Dąbki - noclegi blisko plaży - Apartamenty, kwatery, hotele przy morzu

Uzdrowiskowe Dąbki w zachodniopomorskiem mają w swojej turystycznej ofercie sporo obiektów noclegowych bardzo blisko plaży. Potencjalnie interesujących z wielu różnych względów miejscówek jest od groma. Czy to opływających w luksusy niewyobrażalne dla szarego Kowalskiego hoteli zaraz przy morzu, czy to rodzinnych, swojskich kwater w prywatnych domostwach i pensjonatach. Do wyboru, do koloru.

W przypadku Dąbków przyjezdni mają aż dwie plaże do wyboru - dużą nad Morzem Bałtyckim i kameralną (z rozbudowywaną przystanią) nad Jeziorem Bukowo. Oddalone od siebie o około 400 metrów, a zatem turyści mają pełną swobodę w doborze formy efektywnego relaksu. Bardzo porównywalne poczucie wolności daje kwestia konkretnego miejsca pobytu. Noclegi blisko morza w Dąbkach prezentują niezwykle szeroki wachlarz atrakcyjnych możliwości. Dla najbardziej wymagających gości prawdziwie intrygującą propozycją powinien być Delfin Spa & Wellness - elegancki i luksusowy, dysponujący czterogwiazdkowymi standardami hotel. Krótko rzecz ujmując: full service, tudzież pełen wypas. Oczywiście bez oglądania się na wysokość rachunku.

Ciekawą alternatywą dla klasowych hoteli powinny być takie ośrodki wypoczynkowe przy plaży, jak na przykład Willa Blanka. Swego rodzaju pensjonat, który ze względu na wygląd i rozplanowanie może się kojarzyć z amerykańskimi (klasycznie filmowymi) motelami. Bardzo blisko morza - ok. 50 metrów do brzegu w linii prostej - znajduje się szereg pokoi i apartamentów, każde z osobnym wejściem. Komu mocno zależy na pełnej prywatności, z pewnością powinien być zadowolony. Pod tym względem w noclegach jeszcze lepsze powinny być, i to niejako z definicji, domki letniskowe. Dostajesz klucze i cały budynek do twojej wyłącznej dyspozycji. W Dąbkach warto zwrócić uwagę na Domki Letniskowe Hawana i Bahama. Schludne, przytulne, na dodatek zlokalizowane tuż przy morzu.

Jeśli najistotniejszym kryterium wyboru jest cena, prawdopodobnie najprościej będzie od razu skierować wzrok na pokoje gościnne w kwaterach u osób prywatnych. Najlepiej takich, dla których Dąbki są ich małą ojczyzną - gospodarze dobrze znający okolicę (i specyfikę pobliskich lokali) zawsze mogą polecić jakąś fajną atrakcję. Dla turystów, którzy nie stronią od towarzyskich rozrywek, optymalnym wyborem będzie znalezienie noclegów tak blisko plaży, jak też w pobliżu centrum kurortu. Przykład: Pokoje Gościnne Jula, obiekt zaraz obok głównej drogi i ok. 400 metrów od morza.

Wybierając się do Dąbek urlopowicze mogą liczyć na prawdziwe multum opcji do wyboru. To, gdzie konkretnie najlepiej zarezerwować nocleg przy plaży, zależy tylko i wyłącznie od osobistych preferencji oraz wysokości budżetu na wyjazd nad morze. A także tego, czy w momencie bukowania upatrzony obiekt będzie miał jeszcze wolne miejsca na podane terminy.

Polecamy również:

Komentarze (1)
Anonim 31.01.2018 14:16

Na papierze - a raczej na ekranie - wszystko tutaj wygląda aż zbyt pięknie, żeby to mogło być prawdziwe. Najczęściej z tymi noclegami blisko morza bywa tak, że na zdjęciach wszystko wygląda wprost fenomenalnie - a już się do tych Dąbków bądź innego kurortu wjedzie, to rzeczywistość okazuje się być zdecydowanie bardziej szaro-bura i dokuczliwa, niż największy nawet sceptyk mógłby się spodziewać. A przynajmniej ja się tak kiedyś naciąłem, że wolę po kilka razy z rzędu jeździć w to samo miejsce niż co roku szukać czegoś innego.

Dodaj komentarz
Wyślij zapytanie