Darłówko - noclegi niedaleko morza. Kwatery, pokoje, apartamenty blisko plaży

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Zachęcająca prezencja pokoju Willa HELIOS w Darłówku na zdjęciu obiektu pod adresem ul. Wczasowa 10.
  Coś dla dzieci od pokoju Willa HELIOS, czyli plac zabaw znajdujący się na terenie obiektu z Darłówka (ul. ).
  Tak prezentuje się jeden z pokoi w pokoju Willa HELIOS nad morzem w woj. zachodniopomorskim
  Po całym dniu można wypocząć w takim pokoju w pokoju Willa HELIOS
  Na fotce widzimy pokój w pokoju Willa HELIOS w którym macie możliwość Państwo się zatrzymać podczas pobytu w Darłówku
  W takim pokoju można wypocząć w pokoju Willa HELIOS nad morzem w Darłówku

  Willa HELIOS

  Darłówko, Pokoje

  Zapraszamy do położonej 300 m od plaży Willi Helios w Darłówku nad morzem

  Przyjazny rodzinie
  od 50 złza nocZapytaj o nocleg
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Administracyjnie Darłówko stanowi integralną część Darłowa, ale pod względem turystycznym to dwa kompletnie różne światy. Podstawową różnicę stanowią naturalnie noclegi blisko morza, dostępne tak naprawdę tylko i wyłącznie w letniskowo-portowej dzielnicy miasta. Dla wczasowiczów, którzy tłumnie odwiedzają kurort na wakacje, odległość na plażę od obiektu stanowi jeden z pierwszoplanowych czynników decydujących o konkretnym wyborze.

  Stricte turystyczny charakter Darłówka powoduje, że turyści mogą przebierać w najróżniejszych noclegach przy morzu w sposób praktycznie nieograniczony. Właściwie bez względu na indywidualne preferencje, tudzież rozpiętość środków finansowych do wykorzystania na wypoczynkowy wyjazd, zwykle udaje się znaleźć jakąś ciekawą ofertę. Nieco gorzej bywa z aktualnością takowych ogłoszeń. W Darłówku wszelkie pokoje i kwatery przy plaży zwykle wyprzedają się na długo przed rozpoczęciem sezonu letniego. Dlatego najatrakcyjniejsze propozycje noclegów najlepiej rezerwować jeszcze w pierwszych miesiącach danego roku. Później już zaczynają się schody. I dotyczy to również tych najbardziej obciążających portfel ośrodków wypoczynkowych.

  A że akurat noclegi Darłówko potrafi zapewnić na najwyższym, najbardziej wysublimowanym poziomie, takowych obiektów blisko plaży znajdzie się kilka. Prawdopodobnie najbardziej adekwatnym przykładem będzie tutaj Hotel Apollo. Czterogwiazdkowy standard, eleganckie pokoje oraz apartamenty, własna restauracja, wreszcie doskonała lokalizacja. Dosłownie przy morzu, gdyż tarasy kawiarenki nie tyle wychodzą na plażę, co właściwie są na piasku. Kolejnym hotelem blisko morza - około 40 metrów od brzegu - będzie Resort SPA Plaza. Pozostaje tylko zaznaczyć, że oba powyższe ośrodki mają dość przeciętne oceny (poniżej 4,0 w skali 1-5) wystawiane przez użytkowników Google’a. Wygląda na to, że świetna miejscówka nie wystarczy, żeby zadowolić klientów.

  Znacznie większą estymą wśród turystycznej braci - średnia 4,7 z 55 opinii - cieszą się Apartamenty Bursztynowe Komnaty na ul. Słowiańskiej. Pozostaje jeszcze tylko kwestia ceny. Nie da się ukryć, że koszty rzędu 500 złotych za dobę luksusowego noclegu przy plaży to dla wielu osób zdecydowanie za dużo. Jednak w Darłówku można liczyć na sporo tańsze alternatywy, z zachowaniem bardzo solidnych standardów. Tyczy się to zwłaszcza pensjonatów, w których generalnie ceny w sezonie wysokim zaczynają się od 100 zł dla osoby dorosłej. Jeszcze lepszy przelicznik osiągają domki letniskowe: 250-300 zł dziennie za cały, czteroosobowy i kompleksowo wyposażony domek to bardzo kusząca oferta.

  Wygodny nocleg w akceptowalnej cenie z Darłówkiem jako podstawową destynacją stosunkowo łatwo znaleźć. Hotele, kwatery u prywatnych osób, obiekty kolonijne, centra wypoczynkowe SPA, apartamentowce, pensjonaty, domki letniskowe, pokoje blisko plaży w ośrodkach wypoczynkowych… Trudniej bywa z trafieniem na wolne miejsca, w końcu miejscowość letniskowa nad morzem każdego lata przechodzi istne oblężenie turystów.

  Polecamy również:

  Komentarze (1)
  Anonim
  1.02.2018 09:45

  Taki odwieczny dylemat dla przyjezdnych odpoczywających w Darłowie - wybrać nocleg w centrum, w pobliżu zabytków i lokali nocnych (w znacznie większej liczbie),czy może raczej Darłówko i mieć jak najbliżej na plażę. Podejrzewam, że zdecydowana większość turystów wybierze drugą z wymienionych opcji. Pod warunkiem, że jeszcze będą mieli taką możliwość. A tak w ogóle to darłowska plaża wygląda na mapach na wyjątkowo wąską. Rozłożenie się nad morzem w szczycie sezonu musi być cokolwiek uciążliwe.

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów