Sztutowo - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Nie odnaleziono

  Brak obiektów spełniających kryteria.

  Część turystów wybierających się do Sztutowa na wczasy nad morzem poszukuje noclegu z basenem w cenie pobytu. Z najróżniejszych powodów: jedni chcą mieć realną alternatywę dla kąpielisk na bądź co bądź oddalonej od kurortu plaży, drudzy liczą na prawdziwe rozkosze SPA & Wellness, jeszcze inni lubią posiedzieć wieczorami w jacuzzi, z jakimś drinkiem pod ręką. Po prostu noclegi nad morzem  w Sztutowie to czysty relaks, a basen i zabiegi odprężająco-pielęgnacyjne doskonale uzupełniają inne walory turystyczne, jakimi Sztutowo skutecznie kusi wczasowiczów.

  Noclegi blisko morze z basenem w Sztutowie

  Oczywiście w kameralnej, letniskowej wsi trudno spodziewać się pęczniejących od nadmiaru atrakcji aquaparków, ale na odrobinę przyjemności i spokoju jak najbardziej można liczyć. Noclegi z basenem w Sztutowie nad morzem - w bardzo różnych formach - oferuje całkiem dużo obiektów, od eleganckich hoteli po prywatne domy gościnne stałych mieszkańców miejscowości. Basen ogrodowy, nawet i taki rozkładany lub nadmuchiwany, to zawsze jakiś rodzaj basenu. Bardzo ciekawie w tym względzie prezentują się niektóre pensjonaty nad morzem. Takie jak pensjonat Baron, położony w bliskim sąsiedztwie zielonego lasu i dysponujący dwoma basenami: otwartym i krytym, wyposażonym w urządzenia do hydromasażu. Jeśli chodzi zaś o zakwaterowanie, obiekt noclegowy proponuje swoim gościom pokoje w 3 wariantach oraz jeden rodzaj apartamentu. Zakres początkowych cen to od 65 do 250 zł za dobę hotelową.

  Polecane noclegi z basenem w Sztutowie

  Kolejny przykład noclegów z basenem w cenie prosto ze Sztutowa to Promyk - duży ośrodek kolonijno-wczasowy z rozbudowaną infrastrukturą rekreacyjną. Na turystów czeka tutaj plac zabaw dla dzieci, nowoczesny kompleks boisk w typie popularnych Orlików oraz kryty, aczkolwiek dostępny sezonowo basen oraz saunę. Co do kwater nad morzem, obiekt posiada pokoje mieszczące od 4 do 6 osób. Warto również wspomnieć o Zielonej Przystani, reklamującej się jako wspaniałe miejsce do wypoczynku z dziećmi. Domki letniskowe w trzech odmianach, dwa typy pokoi gościnnych, wreszcie letnie baseny na świeżym powietrzu, plac zabaw z trampoliną i wieloma innymi atrakcjami, parę placów do gier zespołowych czy świetlica. Wszystko, czego potrzeba do udanych, rodzinnych wczasów.

  Noclegi z basenem krytym w Sztutowie

  Konkretne przykłady pokazują, jak wiele możliwości wiąże się ze Sztutowem i noclegami nad morzem z basenami wliczonymi w cenę pobytu. A to przecież zaledwie wierzchołek góry lodowej. Są tutaj hotele, które może i nie posiadają klasycznej niecki kąpielowej, ale za to bogatą strefę SPA & Wellness z jacuzzi, saunami i gabinetami do fachowych zabiegów relaksacyjnych (i nie tylko). Albo wspomniane wcześniej kwatery prywatne, oferujące rodzinną atmosferę oraz parę udogodnień w przydomowym ogrodzie. No i oczywiście przytulne pokoje, pozwalające na zdrowy i głęboki sen.

  Sztutowo noclegi z basenem nad morzem jest w stanie zaoferować na właściwie wszelkie sposoby. Nie licząc może tych z kategorii szczytów luksusu i cen na kosmicznym poziomie. Najbardziej wymagający i tak wybiorą inne kurorty, pozostali turyści mają interesujący wybór spośród rozlicznych ofert ośrodków wypoczynkowych.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (1)
  Anonim
  2.03.2018 13:05

  Gdybym musiał koniecznie wybierać pomiędzy noclegami z basenem w cenie, a jakimś voucherem do SPA - nawet w takim zapyziałym zdaniem co poniektórych wczasowiczów Sztutowie - nie wahałbym się nawet przez pół sekundy. I wziął bon na jakieś zabiegi, do sauny czy czegokolwiek. W te rejony polskiego wybrzeża i tak najczęściej jeździ się w wakacje, kiedy kąpiel w morzu jest kilka razy lepsza i przyjemniejsza od wyjścia na basen. Chyba, żebym organizował szkolną wycieczkę do obozu Stutthof - wtedy dostępność basenu byłaby dodatkowym argumentem za danym obiektem.

  Dodaj komentarz