Sopot - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe


												

Gdzie jak gdzie, ale w Sopocie noclegi z basenem w cenie całego pobytu nad morzem powinny być na porządku dziennym. W końcu rozmawiamy o sławnym na całą Polskę uzdrowisku, w którym korzystne dla zdrowia właściwości nadmorskiego klimatu już od dawna wspierane przez zaawansowane zabiegi i procedury okołomedyczne. Noclegom nad morzem od lat towarzyszą rozmaite atrakcje dodatkowe w rodzaju basenów, a Sopot z całą pewnością ma wiele do zaoferowania w dziedzinie rozkosznego wypoczynku.

Oczywiście zdecydowanie najciekawsze - a jednocześnie najbardziej kosztowne - oferty tego rodzaju tworzą hotele nad morzem. Te o najwyższych dostępnych w całej branży standardach, kuszących wręcz skrajnie luksusowymi noclegami z basenem w Sopocie. Jako modelowy przykład takiego hotelu pasuje miejscowy Mariott Resort & SPA. Tutaj strefa wodnego relaksu, dostępna jest dla wszystkich chętnych - ale termin trzeba wcześniej zarezerwować. Oczywiście turyści, którzy wykupią wczasy w jednym z hotelowych pokoi lub apartamentów, mają zapewniony szereg przywilejów w korzystaniu z kompleksu basenów rekreacyjno-pływackich, strefy saun, wanien z hydromasażem oraz licznych zabiegów SPA & Wellness. Naturalnie są na mapie Sopotu takie hotele, które gwarantują ekskluzywne noclegi z basenem nad morzem. Na przykład słynny Grand Sopot, położony tuż przy plaży niedaleko nie mniej słynnego molo.

Kto zwyczajnie nie może sobie pozwolić na takie luksusy, powinien skorzystać z tańszych alternatyw. Te zaś mogą mieć bardzo odmienne formy. Specyficzny typ noclegów z basenem w Sopocie oferują ośrodki uczestniczące w programach partnerskich, takie jak Lion Apartments. Same nie posiadają infrastruktury basenowej, ale goście apartamentów nad morzem mogą liczyć nawet na 50% zniżki na bilety do aquaparku - czy też tak jak w tym przypadku wejściówek do strefy Spa Experience Hotelu Sheraton. Jeszcze inny wariant na nocleg z basenem w cenie to… baseny ogrodowe. Cokolwiek ubogi, ale dzieciom to zazwyczaj nie przeszkadza czerpać radości z pluskania się w wodzie. Taką ofertę kieruje do turystów m.in. pensjonat Iwona, wraz z szeregiem drobnych udogodnień do pokoi gościnnych.

Powyższe przykłady wystarczająco wyraźnie unaoczniają, że Sopot noclegi z basenem nad morzem gwarantuje w nadzwyczaj zróżnicowanych formach. W ten sposób praktycznie każdy znajdzie tutaj coś w sam raz dla siebie. Czy to na jakimś osiedlu domków letniskowych na przedmieściach, czy też w prestiżowym hotelu z dopracowaną w najdrobniejszych szczegółach. Ba, jak ktoś się uprze, to nawet i kwaterę w prywatnym domu z basenem w Sopocie sobie znajdzie.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Komentarze (1)

Anonim 2.03.2018 08:01

Noclegi z basenem w Sopocie uważam za całkowicie zbyteczne. Latem zdecydowanie przyjemniejszym rozwiązaniem będzie kąpiel w morzu - pod warunkiem wszakże, iż woda w Bałtyku będzie miała te 18-20 stopni, co wcale nie jest regułą w trakcie wakacji. A jeśli warunki pogodowe zniechęcają do wyjścia na plażę, to w samym mieście oraz w pobliżu Sopotu funkcjonuje wystarczająco dużo różnych aquaparków i salonów SPA & Wellness, w których można się przyjemnie odprężyć.

Dodaj komentarz

Często zadawane pytania

Wszystkie

Nasi partnerzy