Łazy - noclegi blisko morza. Domki letniskowe, pokoje, apartamenty niedaleko plaży

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Krótkie omówienie szans na nocleg przy plaży, jakie Łazy w woj. zachodniopomorskim dają spragnionym letniego relaksu nad morzem turystom. Kurort może i należy do tych mniejszych, lecz wachlarz możliwości okazuje się być nad wyraz szeroki. Kameralne kwatery, eleganckie wille, rodzinne pensjonaty… W Łazach noclegi blisko morza są w miarę łatwo dostępne.

  Co to konkretnie oznacza? Trzeba oczywiście pamiętać, że dogodna lokalizacja oznacza dużą liczbę chętnych i konieczność rezerwowania pobytu odpowiednio wcześniej, jeśli chce się uniknąć chodzenia od drzwi do drzwi na początku wyjazdu. Łazy są o tyle specyficzne, że na upartego wszystkie obiekty hotelarsko-turystyczne z kwaterami i pokojami kwalifikują się do kategorii blisko plaży. Większość miejscowych ośrodków wypoczynkowych leży 100-250 metrów od brzegu, zaś maksymalna odległość od morza to ok. 800 m - czyli całkiem przystępnie. Zwłaszcza w porównaniu z pewnymi kurortami na polskim wybrzeżu, gdzie hasłem “przy samym morzu!” potrafią się reklamować obiekty noclegowe położone ponad półtora kilometra od plaży. Dla rodziny z kilkorgiem dzieci takie wyprawy to najczęściej zdecydowanie za dużo.

  Zamiast ogólników zawsze lepsze będą konkrety, pora zatem na kilka przykładów z noclegami blisko morza prosto z Łazów. Notabene pierwszym z brzegu najpewniej będzie Holiday Camping Resort - rozbudowany kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny, posiadający m.in. szereg domków letniskowych, własny aquapark, kilka apartamentów przy plaży, wypożyczalnię quadów. Słowem: na miejscu jest bodajże wszystko, czego goście mogą chcieć i potrzebować. Albo położona również przy ulicy Leśnej “Lila” - typowy rodzinny pensjonat, bardzo chwalony przez gości za miłą atmosferę, przystępne ceny oraz (naturalnie) bliskość morza.

  Natomiast w dziedzinie noclegów w najwyższych standardach, obiektem szczególnie godnym polecenia wydaje się Dworek Jamneński. Jak już sama “szlachecka” nazwa wskazuje i zobowiązuje, posiada on wyjątkowo szykowne apartamenty blisko plaży oraz domyślnie przeznaczone dla dwóch do pięciu osób - rzecz jasna w zależności od typu - stylowe pokoje. Zakres cenowy w pełni sezonu wakacyjnego? Od ok. 350 złotych za najmniejszy pokój do nieco ponad 700 zł za najlepszy apartament. Oczywiście za dobę. Łazy są niby takie niepozorne na mapie, a jak się okazuje nie tylko szeroka i nadzwyczaj czysta plaża stanowi tutaj prawdziwy luksus.

  Powyższa mini-wyliczanka stanowi oczywiście jedynie niewielki wycinek ze wszystkich możliwości, jakie mają wybierający się do Łaz wczasowicze. Są pokoje udostępniane przez prywatne osoby, ośrodki kolonijne z paroma kwaterami dla klientów indywidualnych, znajdzie się też jakiś hotel przy morzu albo dwa… Nie brakuje też rozmaitych obiektów oferujących mniej lub bardziej zaawansowane zabiegi SPA & Wellness. Pozostaje przebierać w aktualnych propozycjach oraz bukować te najlepsze noclegi niedaleko plaży w Łazach, zanim zrobią to inni.

  Polecamy również:

  Komentarze (1)
  Anonim
  31.01.2018 12:24

  Patrząc na drogi dojazdowe - całe dwie - można odnieść wrażenie że Łazy to jakiś koniec świata. Wobec tego zdaje się, że przeglądanie ofert na noclegi niedaleko plaż będzie tylko i wyłącznie stratą czasu. A tu proszę, taka niespodzianka! Nie dość, że w Łazach przekrój przez standardy turystyczne daje ogromny wybór, to jeszcze cały kurort okazuje się łączyć ogień z wodą - spokój miasteczka na uboczu z tętniącym nocnym życiem centrum (przynajmniej w środku lata). A dokładając do tego malowniczą plażę i podobno wyjątkowo czyste na tym odcinku wybrzeża morze, to nic tylko brać jak najszybciej.

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów