Jak zorganizować wakacje z dziećmi w Pucku? 5 najlepszych atrakcji dla całej rodziny

Jak zorganizować wakacje z dziećmi w Pucku? 5 najlepszych atrakcji dla całej rodziny

Puck zdecydowanie różni się od większości pozostałych kurortów turystycznych nad morzem. Przede wszystkim ze względu na nietypową, bardziej trawiastą niż piaszczystą plażę. Takie uwarunkowania sprawiają, że w trakcie rodzinnych wakacji wyjątkowo pilnie trzeba dzieciom znaleźć inne atrakcje niż tylko pluskanie się w morzu, wznoszenie piaskowych budowli czy zajadanie się lodami i innymi słodyczami.

Oferta turystyczna Pucka kierowana do tych (naj)młodszych wczasowiczów jest… wysoce dyskusyjna. Wśród miejskich atrakcji zdecydowanie przeważają placówki muzealne i zabytki, które generalnie nieczęsto wywołują w dzieciach silniejsze, autentyczne zainteresowanie. Z tego powodu warto zawczasu sprawdzić, co ciekawego czeka w pobliskich, czasami zupełnie nieznanych miejscowościach. Przednia zabawa, wspaniała przygoda, a może sportowa aktywność na świeżym powietrzu? Na kolejnych stronach przedstawiamy 5 atrakcji, na które warto zwrócić szczególną uwagę w trakcie pobytu całą rodziną w Pucku.

Dodano: 2018-04-17 09:12:00
0 / 5 Następny

Komentarze (1)
MaThek
17.04.2018 09:37

Nie ma co narzekać i wydziwiać, muzea w Pucku też będą dobrymi atrakcjami dla dzieci. W końcu maluchy z natury są ciekawe świata, a gdzie dowiedzą się więcej niż w muzeum? Trzeba tylko koniecznie wybrać wariant zwiedzania z przewodnikiem - może i droższy, ale za to na pytania dzieci będzie odpowiadał ktoś kompetentny, a nie tracący cierpliwość z bezradności rodzice.

Dodaj komentarz