Dźwirzyno - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Baseny dla gości stają się coraz powszechniejszym udogodnieniem obiektów noclegowych nad morzem. Dźwirzyno również wpisuje się w ten szeroki trend, obejmujący zarówno luksusowe hotele z rozbudowanymi strefami relaksu SPA & Wellness, jak też rodzinne pensjonaty czy ośrodki bazujące na domkach letniskowych. Rzecz jasna baseny basenom nierówne - jedni mają aquaparki, inni są jeszcze na etapie dmuchanych basenów ogrodowych.

Te ostatnie naturalnie zupełnie nas w tym momencie nie interesują. Komfortowe noclegi z basenem w Dźwirzynie mają być realną alternatywą dla wyjścia na zatłoczone z reguły plaże, a nie tanim chwytem marketingowym. Z pewnością tą pierwszą grupę reprezentuje kryty kompleks basenowy w Hotelu Senator. Basen sportowy (25 m długości), basen relaksacyjny (20 m) ze sporym zestawem ciekawych atrakcji dla dzieci i dorosłych, jacuzzi pod chmurką, sauny, strefa SPA & Wellness… Prawie jak własny aquapark dla gości hotelu z Dźwirzyna. Natomiast w dziedzinie zakwaterowania obiekt proponuje 4 standardy pokoi (od 280 zł dziennie) oraz dwa typy apartamentów (z balkonem od 690 zł za noc). Cóż, po czterogwiazdkowych hotelach nad morzem trudno się spodziewać niższych cen.

Kto przedkłada racjonalne wydatki ponad luksusowe zbytki, także znajdzie w Dźwirzynie parę ciekawych opcji dla noclegów z basenem. Przykład pierwszy z brzegu - całkiem dosłownie - to Dom Wypoczynkowy Helios, na dodatek położony tuż przy plaży. Jeśli chodzi o koszty turnusów (o ściśle określonych terminach), to najbogatsze warianty po przeliczeniu wychodzą po niespełna 200 zł od osoby za dobę. Ośrodek Helios ma pokoje dwuosobowe oraz pokoje typu studio dla 3-5 gości. W cenie pobytu jest godzina dziennie na dużym, zewnętrznym basenie. Obiekt posiada kilka dodatkowych atrakcji, w tym jacuzzi, kaskady wodne czy słoneczny taras z leżakami.

Interesująco pod względem noclegu z basenem nad morzem z Dźwirzyna przedstawia się także Promyk Resort. Ośrodek posiada kwatery w kilku domach gościnnych z pokojami dwu- oraz trzyosobowymi, a także całe wille rodzinne na wynajem. Takie rozwiązanie w pół drogi pomiędzy najwyższej klasy apartamentami a kameralnymi domkami letniskowymi. Goście mają też do wyłącznej dyspozycji dziecięcy plac zabaw, saunę oraz basen. Z rozsuwanym dachem i podgrzewaniem wody, dzięki czemu można się zrelaksować i trochę popływać bez względu na pogodę, o każdej porze dnia i nocy.

Dźwirzyno noclegi z basenem nad morzem zapewnia w bardzo szerokim, wręcz stale powiększającym się zakresie. Właściciele pensjonatów, prywatnych kwater, a nawet pól kempingowych i tradycyjnych osiedli drewnianych domków letniskowych coraz chętniej inwestują w wybudowanie mniejszego bądź większego basenu. Taka atrakcja okazuje się mieć silną moc przyciągania turystów. Insza inszość, że przez to termin SPA & Wellness staje się ewidentnie nadużywany - trzeba uważniej czytać oferty, bo w niektórych obiektach owo szumne SPA okazuje się być właśnie małym basenem z jacuzzi, bez zaplecza do zabiegów odprężających i kosmetycznych.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Komentarze (2)

Anonim 20.02.2018 10:16

Noclegi z basenem są fajne do momentu, kiedy te szeroko pojmowane strefy aqua są odpowiednio duże i dostępne na wyłączność gości. Bo kiedy hotel zaczyna kombinować z biletowanymi wstępami dla osób z zewnątrz i darmowym wejściem dla klientów, prędzej czy później zaczną się chore cyrki. Jak nie z brakiem miejsca na basenie, to z turystami awanturującymi się że oni przyjechali, przyszli do aquaparku, chcą zapłacić i nic ich nie obchodzi regulamin obiektu, w którym hotelowi goście mają pierwszeństwo. Wprawdzie w Dźwirzynie się z czymś takim nie spotkałem, ale nie jeżdżę tam co roku, więc nie mam pełnego rozeznania.

Anonim 14.04.2020 14:46

Geovita również ma basen kryty

Dodaj komentarz

Nie odnaleziono

Brak obiektów spełniających kryteria.

Nasi partnerzy