Gdańsk - noclegi blisko morza. Kwatery, domki, hotele niedaleko plaży

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  W Gdańsku plaża jest wprawdzie tylko jedną z wielu atrakcji turystycznych, jednak nocleg blisko morza i tak stanowi bardzo chodliwy wśród przyjezdnych towar. A raczej usługę - dogodna lokalizacja obiektu noclegowego, zarówno w luksusowym hotelu niedaleko centrum jak też w skromnej kwaterze na rubieżach metropolii, pozwala wygodnie cieszyć się zasłużonym relaksem przy plaży. Atrakcyjnie położone ośrodki wypoczynkowe prezentują nadzwyczaj szeroki repertuar dostępnych standardów.

  Rzecz jasna dla najbardziej wymagających gości najlepsze będą hotele, a także niektóre apartamentowce. Jednak Gdańsk ma to do siebie, że trzeba wybierać pomiędzy tymi maksymalnie wyśrubowanymi standardami a noclegami blisko plaży. Wracając natomiast do obiektów położonych przy morzu, to w tym gronie znajduje się parę trzygwiazdkowych hoteli. A więc wysoce komfortowych dla turystów, choć odczuwalnie odstających od luksusów - jedwabie, aksamity, baseny, zabiegi SPA i tego typu rzeczy - jakie są w stanie zapewnić te najbardziej prestiżowe ośrodki. Jako przykład bardzo dobry będzie Hotel Lival, położony jakieś 40 metrów od brzegu. Do wyboru tutaj akurat są pokoje jedno- oraz dwuosobowe, a także dwa rodzaju apartamentów. Ceny na sezon letni zaczynają się od poziomu mniej więcej 350 złotych za dobę hotelową.

  Naturalnie w pobliżu stosunkowo łatwo znaleźć bardziej przystępne pod względem kosztów pobytu blisko morza opcje. W Gdańsku funkcjonuje całkiem sporo pensjonatów - obiekty z tej kategorii mają po kilka mniej lub bardziej przestronnych pokoi oraz apartamentów, swoim gościom zapewniają również wyżywienie na miejscu (choć nie wszędzie jest to obligatoryjne). Modelowym przykładem pensjonatu z Gdańska będzie tutaj Peperino. Gwarantuje wygodne noclegi, posiada własną restauracyjkę - specjalizującą się w daniach kuchni włoskiej - a na dodatek znajduje się bezpośrednio przy plaży. Jeszcze tańsze powinny być kwatery z wyżywieniem we własnym zakresie. Tutaj najlepiej powinny się sprawdzić pokoje gościnne udostępniane przez samych mieszkańców miasta.

  Zredukowanie wydatków na nocleg przy morzu w Gdańsku do absolutnego minimum należy spodziewać się po polach namiotowych, kempingach i innych ośrodkach wypoczynkowych zlokalizowanych na wschodnim skraju Trójmiasta, na Stogach albo Wyspie Sobieszewskiej. W tych rejonach Gdańska znajduje się również sporo domków letniskowych blisko plaży, cenionych przez turystów za przytulny klimat, maksimum prywatności i wreszcie stosunkowo niskie ceny. Po domku trudno spodziewać się wyrafinowanych luksusów, ale już w takim Ptasim Raju standardy trzymają naprawdę wysoki poziom jak na kategorię letniaków.

  Gdańsk noclegi niedaleko morza oferuje naturalnie w zauważalnie mniejszej liczbie niż w rejonie centrum czy na przedmieściach. Z tego względu lepiej pospieszyć się z rezerwowaniem pobytu na wakacje. Wszystko oczywiście dlatego, że najatrakcyjniejsze miejscówki zwykle wyprzedają się z dużym, nawet kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Wolne pokoje niedaleko plaży w Gdańsku cieszą się sporym powodzeniem - jak najbardziej zasłużenie.

  Polecamy również:

  Komentarze (1)
  MaThek
  8.02.2018 08:06

  Jak przyjeżdżać do Gdańska na noclegi przy plaży, to tylko na wzmiankowane obrzeża, tereny zielone wschodniego Trójmiasta. Dalej od centrum, ale za to generalnie mniejszy ścisk - przynajmniej tak na oko. Chociaż coś mi się obiło o uszy, że ze względu na rezerwaty przyrody (a zwłaszcza foki) za jakiś czas plaże na Wyspie Sobieszewskiej mają zostać zamknięte dla turystów. Jak tak, to noclegów blisko morza w Gdańsku trzeba będzie szukać gdzie indziej. Ale mam gorącą nadzieję, że to tylko modny ostatnimi czasy fake news...

  Dodaj komentarz
  Oferty specjalne
  Typy obiektów