Gdańsk i 5 najlepszych atrakcji na wczasy z dziećmi nad morzem

Gdańsk i 5 najlepszych atrakcji na wczasy z dziećmi nad morzem

Tętniąca życiem metropolia, miasto z długą i barwną historią, a na dokładkę jeszcze położone bezpośrednio nad morzem, u ujścia Wisły do Bałtyku. Gdańsk zdecydowanie należy do najciekawszych destynacji turystycznych na polskim wybrzeżu, a nawet i w całej Europie. Również dla rodzin z dziećmi, na które przez cały rok czeka tutaj imponujący zestaw kuszących atrakcji.

Wybór jest na tyle duży, że kazanie dzieciom bawić się cały czas na plaży byłoby wprost nieludzkie. Dzieciakom nigdy nie brakuje energii, którą warto odpowiednio ukierunkować. Mając dla pociech mnóstwo różnorodnych propozycji, zawsze łatwiej sprawić im radość i uczynić rodzinne wakacje niezwykle udanymi. Tak w Gdańsku, jak i szerzej całym Trójmieście jest mnóstwo fascynujących zakątków, które zapewnią wszystkim całą masę pozytywnych wrażeń. Na kolejnych stronach prezentujemy atrakcje, które dzieciom powinny najmocniej przypaść do gustu.

Dodano: 2018-04-26 13:56:00
0 / 5 Następny

Komentarze (3)
MaThek
26.04.2018 14:21

W Gdańsku nawet przez 2 bite tygodnie urlopu nie sposób zobaczyć wszystkiego, co jest warte zobaczenia. Z dziećmi warto też odwiedzić parę historycznych miejsc: Westerplatte i Muzeum II Wojny Światowej, Europejskie Centrum Solidarności... wprawdzie nie są to atrakcje z gatunku "fajowych", ale wartościowych już na pewno.

Anonim
17.04.2019 10:54

Byłam z synem i faktycznie widzieliśmy wiele a to i tak tylko kropla w morzu możliwości jakie serwuje nam Gdańsk :) Piękne miasto z naprawdę ogromem możliwości aby się rozerwać, poznać historię i zrelaksować.

Gajdek
7.05.2022 17:58

Dla mnie Gdańsk to idealne miejsce do odwiedzenia z dziećmi. Jeżeli jest pogoda to można mieć je z głowy na pół dnia idąc na plaże. A jak pada - no cóż kilka atrakcji też się znajdzie pod dachem. Na tej liście kilka ciekawych moim zdaniem miejsc: https://www.guideu.pl/post/atrakcje-dla-dzieci-w-gdańsku

Dodaj komentarz