Grzybowo - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Grzybowo to kameralny kurort w zachodniopomorskiem, a noclegi z basenem stanowią coraz istotniejszą część oferty turystycznej. Miejscowe hotele, pensjonaty, obiekty z domkami letniskowymi, a także ośrodki wypoczynkowe z innych kategorii systematycznie wzbogacają swoją ofertę o strefę wodnej rekreacji i/lub zaplecze do zabiegów Spa & Wellness z prawdziwego zdarzenia. Dzięki temu ogłoszenia z noclegami z basenem nad morzem w Grzybowie pojawiają się w dużej liczbie i dają spory wybór.

Taki sposób spędzania wolnego czasu może się wydawać nieco dziwny, kiedy całkiem niedaleko znajdują się malownicze plaże nad Bałtykiem. Wygodnictwo, względy bezpieczeństwa, opcja rezerwowa w razie kiepskiej pogody? Przyczyny popularności noclegów z basenem są tak samo odmienne, jak urozmaicona jest baza noclegowa Grzybowa. Do konkretów: generalnie w dziedzinie wodnego relaksu przodują hotele, które zwykle dbają o jak największy komfort. Zarówno w pokojach i apartamentach, jak też integralnej strefie SPA & Wellness. Na przykład Hotel Magnat Spa, dysponujący rozbudowanym zapleczem do zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych. A jeśli chodzi o kilkunastometrowy basen z kaskadami wodnymi, jacuzzi (wewnętrzne i na świeżym powietrzu) oraz saunę, to hotelowi goście korzystają z nich bez dodatkowych opłat.

Podobnie kwestia noclegów z basenem w Grzybowie rozwiązana jest w pensjonacie Modrzew. Tyle że tutaj działa basen ogrodowy, a nie mini-aquapark. Trzeba jednak oddać, że niecka na świeżym powietrzu jest na tyle duża, że do podstawowej nauki pływania i przyjemnej rekreacji nada się wyśmienicie. Poza tym pensjonat posiada taras z leżakami, serwis gastronomiczny oraz komfortowe pokoje - przeznaczone dla 2, 3 lub 4 osób, wszystkie z osobnymi łazienkami.

Przy noclegach z basenami w Grzybowie warto również zwrócić uwagę na takie ośrodki wypoczynkowe, jak Dom Zdrojowy Diament SPA. Tutaj większy nacisk kładzie się na bazę zabiegową, aqua-aerobik i turnusy rehabilitacyjne. Naturalnie nie brakuje też propozycji nastawionych na czystą przyjemność. Basen posiada parę hydromasaży, są sauny i jacuzzi, a w menu SPA znajduje się szereg procedur kosmetyczno-odprężających. Jeśli chodzi o usługi hotelowe, obiekt posiada dwa standardy pokoi oraz dwa typy apartamentów.

W bazie turystycznej Grzybowa funkcjonują również kwatery w prywatnych domach gościnnych, kempingi, pola namiotowe, ośrodki kolonijne… A każdy w branży hotelarskiej stara się przyciągnąć do siebie jak najwięcej gości, zwłaszcza na wakacje. Wliczone w cenę udogodnienia “all inclusive” niewątpliwie mogą być silnym wabikiem. Wiele osób mając do wyboru Grzybowo i noclegi z basenem nad morzem oraz wyjazd do dużego miasta, gdzie za wszystko trzeba dopłacać horrendalne kwoty, wybierze pierwszy wariant spędzenia urlopu.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Komentarze (1)
Anonim 20.02.2018 10:30

Akurat w Grzybowie nocleg z basenem wydaje się być dalece bardziej uzasadniony niż w przypadku wielu innych miejscowości turystycznych polskiego wybrzeża. Kurort leży dość daleko od plaży - większość obiektów znajduje się kilometr od brzegu, albo i jeszcze dalej - a są takie dni, kiedy zwyczajnie nie ma się ochoty targać leżaków, parawanów i reszty rzeczy nad morze. Wprawdzie basen to nie Bałtyk, a i klimat nie tak wyrazisty co na plaży, ale w ten sposób również można się bardzo przyjemnie zrelaksować.

Dodaj komentarz
Wyślij zapytanie