Rewa Surf Centrum

Jedna z najbardziej rozbudowanych ośrodków ekstremalnych odmian sportów wodnych i wodno-sportowych rozrywek w regionie. Warunki naturalne nad Rewą sprawiają, że tutejsze wody to jeden z czołowych akwenów szkoleniowych na całym polskim wybrzeżu.

“Basen” wytyczony przez Mierzeję Rewską oraz Cypel Rzucewski cechuje się tym, iż fale właściwie nigdy nie są szczególnie wysokie - nawet przy wyjątkowo silnym wietrze. Dzięki temu nawet zupełnie początkujący wind- i kitesurferzy mogą sobie całkiem nieźle poradzić. O bezpieczeństwo dbają także instruktorzy, udzielając bezcennych rad i rozdając odpowiednie akcesoria (kamizelki, kaski). Dostępny sprzęt również pozwala na indywidualne dobranie do umiejętności i warunków fizycznych.

Rewa Surf Centrum oferuje również szereg atrakcji dodatkowych, wysoce użytecznych przy okazji nadmorskiego wypoczynku na plaży. Są wśród nich przejażdżki na dmuchanym bananie, na nartach wodnych oraz wypożyczenie sprzętu pływającego - deski z wiosłem (typ SUP), kajaka, katamarana lub motorówki.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy