Łazy - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Nie odnaleziono

  Brak obiektów spełniających kryteria.

  Oceniając powierzchownie wydaje się, że ofertę noclegów z basenem nad morzem Łazy akurat mają bardzo skromną. Jeśli jakąkolwiek w ogóle, w końcu czego spodziewać się po małej wsi letniskowej na uboczu, z dala od głównych arterii komunikacyjnych? Tymczasem propozycje noclegów z basenem z Łazów spokojnie mogłyby rywalizować o czołowe miejsce w ogólnokrajowym rankingu, gdyby ktoś postanowił rzetelnie porównać kurorty z polskiego wybrzeża.

  Hotele z basenem w Łazach - idealne miejsce na wakacje

  Największa w tym zasługa dużego kompleksu wypoczynkowego Holiday Camping Resort. Ośrodek posiada pełen atrakcji aquapark na świeżym powietrzu, dla gości z wykupionymi noclegami z basenem nad morzem w Łazach dostępny bez dodatkowych opłat. Dwa spore baseny - jeden rekreacyjny, drugi to duży plac wodnych zabaw - podgrzewana woda, zakręcone zjeżdżalnie, dekoracje, muzyka, kilka wanien jacuzzi, przeciwprąd, sauny, hydromasaże, mini-SPA… Park wodny znajduje się na środku dużego terenu, turyści mogą korzystać nie tylko z basenu, ale też siłowni zewnętrznych, barów, restauracji, wypożyczalni quadów i rowerów. W zakresie usług noclegowych obiekt dysponuje niemal setką domków letniskowych (w sześciu różnych standardach) oraz komfortowymi pokojami w eleganckim pensjonacie.

  Polecane noclegi z basenem w Łazach

  To byłoby coś w rodzaju perły w koronie Łazów z dziedziny noclegów z basenem nad morzem. Jednak różnorodnych opcji jest w tym kurorcie zdecydowanie więcej. Na przykład Ośrodek Rodzinny Fresko, zlokalizowany na działce o powierzchni hektara w odległości ok. 400 metrów od plaży. W obiektach noclegowych również dominują domki letniskowe (drewniane),ale są też kwatery i pokoje w domu gościnnym. A zgodnie z terminologią stosowaną przez samych gospodarzy ośrodka: jednopokojowe apartamenty. Co do basenu, goście dostają do wyłącznej dyspozycji odkryty basen kąpielowy z dziecięcym brodzikiem, z wodą ogrzewaną solarem. Na dokładkę jeszcze duży plac zabaw dla maluchów i pełnowymiarowe boiska sportowe do siatkówki oraz ziemnego tenisa.

  Podobną poniekąd charakterystykę będzie miał nocleg z basenem w Łazach oferowany przez Ośrodek Wypoczynkowy EGM Łazy. Duża posesja (1,45 ha),mnóstwo atrakcji dla zwolenników aktywnego wypoczynku - na czele z basenem na otwartym powietrzu, podzielonym na część pływacko-rekreacyjną oraz nieckę dla dzieci. Co do kwaterunku, obiekt dysponuje pokojami gościnnymi w kilku nieznacznie odmiennych standardach oraz siedmioma domkami letniskowymi (w typie campingowym). Dodając do tego stołówkę z domowym jedzeniem, można się poczuć bardzo komfortowo - za umiarkowaną w porównaniu z wieloma innymi obiektami noclegowymi cenę.

  Jak widać po wymienionych wyżej ośrodkach turystycznych, Łazy noclegi z basenem nad morzem mają mocno rozbudowane. A przecież kąpieliska na świeżym powietrzu to jeszcze nie wszystko. Przecież do tej kategorii łapią się również miejscowe hotele nad morzem, które swoim gościom zapewniają jacuzzi, sauny, zabiegi SPA & Wellness… Do wyboru, do koloru.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (1)
  Anonim
  22.02.2018 10:29

  Osobiście bardziej cenię Łazy za kameralną, zaciszną atmosferę niż pełne atrakcji parki wodne. Na plażach zwykle jest sporo wolnej przestrzeni, nawet w środku sezonu wakacyjnego. A jak ktoś wykupi sobie nocleg z basenem i ma zamiar spędzić wczasy na kąpielisku, to na spokój nie ma co liczyć. Ale dla dzieci to pewnie wielka frajda.

  Dodaj komentarz