Noclegi na wakacje w Gdańsku

(2)
  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci

  Pojedź na wakacje do Gdańska - miasta z ciekawą historią i wspaniałymi atrakcjami. Ze względu na piękną plażę, nowoczesną i zasobną bazę noclegową i gastronomiczną, każdego roku Gdańsk odwiedzają miliony turystów. Przekonaj się sam, że nie ma lepszego miejsca na urlop i spędź wakacje w Gdańsku.

  Na zdjęciu widzimy pokój w apartamencie Apartament enjoy! Gdańsk Old Town (ul. Rajska 8/3, 80-891 Gdańsk, woj. pomorskie)
  Na fotce przedstawiony jest pokój w apartamencie Apartament enjoy! Gdańsk Old Town (ul. Rajska 8/3, 80-891 Gdańsk, woj. pomorskie)
  Łoże w apartamencie Apartament enjoy! Gdańsk Old Town w Gdańsku

  Apartament enjoy! Gdańsk Old Town

  Gdańsk, Apartamenty

  Apartament Enjoy! Gdańsk Old Town - Twoje idealne miejsce na wakacje nad morzem!

  od 513 złza nocZapytaj o nocleg
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  WAKACJE

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność
  Gdańsk - wakacje 2024

  Gdańsk posiada przepiękną architekturę. Ciężko przejść przez miasto i nie zachwycić się, chociażby kamienicami na ulicy Mariackiej. Jest tu tak dużo zabytków, że ciężko je wszystkie wymienić. Dodatkowo możesz zwiedzić muzea jak na przykład muzeum solidarności, gdzie dokładniej poznasz historię tamtych ciężkich czasów. 

  Będąc w Gdańsku, warto też odwiedzić Pomnik Obrońców Wybrzeża na półwyspie Westerplatte. Jest to jedno z ważniejszych miejsc w Polskiej historii. 

  Wpadaj na wakacje do Gdańska, przez tutejsze atrakcje będziesz chciał, aby urlop trwał o wiele dłużej.

  Co warto odwiedzić podczas wakacji w Gdańsku?

  Gdańsk to przepiękna miejscowość nie tylko oferująca noclegi nad morzem z wieloma zabytkami i ciekawymi miejscami. Do najważniejszych należą: Pomnik Obrońców Wybrzeża, Kaplica Królewska, Złota Brama i wiele innych.

  Gdzie warto zabrać dzieci podczas wakacji w Gdańsku?

  Dzieci na pewno będą zachwycone wizytą w Centrum Nauki Hevelianum z ciekawymi ekspozycjami. Możesz też zabrać je do aquaparku lub na kręgle, czy gokarty. Wybór jest naprawdę duży. 

  Czy z Gdańska można wybrać się na rejs po morzu?

  Wypoczywając w wakacje nad morzem, masz okazję wypłynąć na krótki rejs po morzu. Z portu w Gdańsku organizowanych jest wiele rejsów turystycznych.

  Czy na wakacje w Gdańsku są dostępne domki letniskowe?

  W Gdańsku znajdziesz bardzo duży wybór miejsc noclegowych. Dostępne są również domki letniskowe nad morzem. Gdańsk jest bardzo popularną miejscowością, więc warto zarezerwować je z większym wyprzedzeniem.