Jantar - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Jeśli chodzi o noclegi z basenem w cenie, Jantar w województwie pomorskim wydaje się mieć o wiele bardziej rozbudowaną i zróżnicowaną ofertę, niż niektóre większe i bardziej znane kurorty nad polskim morzem. Co dla wczasowiczów niewątpliwie stanowi bardzo dobrą wiadomość - zawsze to szerszy zakres możliwości pozwalających na rozkoszny relaks. Zarówno w hotelach z górnej w Jantarze półki, jak też w innego rodzaju ośrodkach wypoczynkowych, zapewniających komfortowe noclegi nad morzem i posiadających basen.

Pierwsze skojarzenia w tej kategorii obiektów turystycznych dotyczą zazwyczaj hoteli nad morzem, takich dysponujących własną bazą do zabiegów z szeroko pojętego SPA & Wellness. I zazwyczaj jest to jak najbardziej słuszny trop. Tyle że w przypadku Jantaru sytuacja z noclegami z basenem wygląda “nieco” inaczej. Na tym odcinku wybrzeża łatwiej trafić na ośrodek wypoczynkowy z domkami letniskowymi - o bardzo urozmaiconych standardach - sporym terenem, na którym znajdują się najróżniejsze udogodnienia. W tym rzecz jasna baseny. Na przykład OWR Neptun, posiadający domki 2-4-osobowe i szereg dodatkowych atrakcji, m.in. baseny kryty i otwarty ze zjeżdżalnią, jacuzzi, zaplecze do procedur rehabilitacyjnych czy sportowe boiska do kilku dyscyplin.

W Jantarze noclegi z basenem nad morzem występują w wielu różnych wariantach. Ciekawą opcją na taki wypoczynek z pewnością będzie też Centrum Wypoczynkowe Mewa. Zakwaterowanie oferowane turystom to hotel z kilkoma standardami pokoi - w tym studio oraz apartament nad morzem - drewniane, dwupokojowe domki letniskowe dla 3-4 osób oraz “Osada Rybacka”: składająca się ze stylizowanych na zabytkowe, szachulcowe chaty z mieszkaniami i apartamentami. Co do rekreacji, to goście mogą korzystać z basenu letniego, balii kąpielowej, biesiadnej chaty, dziecięcego placu zabaw czy boiska siatkarskiego - z niektórych rzeczy po uiszczeniu dodatkowej opłaty. W pewnym sensie podobnie wygląda Farma Jantar - domki letniskowe + pawilonowy obiekt noclegowy z pokojami. Tyle że w tym ośrodku funkcjonują również mini zoo z ptaszarnią, dwa baseny na świeżym powietrzu oraz kameralne SPA: basen z podgrzewaną wodą, hydromasaże, gabinety zabiegowe, strefa Wellness etc. Czego jak czego, ale różnorodności doznań Jantarowi odmówić nie sposób.

Do tego należy jeszcze wspomnieć o pensjonatach nad morzem, polach namiotowo-kempingowych, prywatnych domach gościnnych z kameralnymi kwaterami i pozostałymi ośrodkami wczasowymi, które dysponują basenem ogrodowym. Czy to wykopaną/wybudowaną niecką, czy też basenem rozkładanym bądź nadmuchiwanym. Zwłaszcza dzieciom mogą sprawić sporą frajdę. Także Jantar noclegi z basenem nad morzem ma na tyle rozwinięte, że znalezienie atrakcyjnej oferty wydaje się jedynie kwestią czasu.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Komentarze (1)

Anonim 2.03.2018 11:42

Zazwyczaj jak widzę krzykliwe ogłoszenie z rodzaju "noclegi z basenem nad morzem", to wręcz rzygać mi się chce. Piaszczyste plaże, orzeźwiająca morska bryza i przyjemna - nawet jeśli niekoniecznie najczystsza - woda w Bałtyku pod ręką, a ci tutaj zachęcają do kiszenia się w jakiejś tam kałuży... Tyle że akurat w przypadku Jantaru ma to o tyle więcej sensu, że dla niektórych plaża nad morzem może leżeć zbyt daleko, żeby codziennie wybierać się na kąpielisko. No i jeszcze zabiegi SPA, ponoć nieporównywalnie lepsze od masażu morskimi falami.

Dodaj komentarz

Nie odnaleziono

Brak obiektów spełniających kryteria.

Nasi partnerzy