Darłówko - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Noclegi z basenem w cenie są ciekawą opcją z Darłówka na wypoczynek nad morzem. Nie dość, że blisko malowniczej plaży nad Bałtykiem, to jeszcze turyści zyskują dodatkową opcję przyjemnego spędzenia wolnego czasu. Relaks w strefach SPA & Wellness nie wymaga jakiejkolwiek reklamy, a kąpiel w basenie może być niezłą alternatywą dla zatłoczonych kąpielisk - zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi. Noclegom z basenem w Darłówku może towarzyszyć wiele dodatkowych rozrywek.

  Rzecz jasna największy potencjał mają duże obiekty noclegowe z Darłówka - czyli hotele z rozbudowanym zapleczem do wodnej rekreacji, zabawy i zabiegów SPA. Zdecydowanym numerem jeden w tej kategorii będzie Park Wodny Jan - pełen rozmaitych atrakcji aquapark z wieloma basenami, należący do hotelu o tej samej nazwie. Dostępny dla wszystkich chętnych w Darłówku, ale klienci Hotelu Jan mogą liczyć na darmowe wejściówki (czy ściślej rzecz ujmując bilety są all inclusive). Inna sprawa, że za pokoje hotelowe i apartamenty generalnie płaci się jak za zboże - nawet 550 zł od osoby za noc. Cóż, za luksusy z górnej półki trzeba wysupłać stosowną kwotę.

  Nocleg z basenem nad morzem w Darłówku na skromniejszą skalę - za to w dużo przystępniejszej cenie - proponuje np. hotel Plaza Resort SPA & Restaurante. I tak hotelowy basen jest dostępny dla gości bez jakichkolwiek ograniczeń. Podgrzewana woda, długość pozwalająca na swobodne pływanie, a jacuzzi i sauny zapewniają błogie odprężenie. Naturalnie w hotelu jest także długie menu zabiegów SPA & Wellness. A co do cen za pokoje - w dwóch wariantach, dwuosobowe z aneksem kuchennym i bez - oraz 3 typy apartamentów, to w szczycie sezonu wakacyjnego wychodzi od 210 do 330 złotych za noc na osobę.

  Oczywiście są też ośrodki wypoczynkowe zupełnie innych kategorii, które noclegi z basenem w Darłówku oferują na swój, dostosowany do własnych możliwości sposób. I tak na przykład pensjonat Dom Gościnny Margaret posiada łaźnię parową, 2 jacuzzi (wewnętrzne i na otwartym powietrzu) oraz dwa baseny kryte - jeden sportowy, drugi rekreacyjny z urządzeniami do hydromasażu. Drobny szczegół: to efekt współpracy pensjonatu z hotelem Lidia. Po prostu goście z kwaterami w pensjonacie dostają wejściówki do hotelowego SPA. Inaczej wygląda to w ośrodku Landrynka. To również pensjonat, z kilkoma standardami pokoi i apartamentem, który na wyłączność swoich klientów udostępnia basen oraz saunę. Przy obiekcie działa również kameralny salon SPA.

  Jeśli chodzi o Darłówko i noclegi nad morzem z basenem w cenie, warto również wymienić Ośrodek Wypoczynkowy Dianola. Klasyczny, pawilonowy obiekt wczasowy z przytulnymi pokojami oraz rodzinno-kolonijną atmosferą. Turyści mogą tutaj korzystać z dwóch basenów ogrodowych: okrągłego dmuchańca i sporo większą nieckę rekreacyjną. Podobne warunki panują też w kilku okolicznych domach z prywatnymi kwaterami oraz na osiedlach domków letniskowych.

  A przecież jest jeszcze Park Wodny Balticlandia, do którego goście ośrodków Jantar, Skalnik Marina i Plaza mają specjalne zniżki. Jak widać Darłówko na noclegi z basenem nad morzem daje tyle różnych możliwości, że znalezienie interesującej i rozsądnej finansowo oferty to tylko kwestia czasu. Dla każdego wczasowicza, który wybiera się do Darłowa.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (1)
  MaThek
  22.02.2018 15:58

  Te noclegi z basenem rozumiane jako specjalne zniżki na bilety do aquaparków i wodnych parków rozrywki to takie trochę naciągane. Zwłaszcza przez tych hotelarzy w Darłówku, którzy formułują takie oferty. Obiekty basenowe regularnie nawiązują współpracę z wieloma ośrodkami wypoczynkowymi - w efekcie w jednym aquaparku pojawia się wiele osób jednocześnie, które skusiły się perspektywą relaksu na wyższym poziomie. A bardzo często, zwłaszcza w środku lata, pakują się w nieprzebrany tłum wczasowiczów. I wtedy użyteczność bonu staje się mocno dyskusyjna. Lepsze są baseny na wyłączność gości, nawet jeśli mają mniej atrakcji.

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów