Gdańsk - obiekty z animacjami dla dzieci | hotele, pensjonaty, noclegi

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Nie odnaleziono

  Brak obiektów spełniających kryteria.

  Od kilku ładnych lat Gdańsk znajduje się w najściślejszej czołówce polskich miast odwiedzanych przez turystów z zagranicy. Wiadomo, przepiękne zabytki - zwłaszcza architektury w stylu niderlandzkiego manieryzmu - historia, mnóstwo rozrywek, nocne życie i inne atrakcje przez cały rok… A co na temat Gdańska sądzą polskie rodziny z dziećmi wybierające się na wakacje nad morzem? Lektura opinii wczasowiczów (dodajmy od razu, że pobieżna) oraz ofert obiektów noclegowych na sezon letni pozwala wysnuć wniosek, że z roku na rok maluchy i starszaki mają coraz lepiej. Najlepszy przykład to okolicznościowe animacje dla dzieci. Kiedyś na interesujące zajęcia i dodatkowe atrakcje można było liczyć tylko i wyłącznie w wyspecjalizowanych ośrodkach kolonijnych. A teraz w zasadzie cała gdańska branża hotelarsko-noclegowa, od SPA i hoteli po domki letniskowe czy pensjonaty, stara się jak najbardziej dogodzić najmłodszej grupie klientów.

  Przyczyna wydaje się być prosta i oczywista. Skoro Polacy zaczęli częściej jeździć na wczasy całymi rodzinami, hotelarze muszą spełniać coraz bardziej wyśrubowane wymagania tej grupy klientów. Organizacja czasu dla dzieci to dość powszechne oczekiwanie. Wśród turystów zabierających maluchy ze sobą można wyodrębnić zarówno szczególną troskę o pociechy i ich wrażenia z wakacji nad morzem, jak też chęć aby ktoś przynajmniej na chwilę przejął pieczę nad milusińskimi. Hotele z animacjami dla dzieci w Gdańsku niewątpliwie są w stanie to zapewnić. Na co najmniej 2 odmienne sposoby. Pierwsza recepta na efektywne, zadowalające wszystkich zainteresowanych zajęcie się dziećmi to zorganizowanie im gier i zabaw gdzieś w odpowiednio przygotowanym kąciku - albo i większej sali. Druga: urządzenie krótszej bądź dłuższej wycieczki do jednego z wielu interesujących miejsc Gdańska i/lub Trójmiasta.

  Zabawy z dziećmi w obiektach noclegowych zazwyczaj pełnymi garściami czerpią z tego, co urządzają przedszkola tudzież świetlice. Zajęcia plastyczne, przebieranki, klocki, piłkarzyki, warsztaty artystyczne, przedstawienia teatralne, jeszcze jakieś konkursy z nagrodami, mini-zawody sportowe czy gry terenowe… Co się zaś tyczy wycieczkowego wariantu w animacjach dla dzieci, Gdańsk dysponuje nadzwyczaj szerokim wachlarzem atrakcji dla maluchów, nastolatków, po prostu dzieciaków w każdym wieku. Wyjście do zoo - alternatywą dla dużego ogrodu zoologicznego może być kameralna, za to pozwalająca na znacznie bliższy kontakt ze zwierzętami papugarnia. Nauka poprzez zabawę w Centrum Hewelianum. Nowoczesne metody wychowania patriotycznego, czyli niezapomniane lekcje historii w Muzeum II Wojny Światowej oraz Europejskim Centrum Solidarności. Zdalnie sterowane łodzie i inne atrakcje w Ośrodku Kultury Morskiej - placówce Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku. A dla wyjątkowo energicznej dzieciarni: skakanie na trampolinach Jumpcity, trening narciarski na symulatorze Skimondo albo wyścigi z odrobiną szaleństw za kółkiem w hali kartingowej. To i tak zaledwie ułamek opcji, jakie mogą mieć pensjonaty z animacjami dla dzieci w Gdańsku.

  Przed dokonaniem ostatecznego wyboru oferty na wakacje nad morzem w Gdańsku nie zaszkodzi sprawdzić, jak wyglądają animacje dla dzieci w innych kurortach na polskim wybrzeżu. Ot tak, żeby zorientować się w temacie i wiedzieć, czego można oczekiwać. Taki na przykład Bałtyk Resort w Rewalu będzie niezłym punktem odniesienia. To zaś z tej prostej przyczyny, że ten akurat obiekt zbiera dobre recenzje, a do tego w opiniach regularnie przewijają się pochwały atrakcji dla dzieci.

  Bałtyk Resort - wyjątkowe miejsce dla rodzin z dziećmi

  Szukasz noclegów nad morzem z animacjami dla dzieci? Sprawdź jeszcze:

  Czytaj również:

  Komentarze (1)
  MaThek
  9.07.2018 10:16

  Akurat Gdańsk wydaje się mieć na tyle dużo wszelkiego typu atrakcji, że posiłkowanie się animacjami dla dzieci dla zapewnienia maluchom jakiegoś interesującego zajęcia wygląda na objaw kompletnego olewactwa. Takiego najgorszego typu, "bo babcia nie mogła zabrać wnuczków, to niech ktoś się dzieciakami jakkolwiek zajmie, żebyśmy my mogli relaksować się nad morzem i niczym nie przejmować".

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów