Chłopy - noclegi przy morzu. Domki letniskowe, kwatery, apartamenty blisko plaży

Chłopy noclegi nad morzem

W Chłopach o noclegi niedaleko plaży bywa równie trudno, co o pełną towarów sklepową półkę za głębokiego PRL-u. Kurort jest stosunkowo niewielki, poza tym wiele osób rezerwuje pokoje z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Dla pewności zabukowania sobie noclegów blisko morza a także przystępniejszych cen przy rezerwacjach “first minute”. A naprawdę jest o co walczyć.

Baza noclegowa Chłopów praktycznie z roku na rok zauważalnie się rozbudowuje. Nic dziwnego, że coraz więcej osób chce zrobić konkretny użytek z doskonałej lokalizacji przy plaży i walorów turystycznych. Być może aktualnie w okolicach miejscowości letniskowej brakuje niektórym luksusów z prawdziwego zdarzenia, ale wydaje się że powstanie jakiegoś większego hotelu to tylko kwestia czasu. Tymczasem warto skupić się na zaletach już istniejących ośrodków wypoczynkowych. Takich jak Pod Szklaną Wydmą w Chłopach, gdzie na gości czekają malownicze domki letniskowe nad morzem oraz dom gościnny z kilkoma pokojami. A wszystko bardzo blisko morza, mniej więcej 50 metrów w linii prostej od brzegu.

Zapraszamy na noclegi w miejscowości Chłopy nad morzem!

Równie kuszącą lokalizacją dysponuje kilka okolicznych pensjonatów. Takie obiekty noclegowe z definicji łączą w sobie rodzinny klimat i wysokie standardy - zwłaszcza w przypadku dobrze urządzonego apartamentu. Przegląd opinii o pensjonatach, które Chłopy mają na swoim terenie, upoważnia do wyróżnienia Pensjonatu Przy Plaży. Przestronne wnętrza, plac zabaw dla dzieci, komfortowe pokoje z balkonami… Nic, tylko czerpać pełnymi garściami z zasłużonego relaksu. Odległość do morza? Niespełna 100 metrów.

Natomiast w kategorii “najbliżej na plażę” zdecydowanym faworytem wydaje się Dom Nad Morzem w Chłopy. Człowiek wyjdzie za drzwi ośrodka, pokona jakieś 20-30 łagodnych schodków w dół i już stoi na piasku, niedaleko przystani rybackiej. Co jak co, ale noclegi przy morzu Chłopy realizują całkiem dosłownie. Z korzyścią dla wszystkich zainteresowanych stron. Taką kwaterę blisko plaży zapewne szczególnie docenią rodziny z kilkoma małymi dziećmi. Dojściem na kąpielisko nie sposób się zmęczyć nawet ze sporym naręczem kocyków, parawanów, zabawek i innego plażowego sprzętu. A poza tym w ogóle nie traci się czasu.

Chłopy - doskonałe miejsce na wakacyjny wyjazd oraz weekendowy wypad nad morzem

Podsumowując: apartamenty, domki letniskowe, pola namiotowe i kempingi, kwatery u prywatnych gospodarzy, domy gościnne z pokojami, pensjonaty… W Chłopach można dostać niemal wszystko, co branża turystyczna przygotowuje w ramach oferty noclegów blisko plaży. Wprawdzie nie ma w tym gronie hoteli z prawdziwego zdarzenia i kompleksowych zabiegów SPA & Wellness, ale przy samym morzu z takich zbytków i tak skorzystałoby stosunkowo niewiele osób.

Polecamy również:

Komentarze (1)
MaThek 30.01.2018 15:14

W Chłopach na takich porządnych, dwutygodniowych wakacjach byłem dokładnie jeden raz, bodajże na przełomie lipca i sierpnia. Jakieś 10 albo i więcej lat temu. Pod koniec maja udało się wyhaczyć całkiem przytulny domek letniskowy, nieco na uboczu w całkiem niezłej cenie. Zapewne dlatego, że działka na której stał znajdowała się jakiś kilometr od plaży. Zdecydowanie bliżej przecinającej okoliczne miejscowości głównej drogi niż morza. Ale i tak ogółem pobyt był całkiem udany - ręcznik, prowiant i książkę spokojnie da się zmieścić w jeden plecak.

Dodaj komentarz
Wyślij zapytanie