Rewa - noclegi przy plaży. Hotele, pokoje, kwatery niedaleko morza

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Jeśli chodzi o noclegi blisko plaży, to właściwie cała Rewa powinna załapać się do tej kategorii. Trudno żeby było inaczej, skoro nawet najbardziej oddalone od morza obiekty noclegowe kurortu leżą ok. 600 metrów w linii prostej od brzegu. Wśród miejscowych ośrodków znajdą się zarówno prywatne kwatery czy pensjonaty, jak i apartamenty oraz hotele, zapewniające maksymalny komfort pobytu.

  Zapewne niewielu turystów wiązałoby z Rewą szczere nadzieje na hotelarskie standardy z górnej półki. To przecież niewielka, kameralna wioska letniskowa, do której na nocleg w pokoju przy morzu częściej wybierają się miłośnicy sportów wodnych - również w wydaniu ekstremalnym - niż dystyngowani goście z wyższych sfer. Tymczasem urozmaicenie bazy turystycznej Rewy pozwala sądzić, że coś ciekawego znajdzie tutaj praktycznie każdy. Tak turyści oczekujący po apartamencie blisko plaży szerokiego wachlarza wygód i dodatków, jak też osoby które będą w pełni zadowolone z tak podstawowych rzeczy, jak czystość, rozsądne ceny czy uczciwe podejście gospodarzy. O samej kwaterze blisko morza już nie wspominając.

  I tak propozycją w sam raz dla najbardziej wymagających gości na noclegi przy plaży w Rewie powinien być Skipper Hotel. Nowoczesna i w pełni funkcjonalna architektura, całkiem nieźle rozwinięta strefa SPA, elegancko urządzone wnętrza, szereg pokoi oraz apartamentów o trzygwiazdkowym standardzie do wyboru. A tak na marginesie - to bodaj jedyny klasyczny, spełniający wymogi do takiego skategoryzowania ośrodka wypoczynkowego hotel. Spośród obiektów o innej klasyfikacji, a jednocześnie zapewniających bardzo wysoką jakość obsługi, warto zainteresować się pensjonatami. Wygodne noclegi przy morzu, a generalnie ceny znacznie bardziej przystępne niż w hotelu. Jako przykład z Rewy wzięty stosunkowo dobrze sprawdzi się “Na Fali” - pensjonat położony niespełna 400 metrów od morza i przystani żeglarskiej.

  Zawsze ciekawą opcją na nocleg przy plaży są pola namiotowe, kempingi oraz domki letniskowe. Szczególnie te ostatnie, w pełni odporne na kaprysy pogody i niejednokrotnie zapewniające parę bardziej bądź mniej przydatnych wygód. Od własnej łazienki po telewizję satelitarną i/lub kablową czy szybki internet. W Rewie wyróżniają się Domki Holenderskie Asterix - zarówno pod względem unikalnej stylistyki, jak też wysokich ocen gości opiniujących ośrodek w internecie.

  Powyższe przykłady wyraźnie pokazują, że na noclegi blisko morza Rewa stwarza naprawdę szeroki wachlarz atrakcyjnych możliwości. Tylko od indywidualnych preferencji zależy, czy zarezerwuje się luksusowy pokój w hotelu, kwaterę w gospodzie czy domek letniskowy na uboczu. Rzecz jasna pod warunkiem, że będą jeszcze jakieś wolne miejsca - ośrodki niedaleko plaży zwykle wyprzedają się z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

  Polecamy również:

  Komentarze (1)
  Anonim
  7.02.2018 11:24

  Patrząc na zdjęcie, to stwierdzenie że w Rewie da się zabukować noclegi na plaży - tak całkiem dosłownie - wydaje się zwykłym stwierdzeniem stanu faktycznego, żadnym tam przesadzonym komentarzem. Jeżeli ktoś ma zamiar całe wakacje nad morzem w Polsce spędzić na opalaniu się, kąpieli w Bałtyku albo trenowaniu jakiegoś windsurfingu, taka lokalizacja będzie idealna. A gdyby komuś zależało na innego rodzaju wrażeniach, to chyba lepiej nie mordować się z Rewą i od razu pojechać gdzieś indziej, gdzie będą muzea, parki rozrywki itd.

  Dodaj komentarz
  Oferty specjalne
  Typy obiektów