Jastarnia - noclegi niedaleko plaży. Pokoje, apartamenty, pensjonaty przy morzu

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Krótki przegląd obiektów noclegowych blisko plaży, jakie czekają na wszystkich turystów odwiedzających Jastarnię. Czyli de facto wszystkich, gdyż w tym akurat kurorcie w zasadzie każdy ośrodek wypoczynkowy - od pól kempingowych na obrzeżach po hotele w sercu miasteczka - znajduje się w zasadzie przy morzu. Maksymalnie 800 metrów od kąpieliska to dla większości wczasowiczów żadna odległość.

  Tak dla przypomnienia podstawowych faktów: Jastarnia leży na Półwyspie Helskim, piaszczyste plaże znajdują się na północnych brzegach, natomiast w południowej części dominują przystanie i szkółki szeroko pojmowanego surfingu - choć kilka bardziej piaszczystych, dobrych na kąpiele słoneczne i morskie fragmentów brzegu też się znajdzie. Dlatego noclegi blisko morza w Jastarni stanowią praktycznie 100% lokalnej bazy turystyczno-hotelarskiej. Nieco inną już kwestią będzie dostępność takich wolnych pokoi przy plaży na sezon wakacyjny. Rzecz jasna im bliżej lata, tym trudniejsze staje się zarezerwowanie atrakcyjnej miejscówki w przystępnej cenie. Dlatego też za bukowanie noclegów w Jastarni nad morzem lepiej zabrać się przynajmniej kilka miesięcy wcześniej.

  Dla turystów wymagających wszystkiego, co tylko najlepsze, najbardziej odpowiednimi opcjami związanymi z Jastarnią będą luksusowe hotele i apartamentowce. Takie jak czterogwiazdkowy SPA & Family Dom Zdrojowy, położony jakieś 40 metrów od plaży. Doskonałe warunki pobytu, świetne widoki z okien i tarasów, eleganckie wnętrza pokoi oraz apartamentów blisko morza, klasowa restauracja, zaplecze konferencyjne, własny basen, wreszcie rozbudowana strefa rekreacyjna z bogatą ofertą zabiegów SPA & Wellness. W takim otoczeniu idzie zapomnieć, że do Jastarni przyjechało się nad morze, a nie do hotelu.

  Tego rodzaju roztargnienie raczej nie grozi tym, którzy odpoczywają na półwyspie dla plaż i szukają jak najtańszych opcji na noclegi blisko plaży. W tej dziedzinie bardzo dobrym wyborem w Jastarni będą domki letniskowe. Na przykład na Campingu 110, gdzie drewniane letniaki mają sporo rzeczy na standardowym wyposażeniu, posiadają system ocieplania, a jeden domek letniskowy jest nawet piętrowy. A wszystko zaledwie 50 metrów od brzegu. Równie ciekawie przedstawiają się propozycje kwater u prywatnych osób. Jeśli trafi się na odpowiednich gospodarzy, można się poczuć przytulnie jak u rodziny albo dalszych krewnych. Bardzo dobre opinie zbierają chociażby Pokoje Gościnne Aurelia. Obierając Jastarnię za cel wakacyjnych wojaży warto się również zainteresować miejscowymi pensjonatami przy morzu. Generalnie standardy wyższe niż w kwaterach, a ceny odczuwalnie niższe od hoteli. Wydaje się, że pokoje i apartamenty w pensjonacie mikroKlimat bardzo dobrze spełniają takowe założenia.

  Jastarnia noclegi przy plaży zapewnia niezwykle licznie oraz w sposób na tyle zróżnicowany, żeby praktycznie każdy turysta mógł znaleźć interesującą propozycję w sam raz dla siebie i swojej rodziny. Tak, aby komfortowo wypocząć, a jednocześnie nie wydać zbyt wiele, krótko mówiąc: mieć poczucie dobrze zainwestowanych w relaks nad morzem pieniędzy.

  Polecamy również:

  Komentarze (1)
  Anonim
  6.02.2018 10:02

  Osobiście w Jastarni nigdy nie byłem dłużej niż przejazdem, kiedy wybierałem się na zwiedzanie fokarium i drugowojennych muzeów, rozsianych po całym Helu. I po tym, co te 2-3 razy zobaczyłem i przeżyłem, raczej się tam nie wybiorę. Przynajmniej nie na wakacje. Tłumy ludzi, wieczorami na uliczkach i w lokalach ścisk nie do opisania - dobrze chociaż, że plaże rozległe i szerokie - a jedyna droga dojazdowa wiecznie zakorkowana co najmniej od Władysławowa. Dlatego gdyby ktoś rezerwował sobie nocleg niedaleko morza, to jako środek lokomocji w drodze na Jastarnię wysoce zalecałbym jakiś pociąg.

  Dodaj komentarz
  Oferty specjalne
  Typy obiektów