Łazy - 5 atrakcji dla dzieci (i nie tylko) na rodzinne wakacje nad morzem

Łazy - 5 atrakcji dla dzieci (i nie tylko) na rodzinne wakacje nad morzem

Kiedy wyjeżdża się na wczasy nad morze z dziećmi, trzeba pociechom zapewnić jak najbardziej urozmaicone atrakcje. Nawet najlepsze plaże po kilku dniach zwyczajnie się znudzą. O ile w dużych kurortach praktycznie co krok czekają kuszące propozycje na spożytkowanie wolnego czasu, tak w miejscowościach takich jak Łazy jest trudniej o naprawdę wciągające rozrywki.

Owszem, w wakacje pojawiają się stanowiska z eurobungee, dmuchane zamki i zjeżdżalnie, słowem: objazdowe wesołe miasteczka. Dokładając do tego automaty z grami zręcznościowymi i komputerowymi oraz stragany z lodami, goframi i innymi słodkościami, otrzymujemy z Łazów kompletny obraz typowej, polskiej wsi letniskowej nad morzem. Jednak nie wszystkim dzieciom tyle wystarczy, dlatego warto przygotować się na parę rodzinnych wycieczek po okolicznych miejscowościach na Pomorzu Zachodnim. Nasza redakcja właśnie na taką okoliczność przygotowała 5 atrakcji dla dzieci, które koniecznie trzeba sprawdzić przy okazji wypoczynku w Łazach nad Morzem Bałtyckim.

Dodano: 2018-04-06 11:34:00
0 / 5 Następny

Komentarze (2)
Anonim
6.04.2018 12:15

Nie zaszkodziłoby jeszcze wspomnieć o szeroko pojętym żeglarstwie. Łazy leżą przecież bardzo bliziutko rozległego Jeziora Jamno - podobno przez fachowców uznawanego za jeden z lepszych akwenów do nauki pływania pod żaglami czy windsurfingu. Przede wszystkim ze względu na spokojne i dość płytkie wody, a także sporo wolnej przestrzeni, gdzie nikt nikomu nie przeszkadza.

Anonim
25.04.2019 08:47

Po latach przyjechałam do Łazów wraz z rodziną., Jestem zadziwiona mnogością atrakcji. Fun Park Pomeranii podczas niepogody to bomba!

Dodaj komentarz