Noclegi na wakacje w Gdańsku

(0)
  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci

  Pojedź na wakacje do Gdańska - miasta z ciekawą historią i wspaniałymi atrakcjami. Ze względu na piękną plażę, nowoczesną i zasobną bazę noclegową i gastronomiczną, każdego roku Gdańsk odwiedzają miliony turystów. Przekonaj się sam, że nie ma lepszego miejsca na urlop i spędź wakacje w Gdańsku.

  Nie odnaleziono

  Brak obiektów spełniających kryteria.

  Gdańsk - wakacje 2024

  Gdańsk posiada przepiękną architekturę. Ciężko przejść przez miasto i nie zachwycić się, chociażby kamienicami na ulicy Mariackiej. Jest tu tak dużo zabytków, że ciężko je wszystkie wymienić. Dodatkowo możesz zwiedzić muzea jak na przykład muzeum solidarności, gdzie dokładniej poznasz historię tamtych ciężkich czasów. 

  Będąc w Gdańsku, warto też odwiedzić Pomnik Obrońców Wybrzeża na półwyspie Westerplatte. Jest to jedno z ważniejszych miejsc w Polskiej historii. 

  Wpadaj na wakacje do Gdańska, przez tutejsze atrakcje będziesz chciał, aby urlop trwał o wiele dłużej.

  Co warto odwiedzić podczas wakacji w Gdańsku?

  Gdańsk to przepiękna miejscowość nie tylko oferująca noclegi nad morzem z wieloma zabytkami i ciekawymi miejscami. Do najważniejszych należą: Pomnik Obrońców Wybrzeża, Kaplica Królewska, Złota Brama i wiele innych.

  Gdzie warto zabrać dzieci podczas wakacji w Gdańsku?

  Dzieci na pewno będą zachwycone wizytą w Centrum Nauki Hevelianum z ciekawymi ekspozycjami. Możesz też zabrać je do aquaparku lub na kręgle, czy gokarty. Wybór jest naprawdę duży. 

  Czy z Gdańska można wybrać się na rejs po morzu?

  Wypoczywając w wakacje nad morzem, masz okazję wypłynąć na krótki rejs po morzu. Z portu w Gdańsku organizowanych jest wiele rejsów turystycznych.

  Czy na wakacje w Gdańsku są dostępne domki letniskowe?

  W Gdańsku znajdziesz bardzo duży wybór miejsc noclegowych. Dostępne są również domki letniskowe nad morzem. Gdańsk jest bardzo popularną miejscowością, więc warto zarezerwować je z większym wyprzedzeniem.