejsze i większe baseny ogrodowe. A także zaznaczyć, że przegląd bazy turystycznej Jarosławca odbywał się sposób dalece prowizoryczny.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (1)
  Anonim
  23.02.2018 10:23

  Nocleg z basenem wliczonym cenę wydaje się rewelacyjnym pomysłem - z naciskiem na "wydaje się". W jakiś niezrozumiały dla mnie sposób, parki wodne nad morzem w wakacje cieszą się dużą frekwencją. Po co turyści odwiedzają takie baseny jak ten w Jarosławcu, skoro pod ręką są piaszczyste plaże i morska woda? Zrozumiałbym jeszcze takie wyjście na zabiegi SPA albo wizytę w aquaparku w razie kiepskiej pogody. Ale płacić za bilet wstępu na otwarte kąpielisko w środku lata?!?

  Dodaj komentarz