Sztutowo - noclegi przy morzu. Domki, apartamenty, kwatery niedaleko plaży

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Obiekty noclegowe blisko morza w Sztutowie stanowią niezwykle rzadki rarytas. Zdecydowana większość lokalnych pensjonatów, domów gościnnych, apartamentów oraz ośrodków wypoczynkowych innych kategorii znajduje się 2-3 kilometry od plaży. Znalezienie noclegu przy morzu na tym odcinku polskiego wybrzeża w zasadzie graniczy z niemożliwością - a zwłaszcza tuż przed rozpoczęciem sezonu letniego.

  O dostępności dogodnie zlokalizowanych pokoi przy plaży już w trakcie wakacji nawet nie wspominając. Można bowiem w ciemno zakładać, że przy wszystkich uwarunkowaniach przyrodniczych i hotelarsko-turystycznych Sztutowa wszystkie naprawdę atrakcyjne pod względem lokalizacji miejscówki są już dawno wyprzedane i zajęte. Dlatego noclegi przy plaży trzeba tutaj rezerwować co najmniej kilka miesięcy wcześniej - najlepiej pół roku, jak nie więcej. Przejdźmy do konkretów. Blisko plaży w Sztutowie (do 200 metrów) znajduje się parę pensjonatów - oferują całkiem niezłe warunki pobytu, choć szczyty luksusu to oczywiście nie są. Bardzo dobre opinie (średnia 4,3 w pięciostopniowej skali z 22 ocen) zbiera pensjonat Rafa. Pokoje i apartamenty przy morzu, porządnie wykończone i takoż utrzymane wnętrza, własny lokal gastronomiczny z ciekawym menu… Czegóż chcieć więcej?

  Rzecz jasna za położenie obiektu noclegowego przy samej plaży w Sztutowie oraz niezwykle komfortowe warunki pobytu trzeba niejako z zasady sporo zapłacić. Kto woli nieco zaoszczędzić, powinien poszukać noclegów nieco dalej od brzegu. A także innych standardów. Tutaj bardzo dobrze sprawdzają się domki letniskowe blisko morza - pozbawione zbytków, a zapewniają wszystko co niezbędne. I dają przy tym maksimum prywatności. W tej kategorii Sztutowo może zaproponować chociażby Ośrodek Wczasowy Bursztynowo - w odległości ok. 800 metrów od plaży, w środku zacisznego lasu, z kilkudziesięcioma domkami letniskowymi o eleganckim wyglądzie i nowoczesnych standardach. Ceny? Po przeliczeniu wychodzi ok. 40-50 złotych od osoby za dobę.

  Natomiast gdyby ktoś koniecznie chciał mieć większy wybór w szeroko pojmowanych usługach hotelarskich, wtedy noclegi blisko plaży zwyczajnie nie mogą stanowić warunku koniecznego. Jak już zaznaczyliśmy we wstępie, ze Sztutowa nad morze jest parę kilometrów - co można potraktować jako spacer dla zdrowia. Komu nie przeszkadzają dłuższe przechadzki, powinien być zadowolony z pokoi gościnnych na kwaterze u prywatnych osób. Zawsze to rodzinna atmosfera w pakiecie - warto nadmienić, iż w Sztutowie szeroko reprezentowane są obiekty agroturystyczne.

  Dla formalności pozostaje jeszcze poruszyć kwestię luksusowych hoteli. Otóż aktualnie sytuacja wygląda na taką, że ośrodków zasługujących na 4 czy 5 gwiazdek w tej kategorii zwyczajnie nie ma. O ile jako całość Sztutowo noclegi posiada całkiem rozbudowane pod względem odmienności dostępnych opcji, tak na ekstraklasowy hotel niedaleko morza póki co nie należy się nastawiać. Obiektem noclegowym prawdopodobnie najbliższym najlepszym hotelom będzie Lazurowy Dwór - posiadający m.in. własne SPA. Odległość od plaży: ponad 2,5 kilometra w linii prostej.

  Polecamy również:

  Komentarze (1)
  MaThek
  8.02.2018 12:05

  Stawiam dolary przeciwko orzechom (chociaż teraz pewnie bardziej adekwatne byłyby bitcoiny zamiast dolarów) że już na wiosnę Sztutowo będzie przeżywać prawdziwe oblężenie. I żadne noclegi blisko plaży w innych kurortach nie będą w stanie przyciągnąć istnych rzesz gości do siebie. Mowa naturalnie o koloniach młodzieżowych i wycieczkach szkolnych, z Polski i zagranicy zapewne, które będą przyjeżdżać na zwiedzanie NIEMIECKIEGO obozu koncentracyjnego Stutthof. Taka się chryja z tym "mordowaniem Żydów przez naród Polski" zrobiła, że na pewno na szczeblu rządowym ktoś już planuje szeroko zakrojoną akcję edukacyjną.

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów