Kąty Rybackie - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Nie odnaleziono

  Brak obiektów spełniających kryteria.

  Kąty Rybackie na pomorskiej Mierzei Wiślanej wydają się być idealną destynacją na noclegi nad morzem z basenem wliczonym w cenę pobytu. Albo i dodatkowo płatnym, są przecież także opcje wypoczynkowe z rozmaitymi voucherami. Niezaprzeczalnym atutem kurortu jest to, że posiada porządnie rozwiniętą infrastrukturę rekreacyjną, a jednocześnie zapewnia turystom względne ciszę i spokój. Nocleg z basenem w ośrodku wczasowym z Kątów Rybackich nad morzem będzie wysoce interesującą propozycją.

  Kąty Rybackie - Noclegi z basenem

  Można w ciemno zakładać, że największym powodzeniem będą cieszyły się parki wodne, z dodatkiem bogactwa usług SPA & Wellness. Czyli jeden konkretny obiekt z całej bazy turystycznej miejscowości. W Kątach Rybackich noclegi z basenem wyglądają bowiem tak, że generalnie jest jeden ośrodek z naprawdę rozbudowanym zapleczem rekreacyjnym - a reszta trochę odstaje. Ten najwyższy poziom prezentuje czterogwiazdkowy hotel nad morzem, jakim jest Tristan Hotel & Isolda SPA. Basen kryty z rozmaitymi masażami i innymi atrakcjami, basen na świeżym powietrzu, dziecięcy brodzik, jacuzzi, sauny, łaźnia, grota solna, zaawansowane zabiegi Spa… Jeśli natomiast chodzi o zakwaterowanie w hotelu, maksymalny komfort zapewniają dwa luksusowe apartamenty nad morzem oraz 54 pozostałe pokoje. O stylowej restauracji z wysmakowanym menu już nie wspominając.

  Polecane noclegi z krytym basenem w Kątach Rybackich

  Oczywiście cena takiego noclegu z basenem w Kątach Rybackich będzie wprost proporcjonalna do poziomu wygody. Ale są oczywiście mniej obciążające wakacyjny budżet warianty, jak choćby Kompleks Turystyczny Janosikówka. Najważniejszy jest tutaj pensjonat o wdzięcznej nazwie “Biały Dworek”, lecz to dopiero początek. Cały ośrodek zajmuje blisko hektar powierzchni, znajdują się tutaj jeszcze m.in. trzy budynki pawilonowe z rozmaitymi kwaterami, spora sala konferencyjna, zespół basenów na świeżym powietrzu (pływacko-rekreacyjny oraz dziecięcy),restauracja czy parkowe tereny zielone. Jest też kilkanaście domków letniskowych, udostępnianych wyłącznie w sezonie letnim. Cały kompleks jest czynny przez cały rok.

  Zarezerwuj online nocleg z basenem w Kątach Rybackich na noclegi.net.pl

  To tylko dwa przykłady noclegów z basenem w cenie pobytu nad morzem, jakie turystom proponują całe Kąty Rybackie. Jest przecież całe multum obiektów, które posiadają skromny basen ogrodowy. Na takie udogodnienia mogą liczyć chociażby goście wynajmujący pokoje nad morzem w niektórych domach gościnnych u prywatnych gospodarzy. Generalnie są to baseny nadmuchiwane lub rozstawiane na stelażach, ale bywają też solidne, porządnie wybudowane baseny. Tym samym Kąty Rybackie noclegi zapewniają w tylu odmianach, że znalezienie atrakcyjnej oferty powinno być stosunkowo proste.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (1)
  Anonim
  2.03.2018 14:44

  Wybierać się do Kątów Rybackich specjalnie po to, żeby skorzystać sobie z hotelowego SPA, komfortowego noclegu i wliczonego w cenę basenu? Mocno dyskusyjny pomysł. Osobiście byłbym sceptyczny - plaże nad Morzem Bałtyckim są w mojej skromnej opinii o kilka długości lepsze od tych sztucznych grot solnych, dźwięko-, koloro- i aromaterapii i tych wszystkich dziwacznych zabiegów, kosztujących po kilka stów za parę minut.

  Dodaj komentarz