Dębina - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Nie odnaleziono

  Brak obiektów spełniających kryteria.

  Wśród ofert wczasowych nad morzem intrygującą opcję stanowią noclegi z basenem. Dębina w województwie pomorskim należy do tych kurortów, które dają turystom możliwość zrelaksowania się zarówno przy basenie, jak i na malowniczej plaży. Cisza, spokój (względne),piękne widoki, przyjemny odpoczynek, wodne rozrywki… czegóż chcieć więcej? W Dębinie nocleg z basenem w cenie trzeba uznać za szczególnie interesującą propozycję.

  Przede wszystkim dlatego, że w samej letniskowej miejscowości atrakcji turystycznych jest tyle, co kot napłakał. Spędzenie calutkich wakacji na kąpielach morskich i słonecznych na plaży oraz wycieczkach po okolicy - nie każdy ma ochotę jeździć do Ustki czy Łeby. Nocleg z basenem w Dębinie zapewni dodatkowy sposób na spędzenie wolnego czasu. Dokładnie tak, jak ma to miejsce w ośrodku wypoczynkowym Magra Holiday Club. Na dużym terenie nad morzem stoi kilkadziesiąt domków letniskowych różnego typu, każdy z niezbędnym wyposażeniem i co najmniej dwoma pokojami. Goście mogą swobodnie korzystać ze świetlicy (bilard, sala telewizyjna),kawiarni, grilla, wypożyczalni rowerów… a także dwóch odkrytych, całkiem sporych basenów. Jeden dla dorosłych (16×8 m),drugi dla dzieci (8×8 m). Jest też pokój masażu, więc coś w rodzaju SPA & Wellness - nawet jeśli minimalistycznego - również funkcjonuje.

  Poszukując noclegów z basenem w cenie z Dębiny, prędzej czy później natrafi się na oferty obiektów turystycznych z sąsiedniego Poddąbia. Tutaj na wyróżnienie z pewnością zasługuje Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Słowiniec. Położony około ćwierć kilometra od plaży, posiadający 268 łóżek porozdzielanych pomiędzy kameralny hotel - o nazwie “Maraton”, z pokojami w czterech odmiennych standardach - oraz drewniane i murowane domki letniskowe. Co się zaś tyczy hotelowego basenu, to jego podstawową funkcją jest przeprowadzanie ćwiczeń rehabilitacyjnych. Ale również goście na wczasach wypoczynkowych mogą w nim rekreacyjnie popływać.

  Noclegi z basenem w Dębinie - a ściślej rzecz biorąc w Poddąbiu - oferują również obiekty stricte hotelarskie. Zapewniające relaks, pomijając działalność leczniczo-uzdrowiskową. Modelowym wręcz przykładem będą tutaj Apartamenty Bałtyk. Nowoczesne, skierowane do bardziej wymagających (i zamożniejszych klientów). Wszystkie kwatery mają duże balkony, taras oraz własny aneks kuchenny. Część lokali posiada piętro, pozostałe są jednopoziomowe. Dla formalności trzeba dodać, że niektóre z apartamentów pozostają jeszcze do kupienia dla inwestorów. Sam basen dla gości i/lub właścicieli to niewielka, typowo rekreacyjna niecka na świeżym powietrzu. Dzieciakom zapewni mnóstwo frajdy, a dorosłym pozwoli na jakże zasłużony relaks.

  Dębina noclegi z basenem ma zatem w swojej bazie turystycznej nad morzem, ale w niezbyt wielkiej liczbie. Ale już jakość pobytu w oferujących takie udogodnienie ośrodkach wypoczynkowych pozostaje na całkiem wysokim poziomie. Każdy musi sam odpowiedzieć sobie szczerze na pytanie, czy lepszy będzie luksusowy pensjonat z dmuchanym basenem ogrodowym, czy kameralna dacza z pełnoprawnym kąpieliskiem, dostępnym dla wszystkich gości danego obiektu noclegowego z Dębiny.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (1)
  Anonim
  23.02.2018 15:06

  Jak tak pobieżnie przeglądam sobie przewodniki i portale turystyczne, to nocleg z basenem nad morzem ma wszelkie dane ku temu, aby być zdecydowanie najciekawszą atrakcją turystyczną w Dębinie. Przynajmniej dla tych, którzy nie mają zamiaru w ogóle ruszać się z kurortu i chcą poświęcić cały turnus na relaks. Niekoniecznie wyszukany.

  Dodaj komentarz