Całą rodziną w Grzybowie - 5 atrakcji na udane wczasy z dziećmi nad morzem

Całą rodziną w Grzybowie - 5 atrakcji na udane wczasy z dziećmi nad morzem

Grzybowo w zachodniopomorskiem słynie przede wszystkim z malowniczych plaż oraz wyjątkowej w skali Polski obfitości bursztynów. Niewątpliwie poszukiwanie bałtyckiego złota będzie wciągającą atrakcją dla dzieci. Jednak nijak nie da rady spędzić całych wakacji na plaży, trzeba zorganizować też inne interesujące zajęcia. Co jeszcze Grzybowo ma do zaoferowania najmłodszym? Cóż…

Powiedzmy sobie szczerze: jeden Orlik i kameralna stadnina koni są w stanie zająć dzieciaki na jakieś… maksymalnie półtorej godziny. Jeśli naprawdę lubią sport, to może trochę dłużej. Prędzej czy później trzeba będzie pociechom zapewnić inne wrażenia - i wtedy najpewniej okaże się, że Grzybowo praktycznie nie ma godnych uwagi atrakcji dla dzieci. Dlatego lepiej od razu sprawdzić okoliczne miejscowości pod kątem ciekawych celów na małą, rodzinną wycieczkę. Wybraliśmy 5 tego rodzaju zakątków, które powinny najmłodszym przypaść do gustu.

Dodano: 2018-04-03 08:35:00
0 / 5 Następny

Komentarze (1)
MaThek
3.04.2018 09:21

Poszukiwanie bursztynów to mocno niedoceniana atrakcja - wystarczy się tylko do tego odpowiednio przygotować. Najważniejsze to wyjść na plażę po ciemku. Albo późną nocą, albo jeszcze przed wschodem słońca. Zabrać ze sobą odpowiednie, nieprzemakalne buty. Dobre latarki, bo bursztyny dobrze odbijają światło i w ten sposób łatwiej je dostrzec.

Dodaj komentarz