Puck - noclegi z basenem

Puck i noclegi z basenem wydają się być idealnie dobraną parą. W końcu plażowe kąpieliska w tym portowym mieście raczej nie należą do najrozleglejszych, a każde wakacje to tłumy wczasowiczów spragnionych relaksu nad wodą. Jednak przegląd bazy turystycznej Pucka - niezbyt wnikliwy, ale zawsze - pokazuje, że tutaj akurat noclegi nad morzem z basenem w cenie należą do cokolwiek małej części miejscowej bazy turystycznej.

Szukasz noclegu z basenem w Pucku?

Nawet w przypadku puckiego hotelu ukierunkowanego na szeroko pojmowane zgrupowania sportowe - przede wszystkim dla dzieci i młodzieży, ale i profesjonaliści mogliby w nim liczyć na niezłe warunki przygotowań do zawodów - infrastrukturze ewidentnie brakuje porządnego basenu, a nawet zaplecza do fachowej odnowy biologicznej. Być może tymczasowo - nikt nie mówił, że znalezienie w Pucku noclegu z basenem będzie łatwe, szybkie i przyjemne. Okazuje się, iż dla amatorów wodnej rekreacji bez ograniczeń lepsze od hoteli mogą być pokoje w prywatnych domach gościnnych. Nazwa jednego z takich obiektów mówi zresztą sama za siebie: Dom Przy Basenie. Kwatera nad morzem w sam raz dla tych turystów, którzy przy okazji grilla w ogrodzie lubią trochę popływać i pobawić się ze swoimi dziećmi.

Puck - Noclegi blisko morza z basenem

Generalnie można odnieść wrażenie, że większość spośród tych nielicznych noclegów z basenem z Pucka stanowią sezonowe, ogrodowe obiekty. Innymi słowy: baseny dla dzieci. I to nie tyle wybudowane na stałe, tylko z tworzywa sztucznego, nadmuchiwane bądź rozstawiane na stelażu. Coś takiego oferują m.in. Pokoje Gościnne Weronika, sporo miejsca na takie udogodnienia ma także ośrodek Jadwiga z domkami letniskowymi na przedmieściach. A gdyby ktoś wymagał lepszych standardów pobytu, niezłym wyborem może być Green House Puck - wprawdzie obiekt nie wspomina słowem o basenie… ale nie zaszkodzi dopytać, bo ogród jest spory. Z kolei zakwaterowanie oferowane jest w łącznie czterech standardach apartamentów nad morzem. Poza tym goście mogą korzystać z sauny, a także winiarni i pokoju bilardowego.

Domki letniskowe z basenem w Pucku

Jeśli ktoś woli kompleksowy nocleg z basenem w cenie, być może lepszym wyjściem okażą się wioski letniskowe otaczające Puck. W tej kategorii ciekawie zapowiada się pensjonat Faltom z pobliskiego Swarzewa. Tutaj na turystów czekają m.in. basen na świeżym powietrzu z podgrzewaną wodą, zjeżdżalnie, wanny jacuzzi, parę typów saun, parowa łaźnia… Prawie jak SPA & Wellness, z naciskiem na “prawie”. Jak widać zakres możliwości wypoczynkowo-relaksacyjnych w tym zakątku województwa pomorskiego jest wystarczająco szeroki, aby w zasadzie każdy znalazł wczasy nad morzem w sam raz dla siebie. Puck noclegi z basenem wliczonym w cenę tworzą jedną z bardziej intrygujących opcji.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Komentarze (1)
Anonim 1.03.2018 11:23

Puck kojarzy się przede wszystkim z portem, rozbudowanym zapleczem żeglarskim i zatoką. I jeszcze kilkoma muzeami, z potencjalnie interesującymi zbiorami eksponatów. Natomiast co do samego stanu bazy turystycznej nad morzem, to tutaj jest jeszcze mnóstwo do zrobienia. Uboga oferta na noclegi z basenem w Pucku stanowi znakomity przykład na potwierdzenie powyższej tezy.

Dodaj komentarz
Wyślij zapytanie