Rewa - noclegi przy plaży. Hotele, pokoje, kwatery niedaleko morza

Jeśli chodzi o noclegi blisko plaży, to właściwie cała Rewa powinna załapać się do tej kategorii. Trudno żeby było inaczej, skoro nawet najbardziej oddalone od morza obiekty noclegowe kurortu leżą ok. 600 metrów w linii prostej od brzegu. Wśród miejscowych ośrodków znajdą się zarówno prywatne kwatery czy pensjonaty, jak i apartamenty oraz hotele, zapewniające maksymalny komfort pobytu.

Zapewne niewielu turystów wiązałoby z Rewą szczere nadzieje na hotelarskie standardy z górnej półki. To przecież niewielka, kameralna wioska letniskowa, do której na nocleg w pokoju przy morzu częściej wybierają się miłośnicy sportów wodnych - również w wydaniu ekstremalnym - niż dystyngowani goście z wyższych sfer. Tymczasem urozmaicenie bazy turystycznej Rewy pozwala sądzić, że coś ciekawego znajdzie tutaj praktycznie każdy. Tak turyści oczekujący po apartamencie blisko plaży szerokiego wachlarza wygód i dodatków, jak też osoby które będą w pełni zadowolone z tak podstawowych rzeczy, jak czystość, rozsądne ceny czy uczciwe podejście gospodarzy. O samej kwaterze blisko morza już nie wspominając.

I tak propozycją w sam raz dla najbardziej wymagających gości na noclegi przy plaży w Rewie powinien być Skipper Hotel. Nowoczesna i w pełni funkcjonalna architektura, całkiem nieźle rozwinięta strefa SPA, elegancko urządzone wnętrza, szereg pokoi oraz apartamentów o trzygwiazdkowym standardzie do wyboru. A tak na marginesie - to bodaj jedyny klasyczny, spełniający wymogi do takiego skategoryzowania ośrodka wypoczynkowego hotel. Spośród obiektów o innej klasyfikacji, a jednocześnie zapewniających bardzo wysoką jakość obsługi, warto zainteresować się pensjonatami. Wygodne noclegi przy morzu, a generalnie ceny znacznie bardziej przystępne niż w hotelu. Jako przykład z Rewy wzięty stosunkowo dobrze sprawdzi się “Na Fali” - pensjonat położony niespełna 400 metrów od morza i przystani żeglarskiej.

Zawsze ciekawą opcją na nocleg przy plaży są pola namiotowe, kempingi oraz domki letniskowe. Szczególnie te ostatnie, w pełni odporne na kaprysy pogody i niejednokrotnie zapewniające parę bardziej bądź mniej przydatnych wygód. Od własnej łazienki po telewizję satelitarną i/lub kablową czy szybki internet. W Rewie wyróżniają się Domki Holenderskie Asterix - zarówno pod względem unikalnej stylistyki, jak też wysokich ocen gości opiniujących ośrodek w internecie.

Powyższe przykłady wyraźnie pokazują, że na noclegi blisko morza Rewa stwarza naprawdę szeroki wachlarz atrakcyjnych możliwości. Tylko od indywidualnych preferencji zależy, czy zarezerwuje się luksusowy pokój w hotelu, kwaterę w gospodzie czy domek letniskowy na uboczu. Rzecz jasna pod warunkiem, że będą jeszcze jakieś wolne miejsca - ośrodki niedaleko plaży zwykle wyprzedają się z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Polecamy również:

Komentarze (1)
Anonim 7.02.2018 11:24

Patrząc na zdjęcie, to stwierdzenie że w Rewie da się zabukować noclegi na plaży - tak całkiem dosłownie - wydaje się zwykłym stwierdzeniem stanu faktycznego, żadnym tam przesadzonym komentarzem. Jeżeli ktoś ma zamiar całe wakacje nad morzem w Polsce spędzić na opalaniu się, kąpieli w Bałtyku albo trenowaniu jakiegoś windsurfingu, taka lokalizacja będzie idealna. A gdyby komuś zależało na innego rodzaju wrażeniach, to chyba lepiej nie mordować się z Rewą i od razu pojechać gdzieś indziej, gdzie będą muzea, parki rozrywki itd.

Dodaj komentarz
Wyślij zapytanie