Top 5 atrakcji dla dzieci w Ustce wg noclegi.net.pl

Top 5 atrakcji dla dzieci w Ustce wg noclegi.net.pl

Pomorska Ustka stanowi jedną z najciekawszych destynacji na rodzinne wczasy nad polskim morzem. Zarówno za sprawą walorów przyrodniczo-geograficznych, jak też bogatej historii portowego miasta oraz rozbudowanej infrastrukturze rekreacyjnej i hotelarskiej. Planując taki wyjazd, należy zwrócić szczególną uwagę na atrakcje dla dzieci w Ustce i pobliskich miejscowościach.

Przede wszystkim po to, aby móc zapewnić pociechom interesującą alternatywę w momencie, kiedy już codzienne wyjścia na plażę - pluskanie się w Bałtyku, lepienie zamków i innych konstrukcji z piasku, zbieranie muszelek, bursztynów etc. - przestaną sprawiać tyle radochy, co zaraz po przyjeździe nad morze. Ustka daje mnóstwo fascynujących opcji na wspólne spędzanie czasu, aż grzech z nich nie skorzystać. Nasza redakcja przygotowała subiektywny ranking 5 najlepszych atrakcji dla rodzin z dziećmi na pobyt w Ustce:

Dodano: 2018-04-10 09:25:00
0 / 5 Następny

Komentarze (2)
Anonim
10.04.2018 09:55

Top 5 to zdecydowanie za krótki ranking jak na to, co jest w stanie zaoferować turystom Ustka. Nie wspominając już o tym, że te pięć wystarczy na maksymalnie 5 dni - a co z pozostałą częścią turnusu, który w przypadku rodzinnych wakacji najczęściej trwa pełne 2 tygodnie? Są jeszcze Muzeum Chleba, aquaparki z wieloma atrakcjami dla dzieci, Muzeum Ziemi Usteckiej, kręgielnie, Muzeum Mineralogiczne, latarnia morska, wyprawy wędkarskie, park linowy, ośrodki jazdy konnej, korty tenisowe, szlaki rowerowe, pola paintballowe... Także jak ktoś się będzie w Ustce denerwował i wysłuchiwał narzekań znudzonych dzieciaków, to tylko i wyłącznie na własne życzenie.

Anonim
24.04.2019 08:31

To prawda, Ustka ma do zaoferowania wiele atrakcji. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, gwarantuje.

Dodaj komentarz