Ustronie Morskie - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Wybierając lokalizację do długo oczekiwanych wczasów nad morzem, warto zainteresować się Ustroniem Morskim i noclegami z basenem. Kurort tuż przy plaży gwarantuje doskonałe warunki do relaksu, zaś dobrze wyposażone obiekty wypoczynkowe zapewniają szereg opcjonalnych, lecz w pewnych okolicznościach bardzo praktycznych atrakcji. Noclegi z basenem nad morzem w Ustroniu Morskim z całą pewnością są godną uwagi propozycją na wakacje - i nie tylko.

  Szukasz noclegu z basenem w Ustroniu Morskim?

  Takie udogodnienie w postaci strefy odprężenia przy wodzie stanowi niezłą alternatywę dla wyjść na zatłoczoną plażę. I sądząc po tym, że coraz więcej tutejszych pensjonatów i hoteli posiada własne baseny, tego rodzaju obiekty noclegowe cieszą się regularnie rosnącą popularnością. Spośród ośrodków wypoczynkowych z Ustronia Morskiego za przykład można podać apartamenty Equilibrium. 25 m metrów długości basenu zewnętrznego, podgrzewana woda, a na dokładkę jeszcze siłownia, kort tenisowy z nawierzchnią ziemną i boisko koszykarskie. Dodając do tego wyśrubowane standardy apartamentów i domów na wynajem, goście mogą być pewni efektywnego odpoczynku.

  Ceny domków letniskowych z basenem w Ustroniu Morskim

  W kategorii noclegów z basenami w Ustroniu Morskim bardzo wysoko należy również cenić mini-park wodny, jaki dla swoich gości wybudował Holiday Park & Resort. W pewnym sensie hybrydowy ośrodek wczasowy, gdzie po sąsiedzku działa niemal 150 eleganckich domków letniskowych ponad setka luksusowych apartamentów. Poza dużym, odkrytym basenem ze zjeżdżalnią, podgrzewaną wodą, jacuzzi i niezbędnym osprzętem (leżaki, piłki, akcesoria do nauki pływania itp.) na terenie obiektu są także place zabaw, siłownia zewnętrzna, boisko beach volley’a i sporo innych atrakcji. Ceny za domek bądź apartament z kilkoma pokojami plasują się pomiędzy 39 a 167 zł od osoby za noc - a więc rozstrzał jest spory.

  Polecane apartamenty z basenem w w Ustroniu Morskim

  Trochę wspólnego z noclegami z basenem nad morzem mają w Ustroniu Morskim również te ośrodki, które mają zdecydowanie skromniej rozbudowaną bazę. Pierwsze na myśl przychodzą kwatery w prywatnych domach gościnnych z basenami ogrodowymi, ale nie tylko one. Również niektóre pensjonaty i hotele należałoby wrzucić do tego worka branży turystycznej. Na przykład al Mare - pensjonat z kameralną strefą relaksu, o który dbają sauna, ośmioosobowe jacuzzi oraz wystrój służący tzw. koloroterapii. Natomiast wśród hoteli swego rodzaju nocleg z basenem oferuje Grand Kapitan Medi Spa. Jak sama nazwa wskazuje, obiekt bazuje na zabiegach pielęgnacyjnych, odprężających i rehabilitacyjnych. Zaplecze SPA & Wellness jest naprawdę rozwinięte, czego niestety nie można powiedzieć o basenie. Hotel posiada tylko małą nieckę dla dzieci, zlokalizowaną na dachu budynku - razem z nasłonecznionym tarasem, gdzie na gości czekają wygodne leżaki.

  I jeszcze dla formalności małe przypomnienie - w kurorcie znajduje się gminny park wodny Helios, funkcjonujący w ramach nowoczesnego kompleksu sportowego. Dlatego akurat Ustronie Morskie noclegi z basenem - tyle że dodatkowo płatnym - zapewnia na terenie całej nadmorskiej miejscowości.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (1)
  MaThek
  21.02.2018 08:26

  Rzeczywiście, ogólnodostępny park wodny w Ustroniu Morskim sprawia, że właściwie każdy nocleg będzie z basenem. A to, że trzeba będzie zapłacić za bilety, to na tle całości kosztów turnusu nad morzem będzie to stosunkowo niewielki wydatek. Przynajmniej dla tych, którzy planują spędzić na basenie najwyżej parę godzin, maksymalnie po 2-3 razy w tygodniu. A gdyby ktoś miał zamiar wizytować aquapark częściej... to warto policzyć sobie, ile wyjdzie za okresowe karnety. Pewnie korzystniej niż przy dużej ilości jednorazowych wejściówek.

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów