Puck - noclegi niedaleko morza. Pokoje, hotele, pensjonaty przy plaży


												

Wczasowicze wybierający się do Pucka na nocleg blisko plaży zapewne mają świadomość, że w tym akurat portowym mieście piaszczyste kąpieliska są stosunkowo niewielkie. Co nie zmienia faktu, że również na tzw. zielonych plażach odpoczywa się całkiem przyjemnie. Zwłaszcza kiedy uda się znaleźć jakąś kwaterę, domek czy tam apartament przy morzu, dzięki czemu na relaks można przeznaczyć maksymalną ilość czasu.

Nie wspominając już o tym, że dysponując komfortowym pokojem niedaleko plaży traci się nieporównywalnie mniej energii na przenoszenie tak przecież niezbędnych na wakacjach w Pucku akcesoriów. Koce, parawany, zapewniające odrobinę cienia parasole, leżaki i/lub krzesła, nadmuchiwane materace, zabawki dla dzieci, prowiant na cały dzień żeby nie trzeba było wychodzić do sklepu… to wszystko swoje waży. A przecież można sobie tego wszystkiego oszczędzić, rezerwując zawczasu miejsce we właściwym ośrodku wypoczynkowym blisko morza. A co jak co, ale Puck noclegi gwarantuje za sprawą ponadprzeciętnie rozbudowanej bazy turystycznej - dzięki temu coś dla siebie znajdą i rodziny z dziećmi, i osoby wymagające samych luksusów.

Dla drugiej z powyższych grup bardzo ciekawą propozycją będzie Aparthotel Kamienica. Położony w samym sercu puckiego rynku elegancki obiekt, specjalizujący się w wynajmowaniu turystom apartamentów przy plaży. Swoje robi też zabytkowy charakter historycznego centrum miasta. Na podobnej klasy wygody można liczyć również biorąc noclegi w pobliskich hotelach - czy to w sąsiedztwie uroczych kamieniczek, czy też w nowoczesnych ośrodkach na obrzeżach Pucka. Bardzo dobrym przykładem będzie tutaj trzygwiazdkowy Hotel Haller, położony około 70-metrów od jednej z plaż.

Naturalnie wszyscy zdają sobie sprawę, że za wyjątkowo schludne pokoje, kompleksowe wyposażenie apartamentów, bogate menu SPA, słowem: najwyższe standardy, maksymalny komfort i atrakcje dodatkowe z górnej półki - trzeba zapłacić stosownie wysoką cenę. Kto jednak przedkłada rozsądne wydatki ponad zbyteczne luksusy, będzie miał w Pucku odpowiednio dużo interesujących opcji alternatywnych w dziedzinie noclegów blisko plaży. Jak choćby klasyczne pensjonaty przy morzu, w rodzaju położonego po sąsiedzku względem wspomnianego hotelu Haller Źródełka. Jeszcze bardziej zejść z ceny (m.in. z uwagi na wyżywienie we własnym zakresie) pozwolą zejść pokoje gościnne udostępniane przez samych mieszkańców miasta. Rodzinna atmosfera do kwatery przy plaży jest gratis.

Puck posiada szeroką gamę obiektów noclegowych, mieszczących się zarówno bardzo blisko morza, jak też w nieco większej odległości od plaż… za to w bardziej kuszącej cenie. Żeby wspomnieć tylko o domkach letniskowych. Każdy turysta musi sam sobie odpowiedzieć na pytanie, na czym najbardziej mu zależy. Tylko z podejmowaniem decyzji należy się spieszyć, gdyż najatrakcyjniejsze noclegi niedaleko morza zwykle są już zarezerwowane parę miesięcy wcześniej.

Polecamy również:

Komentarze (1)

Anonim 6.02.2018 15:23

Biorąc Puck na tapetę należałoby prędzej pisać o noclegach blisko portu i przystani. Nie byłem, nie liczyłem, nie robiłem żadnego spisu ludności - ale patrząc pobieżnie na (nie)wielkość puckiej plaży i rozbudowaną bazę około żeglarską, to wilków morskich przyjeżdża do miasta co najmniej tyle samo, co lądowych szczurów wygrzewających się na słońcu.

Dodaj komentarz

Nie odnaleziono

Brak obiektów spełniających kryteria.

Często zadawane pytania

Wszystkie

Nasi partnerzy