Hel - noclegi niedaleko morza. Hotele, domki, pokoje blisko plaży

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Z noclegami przy plaży w Helu jest pewien problem. Niby większość helskich pensjonatów, domów wypoczynkowych, hoteli i innych obiektów noclegowych rzeczywiście leży całkiem niedaleko morza… tylko że na plażach Parku Wydmowego trudno narzekać na nadmiar przestrzeni. A na szeroki, piaszczysty brzeg wschodniego skraju Półwyspu Helskiego trzeba przejść ten kilometr przez malowniczy las.

  Niezbędne wyjaśnienia i uwagi mamy już za sobą, najwyższa pora zatem przejść do konkretnych przykładów. Usługi hotelarsko turystyczne na noclegi blisko morza Hel ma na tyle zróżnicowane pod kluczowymi względami - od standardów i atrakcji w pokojach, przez podstawowe zakresy cen po lokalizację w ścisłym centrum lub na obrzeżach miasta - że dla właściwie wszystkich turystów znajdzie się coś potencjalnie interesującego. I tak najbardziej wymagającej klienteli najlepiej polecić hotele. Względnie niedaleko plaży znajduje się Hotel Baltic Sands, będący de facto aparthotelem. Czyli obiektem oferującym wyłącznie kompleksowo wyposażone apartamenty. Alternatywą z dokładnie tej samej, wysokiej półki mogą być położone praktycznie po sąsiedzku Apartamenty Helska Villa.

  Nieco inną kategorią obiektów noclegowych z Helu są pensjonaty. Są to ośrodki oferujące gościom całodzienne wyżywienie (all inclusive bądź za dopłatą),posiadające co najmniej 7 odrębnych pokoi - takie są wymogi kategoryzacji hotelarskiej. Spośród miejscowych pensjonatów przy morzu, warto zwrócić uwagę na Admirała Nelsona. Choćby z tego względu, że ma nie tyle jadłodajnię czy restaurację, co utrzymany w kaszubsko-marynarskim klimacie pub. Ba, ośrodek posiada nawet własne mini-SPA z siłownią, jacuzzi i możliwością poddania się podstawowemu masażowi. Kto woli jedzenie we własnym zakresie, powinien poszukać noclegów i pokoi gościnnych u miejscowych mieszkańców. Kwatery blisko plaży u osób prywatnych niejednokrotnie pozwalają zawrzeć intrygujące znajomości z gospodarzami. Z wyglądu Villa Kuter sprawia wrażenie, że zamieszkują ją barwne osobowości. Na takie towarzyskie smaczki generalnie można liczyć wtedy, kiedy wybierze się kwaterę skromną i tanią, a nie reprezentacyjną, luksusową wręcz willę.

  Bardzo przystępne sumaryczne koszty noclegu przy plaży cechują również domki letniskowe. Trzeba przy tym zaznaczyć, że mowa przede wszystkim o letniakach, o jakie w Helu może być dość trudno. Bo już w takich domkach letniskowych blisko morza, jakie oferuje Wioska Rybacka, goście mogą liczyć na wiele wygód. Ok. 40 m² powierzchni użytkowej, telewizor, sejf, sprzęt plażowy, w pełni wyposażony aneks kuchenny na wyłączność, łóżka dla 4 osób… a wszystko po 400 zł za dobę (plus opłaty klimatyczne na rzecz miasta) w lipcu i sierpniu.

  Jak widać ofertę na noclegi Hel ma całkiem rozbudowaną. Dokładnie tak, jak przystało na położony bezpośrednio przy morzu i cieszący się ogromną popularnością (nie tylko wśród wczasowiczów z Polski) kurort turystyczny. O atrakcyjną miejscówkę blisko plaży w szczycie sezonu wakacyjnego bywa ciężko - wolne pokoje latem niemal się nie trafiają, prawie wszystkie miejsca i terminy wyprzedają się nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

  Polecamy również:

  Komentarze (3)
  Apartament Sea w Helu
  21.05.2018 06:23

  Hel rozwinął się w ostatnich latach. Na całym Półwyspie Helskim przybyło sporo miejsc noclegowych i apartamentów, jest coraz więcej knajpek i punktów gastronomi czynnych przez cały rok. Uważam, że w Helu nie można narzekać na brak atrakcji. Godnym polecenia jest całoroczny apartament Sea zlokalizowany blisko morza i blisko plaży. www.seahel.pl

  Apartament Sea w Helu
  21.05.2018 06:29

  Hel rozwinął się w ostatnich latach. Na całym Półwyspie Helskim przybyło sporo miejsc noclegowych i apartamentów, jest coraz więcej knajpek i punktów gastronomi czynnych przez cały rok. Uważam, że w Helu nie można narzekać na brak atrakcji. Godnym polecenia jest całoroczny apartament Sea zlokalizowany blisko morza i blisko plaży. www.seahel.pl

  MaThek
  6.02.2018 13:44

  Tak się zastanawiam, którą z plaż wybierają wczasowicze wypoczywający w Helu. Czy tę bliższą ośrodkowi, w którym zatrzymali się na nocleg, czy też tam gdzie powinno być więcej wolnego miejsca. Znając polską mentalność, podejrzewam że większość wali na plażę niedaleko centrum miasta. Nawet jeśli latem panuje na niej taki tłok, że szpilki nie idzie wcisnąć. Wniosek może być tylko jeden: jak Hel i noclegi to nie ma co patrzeć na dokładną lokalizację, bo żeby porządnie odpocząć na plaży te kilkaset metrów tak czy inaczej trzeba będzie przejść.

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów