Mielno - noclegi przy plaży. Hotele, pensjonaty, pokoje blisko morza

Mielno noclegi nad morzem

Komfortowy nocleg jak najbliżej plaży - tego właśnie poszukuje zdecydowana większość turystów wybierających się nad bałtyckie wybrzeże. I co jak co, ale noclegi niedaleko morza Mielno jest w stanie zapewnić przyjezdnym w dużej ilości. Oczywiście chętnych zawsze będzie zdecydowanie więcej niż wolnych miejsc na najbardziej oblegane terminy na lato. Dlatego z rezerwowaniem atrakcyjnych miejscówek przy plaży w Mielnie nie ma co zwlekać na ostatnią chwilę.

Koniecznie trzeba w tym miejscu wspomnieć, że w powyższym przypadku “ostatnia chwila” wypada gdzieś pomiędzy Świętami Wielkanocnymi a majówką, w Boże Ciało trzeba liczyć na łut szczęścia i odwoływanie turnusów przez innych wczasowiczów. Należy zwyczajnie pogodzić się z faktem, że komfortowe pokoje blisko morza stanowią gorący, niebywale chodliwy towar, który bardzo szybko znika z półek. Albo raczej tam portali rezerwacyjnych. Tak czy owak, planując wakacyjny wypad do Mielna należy działać szybko i sprawnie. A niekoniecznie będzie to łatwe, gdyż przy samym morzu działa tutaj sporo interesujących obiektów noclegowych.

Zapraszamy w Mielno!

Modelowym wręcz przykładem będzie mieleńska Meduza. Przytulny, a jednocześnie całkiem stylowy hotel bardzo niedaleko plaży. Trzygwiazdkowy standard, eleganckie pokoje i niezgorsze apartamenty, własna strefa SPA & Wellness, a na dokładkę całość znajduje się zaraz obok nadmorskiej promenady, jakieś 20 metrów od zejścia na plażę. W sam raz dla tych, którzy cenią sobie wszelkie wygody - w tym bezpośrednią bliskość morza. Nieco bardziej przystępniejszą cenowo alternatywą na wybitnie komfortowe noclegi w Mielnie mógłby być pobliski apartamentowiec Zachód Słońca. Odległość 100 m to w zasadzie nadal jak tuż przy plaży.

Powyższe przykłady niektórym niewiele pomogą, a to z prozaicznej przyczyny niższego niż “nowobogacki” budżet na wakacje. Naturalnie Mielno ma całkiem sporą gromadkę obiektów noclegowych całkiem blisko plaży, które swoje usługi hotelarsko-turystyczne wycenią dużo bardziej przystępnie. W takowym zakresie generalnie dobrym wyborem będą kwatery prywatne - coś w rodzaju Pokoi Gościnnych Aquila na ul. Sanatoryjnej. Podobnie ma się sprawa z domkami letniskowymi, takimi jak w ośrodku Eldorado. Całkiem interesującym wariantem pośrednim pomiędzy drogimi luksusami a kosztami akceptowalnymi przez przysłowiowego szarego Kowalskiego zwykle są nad morzem w Mielno pensjonaty. Wydaje się, że w Mielnie takie warunki powinna spełniać Villa Faragé.

Noclegi w Mielnie przy samym morzu

Atrakcyjnych i kuszących - w taki czy inny sposób - propozycji na noclegi blisko plaży dałoby się wymienić zdecydowanie więcej. Mielno posiada niezwykle rozbudowaną bazę turystyczną, od czterogwiazdkowych hoteli SPA, poprzez wszelkiego rodzaju ośrodki wypoczynkowe i pokoje wynajmowane przez miejscowych, aż po sezonowe domki letniskowe. Dlatego wygodne noclegi przy morzu w Mielnie są w zasięgu każdego, kto zechce tutaj przyjechać na wakacje.

Polecamy również:

Komentarze (1)
MaThek 31.01.2018 08:51

Z Mielnem mam bardzo pozytywne skojarzenia, mimo że na wypoczynkowym wyjeździe sensu stricte byłem tam tylko raz, na dodatek przez niespełna tydzień. Na szczęście wspaniała, szeroka plaża i komfortowe noclegi w domku nad morzem z nawiązką zrekompensowały mi ewidentnie zbyt krótki pobyt.

Dodaj komentarz
Wyślij zapytanie