Rewa - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  W Rewie noclegi z basenem w cenie pobytu nad morzem obejmują raczej niewielką część bazy turystyczno-hotelarskiej kurortu. Zresztą trudno się spodziewać, żeby wczasowicze mogli przebierać w tego rodzaju ofertach niczym w przysłowiowych ulęgałkach, skoro mówimy o letniskowej wiosce, a nie jakiejś miejsko-portowej metropolii. O ile suche liczby dotyczące Rewy i tutejszych noclegów nad morzem niezbyt imponują, to już zróżnicowanie basenów oraz stref relaksu proponowanych w pakiecie z komfortową kwaterą robią pozytywne wrażenie.

  Rewa - noclegi z basenem blisko morza

  Naturalnie najciekawsze, zapewniające najwięcej atrakcji i wygód oferty wiążą się z tymi najbardziej prestiżowymi, a zarazem najdroższymi obiektami. Pierwszym, jak najbardziej słusznym skojarzeniem będą luksusowe hotele nad morzem. W tej kategorii Rewę i najbogatsze w pozytywne wrażenia noclegi z basenem reprezentuje trzygwiazdkowy hotel Skipper. Na hotelową strefę błogiego relaksu Sea & SPA nad morzem składają się tutaj basen z ozonowaną wodą, hydromasażami i przeciwprądem do nauki pływania, jacuzzi, rozbudowane saunarium oraz 6 gabinetów odnowy biologicznej. Dokładając do tego wyśrubowane standardy pokoi, apartamentów oraz pozostałych usług hotelarskich, można być pewnym przyjemnego odprężenia.

  O ile oczywiście sumaryczne koszty turnusu nie dadzą zbyt mocno po kieszeni. Nie da się ukryć, że taki nocleg z basenem w Rewie stanowi bardzo konkretne obciążenie po stronie wydatków. Rzecz jasna są na to tańsze alternatywy. Wprawdzie z szeroko rozumianymi basenami ogrodowymi, ale taka już charakterystyka zaplecza noclegowego, jakim dysponuje Rewa. W tym gronie ciekawie prezentują się pensjonaty nad morzem - a zwłaszcza Rewska Przystań. Tutaj bowiem goście mogą skorzystać nie tyle z basenu, co 6-osobowej balii ogrodowej z hydromasażem, LED-owym oświetleniem oraz wodą podgrzewaną za pośrednictwem pieca na drewno. Warto również zwrócić uwagę na domki letniskowe i inne ośrodki wypoczynkowe, które mają duże tereny zielone w typie ogrodu albo i nawet parku. Na przykład apartamenty Villa Leśna.

  Polecane hotele z basenem w Rewie blisko morza

  Wprawdzie sezonowe baseny letnie przeznaczone są głównie dla dzieci, ale dorośli też chętnie odpoczywają po prostu siedząc w wodzie. W efekcie nazwanie takich noclegów z basenem nad morzem w Rewie “ledwie namiastką wodnego relaksu” byłoby jak najbardziej uprawnione… ale jeśli komuś tak mocno nie odpowiadają udogodnienia w rodzinnych pensjonatach czy kwaterach w prywatnych domach gościnnych, zawsze może pojechać gdzieś indziej. Albo zarezerwować sobie komfortowe pokoje w Rewie, a na basen wybrać się do oddalonego o niespełna 15 kilometrów od Rewy Aqua Spa & Saunarium Reda - jednego z najmocniej promowanych parków wodnych w Polsce.

  Rewa noclegi z basenem oferuje w wielu zróżnicowanych obiektach. Własny basen - w takiej czy innej formie - posiada niewiele z nich. Ale gdyby ktoś bardzo chciał mieć pod ręką taką alternatywę dla kąpieli w morzu i plażowania, znajdzie tutaj parę konkretnych propozycji.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (1)
  MaThek
  1.03.2018 12:50

  Noclegi z basenem w cenie pobytu wydają się racjonalne tylko wtedy, kiedy pogoda ewidentnie nie sprzyja wychodzeniu na plażę i pluskaniu się w morzu. Chociaż z moich prowizorycznych kalkulacji wynika, że w przypadku Rewy bardziej opłacalne niż luksusowy ośrodek wypoczynkowy będą wyprawy do aquaparków. Atrakcji na basenie zdecydowanie więcej, za specjalistyczne zabiegi SPA & Wellness tak czy siak trzeba dopłacić... Po co komu park wodny w miniaturze, skoro całkiem niedaleko działa kilka dużych?

  Dodaj komentarz
  Oferty specjalne
  Typy obiektów