Darłówko - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Nie odnaleziono

  Brak obiektów spełniających kryteria.

  Noclegi z basenem w cenie są ciekawą opcją z Darłówka na wypoczynek nad morzem. Nie dość, że blisko malowniczej plaży nad Bałtykiem, to jeszcze turyści zyskują dodatkową opcję przyjemnego spędzenia wolnego czasu. Relaks w strefach SPA & Wellness nie wymaga jakiejkolwiek reklamy, a kąpiel w basenie może być niezłą alternatywą dla zatłoczonych kąpielisk - zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi. Noclegom z basenem w Darłówku może towarzyszyć wiele dodatkowych rozrywek.

  Rzecz jasna największy potencjał mają duże obiekty noclegowe z Darłówka - czyli hotele z rozbudowanym zapleczem do wodnej rekreacji, zabawy i zabiegów SPA. Zdecydowanym numerem jeden w tej kategorii będzie Park Wodny Jan - pełen rozmaitych atrakcji aquapark z wieloma basenami, należący do hotelu o tej samej nazwie. Dostępny dla wszystkich chętnych w Darłówku, ale klienci Hotelu Jan mogą liczyć na darmowe wejściówki (czy ściślej rzecz ujmując bilety są all inclusive). Inna sprawa, że za pokoje hotelowe i apartamenty generalnie płaci się jak za zboże - nawet 550 zł od osoby za noc. Cóż, za luksusy z górnej półki trzeba wysupłać stosowną kwotę.

  Nocleg z basenem nad morzem w Darłówku na skromniejszą skalę - za to w dużo przystępniejszej cenie - proponuje np. hotel Plaza Resort SPA & Restaurante. I tak hotelowy basen jest dostępny dla gości bez jakichkolwiek ograniczeń. Podgrzewana woda, długość pozwalająca na swobodne pływanie, a jacuzzi i sauny zapewniają błogie odprężenie. Naturalnie w hotelu jest także długie menu zabiegów SPA & Wellness. A co do cen za pokoje - w dwóch wariantach, dwuosobowe z aneksem kuchennym i bez - oraz 3 typy apartamentów, to w szczycie sezonu wakacyjnego wychodzi od 210 do 330 złotych za noc na osobę.

  Oczywiście są też ośrodki wypoczynkowe zupełnie innych kategorii, które noclegi z basenem w Darłówku oferują na swój, dostosowany do własnych możliwości sposób. I tak na przykład pensjonat Dom Gościnny Margaret posiada łaźnię parową, 2 jacuzzi (wewnętrzne i na otwartym powietrzu) oraz dwa baseny kryte - jeden sportowy, drugi rekreacyjny z urządzeniami do hydromasażu. Drobny szczegół: to efekt współpracy pensjonatu z hotelem Lidia. Po prostu goście z kwaterami w pensjonacie dostają wejściówki do hotelowego SPA. Inaczej wygląda to w ośrodku Landrynka. To również pensjonat, z kilkoma standardami pokoi i apartamentem, który na wyłączność swoich klientów udostępnia basen oraz saunę. Przy obiekcie działa również kameralny salon SPA.

  Jeśli chodzi o Darłówko i noclegi nad morzem z basenem w cenie, warto również wymienić Ośrodek Wypoczynkowy Dianola. Klasyczny, pawilonowy obiekt wczasowy z przytulnymi pokojami oraz rodzinno-kolonijną atmosferą. Turyści mogą tutaj korzystać z dwóch basenów ogrodowych: okrągłego dmuchańca i sporo większą nieckę rekreacyjną. Podobne warunki panują też w kilku okolicznych domach z prywatnymi kwaterami oraz na osiedlach domków letniskowych.

  A przecież jest jeszcze Park Wodny Balticlandia, do którego goście ośrodków Jantar, Skalnik Marina i Plaza mają specjalne zniżki. Jak widać Darłówko na noclegi z basenem nad morzem daje tyle różnych możliwości, że znalezienie interesującej i rozsądnej finansowo oferty to tylko kwestia czasu. Dla każdego wczasowicza, który wybiera się do Darłowa.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (1)
  MaThek
  22.02.2018 15:58

  Te noclegi z basenem rozumiane jako specjalne zniżki na bilety do aquaparków i wodnych parków rozrywki to takie trochę naciągane. Zwłaszcza przez tych hotelarzy w Darłówku, którzy formułują takie oferty. Obiekty basenowe regularnie nawiązują współpracę z wieloma ośrodkami wypoczynkowymi - w efekcie w jednym aquaparku pojawia się wiele osób jednocześnie, które skusiły się perspektywą relaksu na wyższym poziomie. A bardzo często, zwłaszcza w środku lata, pakują się w nieprzebrany tłum wczasowiczów. I wtedy użyteczność bonu staje się mocno dyskusyjna. Lepsze są baseny na wyłączność gości, nawet jeśli mają mniej atrakcji.

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów