Gdynia - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Gdynia niewątpliwie należy do takich kurortów nad polskim morzem, gdzie noclegi z basenem stanowią wyjątkowo ciekawą propozycję dla wczasowiczów. Do takiego miasta turyści przyjeżdżają przez okrągły rok, a pierwszorzędny relaks gwarantowany przez rozbudowane strefy SPA & Wellness systematycznie zyskuje coraz liczniejsze grono zagorzałych zwolenników. Inna sprawa, że w Gdyni akurat znalezienie noclegu nad morzem z basenem w cenie bywa cokolwiek kłopotliwe.

Wynika to z dwóch podstawowych rzeczy. Po pierwsze: stosunkowo niewielkiej liczby obiektów noclegowych oferujących gościom tego rodzaju udogodnienia - jak na ilość ośrodków wypoczynkowych w ogóle. Po drugie: generalnie wysokie ceny noclegów z basenem w Gdyni. Prym w tej kategorii wiodą bowiem luksusowe hotele nad morzem, w których tygodniowy pobyt potrafi kosztować więcej niż miesięczna, minimalna krajowa pensja. Przykładem niech będą pakiety SPA & Wellness oferowane przez Hotel Mercure Gdynia Centrum. Albo Quadrille Hotel & SPA - oba obiekty oferują co najmniej trzygwiazdkowe standardy. Tym samym goście mogą być całkowicie spokojni o komfort wypoczynku w przestronnych pokojach bądź apartamentach wyposażonych właściwie we wszystko, czego tylko dusza zapragnie.

Hotele to się rozumie samo przez się, ale co z pensjonatami nad morzem i pozostałymi kategoriami obiektów hotelarskich? Po cokolwiek powierzchownym przejrzeniu dostępnych w internecie ofert turystycznych na Gdynię, wydaje się iż oferowanie noclegów z basenem wliczonym w cenę pobytu należy do rzadkości. O wiele powszechniejszy jest wynajem komfortowych kwater, połączony z zachętą do skorzystania z programów partnerskich. Po prostu klienci danego ośrodka mogą liczyć na rozmaite zniżki - w tym do biletów wstępów na okoliczne baseny i aquaparki.

W noclegach z basenem w Gdyni mieszczą się także tanie pokoje nad morzem w tych prywatnych domach gościnnych, które dysponują wystarczające odpowiednio dużym ogrodem. Wtedy bowiem jest szansa, że gospodarze rozstawią dla gości basen ogrodowy. Ewentualnie pozwolą korzystać z większej, wybudowanej zawczasu niecki kąpielowej, jacuzzi na świeżym powietrzu, tzw. ruskiej bani albo czegoś w tym guście. W tym zakresie warto zainteresować się także domkami letniskowymi nad morzem. Skoro do letniego basenu w zupełności wystarczy skrawek trawnika, ośrodki dysponujące rozległymi terenami zielonymi mają w tym względzie odpowiedni potencjał.

Rozmaitych opcji jest całe multum. Gdynia noclegi zapewnia turystom na wiele zróżnicowanych sposobów, w pełnym spektrum turystycznych standardów i progów cenowych. Podobne stwierdzenie pasowałoby również do gdyńskich aquaparków, basenów, parków wodnych i salonów SPA & Wellness. Wyłącznie od indywidualnych preferencji zależy, który wariant (łączony czy odrębny) i konkretny obiekt będzie najatrakcyjniejszą propozycją.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Komentarze (1)
Anonim 1.03.2018 14:48

A ja odnoszę wrażenie, że jak ktoś koniecznie chce basenu na wyłączność gości w pakiecie z komfortowymi noclegami, to Gdynia w zasadzie nie daje żadnego wyboru i trzeba szukać wśród hoteli. To się zaś nieuchronnie wiąże z iście kosmicznymi wydatkami - widziałem raz hotelowy pakiet SPA, który kosztował coś około 750 złotych za dobę... A zabiegi i basen nie znajdowały się na terenie obiektu. Hotel po prostu dysponował voucherami na zniżki (sic!) u partnerów. Gdyby ktoś miał zamiar skorzystać ze wszystkich bonów, to dziennie spokojnie wyszłoby ponad 1250 zł...

Dodaj komentarz
Wyślij zapytanie