Łazy - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Oceniając powierzchownie wydaje się, że ofertę noclegów z basenem nad morzem Łazy akurat mają bardzo skromną. Jeśli jakąkolwiek w ogóle, w końcu czego spodziewać się po małej wsi letniskowej na uboczu, z dala od głównych arterii komunikacyjnych? Tymczasem propozycje noclegów z basenem z Łazów spokojnie mogłyby rywalizować o czołowe miejsce w ogólnokrajowym rankingu, gdyby ktoś postanowił rzetelnie porównać kurorty z polskiego wybrzeża.

  Hotele z basenem w Łazach - idealne miejsce na wakacje

  Największa w tym zasługa dużego kompleksu wypoczynkowego Holiday Camping Resort. Ośrodek posiada pełen atrakcji aquapark na świeżym powietrzu, dla gości z wykupionymi noclegami z basenem nad morzem w Łazach dostępny bez dodatkowych opłat. Dwa spore baseny - jeden rekreacyjny, drugi to duży plac wodnych zabaw - podgrzewana woda, zakręcone zjeżdżalnie, dekoracje, muzyka, kilka wanien jacuzzi, przeciwprąd, sauny, hydromasaże, mini-SPA… Park wodny znajduje się na środku dużego terenu, turyści mogą korzystać nie tylko z basenu, ale też siłowni zewnętrznych, barów, restauracji, wypożyczalni quadów i rowerów. W zakresie usług noclegowych obiekt dysponuje niemal setką domków letniskowych (w sześciu różnych standardach) oraz komfortowymi pokojami w eleganckim pensjonacie.

  Polecane noclegi z basenem w Łazach

  To byłoby coś w rodzaju perły w koronie Łazów z dziedziny noclegów z basenem nad morzem. Jednak różnorodnych opcji jest w tym kurorcie zdecydowanie więcej. Na przykład Ośrodek Rodzinny Fresko, zlokalizowany na działce o powierzchni hektara w odległości ok. 400 metrów od plaży. W obiektach noclegowych również dominują domki letniskowe (drewniane),ale są też kwatery i pokoje w domu gościnnym. A zgodnie z terminologią stosowaną przez samych gospodarzy ośrodka: jednopokojowe apartamenty. Co do basenu, goście dostają do wyłącznej dyspozycji odkryty basen kąpielowy z dziecięcym brodzikiem, z wodą ogrzewaną solarem. Na dokładkę jeszcze duży plac zabaw dla maluchów i pełnowymiarowe boiska sportowe do siatkówki oraz ziemnego tenisa.

  Podobną poniekąd charakterystykę będzie miał nocleg z basenem w Łazach oferowany przez Ośrodek Wypoczynkowy EGM Łazy. Duża posesja (1,45 ha),mnóstwo atrakcji dla zwolenników aktywnego wypoczynku - na czele z basenem na otwartym powietrzu, podzielonym na część pływacko-rekreacyjną oraz nieckę dla dzieci. Co do kwaterunku, obiekt dysponuje pokojami gościnnymi w kilku nieznacznie odmiennych standardach oraz siedmioma domkami letniskowymi (w typie campingowym). Dodając do tego stołówkę z domowym jedzeniem, można się poczuć bardzo komfortowo - za umiarkowaną w porównaniu z wieloma innymi obiektami noclegowymi cenę.

  Jak widać po wymienionych wyżej ośrodkach turystycznych, Łazy noclegi z basenem nad morzem mają mocno rozbudowane. A przecież kąpieliska na świeżym powietrzu to jeszcze nie wszystko. Przecież do tej kategorii łapią się również miejscowe hotele nad morzem, które swoim gościom zapewniają jacuzzi, sauny, zabiegi SPA & Wellness… Do wyboru, do koloru.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (1)
  Anonim
  22.02.2018 10:29

  Osobiście bardziej cenię Łazy za kameralną, zaciszną atmosferę niż pełne atrakcji parki wodne. Na plażach zwykle jest sporo wolnej przestrzeni, nawet w środku sezonu wakacyjnego. A jak ktoś wykupi sobie nocleg z basenem i ma zamiar spędzić wczasy na kąpielisku, to na spokój nie ma co liczyć. Ale dla dzieci to pewnie wielka frajda.

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów