Nie tylko bursztyn - TOP 5 atrakcji dla dzieci na wczasy w Jantarze

Nie tylko bursztyn - TOP 5 atrakcji dla dzieci na wczasy w Jantarze

Jantar w województwie Pomorskim słynie przede wszystkim z obfitości “Złota Bałtyku” na plażach - całkiem spora szansa na sukces przy poszukiwaniu bursztynu z pewnością będzie dla dzieci nie lada atrakcją. Podobnie jak pluskanie się w morzu, budowanie zamków z piasku i inne zabawy nad morzem. Co nie zmienia faktu, że od czasu do czasu dzieciakom przyda się jakieś konkretne urozmaicenie.

Zapewne wszyscy rodzice doskonale zdają sobie sprawę, jak łatwo dzieci przechodzą od autentycznego podekscytowania jakąś rzeczą do znudzenia dokładnie tą samą atrakcją. Nie ma co czekać, aż maluchy staną się naprawdę nieznośne - lepiej z odpowiednim wyprzedzeniem zaplanować parę oryginalniejszych zabaw czy interesujących wycieczek po Jantarze i najbliższych okolicach. Okoliczne miejscowości mają sporo różnorodnych rzeczy do zaoferowania. Od czystej rozrywki po subtelnie przekazywaną wiedzę czy skuteczne zachęty do wzmożonej aktywności fizycznej. Sam kurort też ma parę dodatkowych atutów w zanadrzu. Jantar będzie i bardzo dobrą destynacją, i świetną bazą wypadową - prezentujemy nasz ranking 5 najlepszych atrakcji dla dzieci na rodzinne wczasy nad morzem.

Dodano: 2018-04-17 14:35:00
0 / 5 Następny

Komentarze (1)
Anonim
17.04.2018 15:09

A propos naprawdę wartościowych atrakcji dla dzieci - przy okazji wypoczynkowych odwiedzin Jantaru nie zaszkodzi pomyśleć nad krótką wycieczką do Sztutowa. Ze względu na dawny obóz koncentracyjny, z bezpłatnym wstępem do muzeum (przynajmniej w podstawowym wariancie samodzielnego zwiedzania). Nic przyjemnego, ale nie ma co przesadnie chronić dzieci przed negatywnymi emocjami - takie dojmujące lekcje z trudnej historii też są potrzebne.

Dodaj komentarz