Kołobrzeg - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Jako że w porównaniu z okolicznymi kurortami Kołobrzeg to całkiem spore miasto, oferty noclegów z basenem prezentują się znacznie bardziej okazale niż w sąsiednich kurortach letniskowych. Kilka hoteli ma własne parki wodne, kołobrzeskie ośrodki wypoczynkowe i pensjonaty systematycznie rozbudowują strefy Spa & Wellness, a nawet przy domkach letniskowych nad morzem czy polach namiotowych na obrzeżach buduje się niecki basenowe. W Kołobrzegu noclegi z basenem występują w niezwykle bogatych oraz zróżnicowanych wariantach.

  Polecane noclegi z basenem w Kołobrzegu

  Naturalnie wszystko, co tylko najlepsze w branży turystyczno-hotelarskiej, można znaleźć w prestiżowych, luksusowych i najdroższych obiektach. Takich jak pięciogwiazdkowy Aquarius Hotel SPA & Wellness. Tutaj goście mają wliczone w cenę korzystanie z parku wodnego, na który składają się 25-metrowy basen sportowy z trzema wydzielonymi torami, wanny jacuzzi, basen rekreacyjny z wieloma stanowiskami do hydromasażu i mnóstwem innych atrakcji. Inna sprawa, że same ceny zaczynają się od poziomu ok. 500 zł od osoby za dobę. Każdy musi sam rozważyć, czy tak wysoki komfort hotelowych pokoi i apartamentów połączony z noclegami z basenem w Kołobrzegu jest wart takiej ceny.

  Noclegi nad morzem z basenem - idealne wczasy!

  Oczywiście w całym kurorcie jest od groma opcji alternatywnych dla eleganckich hoteli. Na przykład wspomniane we wstępie pensjonaty, cechujące się rodzinną atmosferą i znacznie przystępniejszymi cenami. Albo ogólnie obiekty o niższym niż 5 gwiazdek standardzie lub innym profilu, jak choćby Doris SPA. To również hotel, ale bardziej nastawiony na zabiegi lecznicze, gdzie noclegi z basenem w Kołobrzegu mają dodatkowe walory prozdrowotne. Tutaj bowiem basen wypełniony jest wodą solankową, pod względem właściwości czy wpływu na skórę zbliżoną do wód Morza Martwego (o wiele czystszego i bardziej zasolonego od Bałtyku). Koszty zakwaterowania są - uogólniając - o co najmniej połowę niższe. Jeśli chodzi o dostępne standardy, hotel Doris SPA posiada pokoje w pięciu rozmaitych typach - w tym dwóch DeLuxe, które można w sumie uznać za apartamenty.

  Noclegi blisko morze z basenem w Kołobrzegu

  Podobną charakterystykę noclegu z basenem w Kołobrzegu zapewnia ośrodek Magnolia SPA. Tyle że pod względem kategoryzacji zdaje się bliżej mu do dużego pensjonatu, a woda wypełniająca nieckę nie ma takiego wzbogacania. Ale za to regularnie organizowane są zajęcia aqua-aerobiku dla gości, przeplatane sesjami wolnego pływania. W kontekście związanych z Kołobrzegiem możliwości dla noclegów z basenami nad morzem, warto wspomnieć o Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Tutaj większy akcent położony jest oczywiście na obiekty sportowe, ale spółka dysponuje również zapleczem noclegowym. Osoby, które w kołobrzeskim MOSiRze wykupią wczasy w którymś z przytulnych pokoi, mogą przez godzinę dziennie za darmo korzystać z aquaparku i kolejną godzinę poćwiczyć w siłowni. Ceny pobytu to 120-410 zł dziennie za pokój, w zależności od jego typu i wielkości.

  Kołobrzeg noclegi z basenem nad morzem gwarantuje zatem na szereg różnych sposobów. Każdy znajdzie coś interesującego dla siebie i swoich bliskich. Czy to luksusowy hotel SPA, czy to kameralną kwaterę w przytulnym domu gościnnym, czy to domek letniskowy z jakimś jacuzzi pod chmurką na przedmieściach uzdrowiska.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (1)
  MaThek
  20.02.2018 12:30

  Jeśli w noclegach z basenem komuś bardziej zależy na atrakcjach w parku wodnym niż wygodnych pokojach i apartamentach, to w Kołobrzegu zdecydowanie najlepszą opcją - przynajmniej spośród tych wymienionych w artykule - będą obiekty MOSiR-u. Inna sprawa, czy wliczona w cenę pobytu godzina na basenie dziennie wystarczy, żeby się spokojnie odprężyć. Bo zdaje się, że w hotelu nie ma limitów czasowych dla gości. I wtedy cały ranking wywraca się do góry nogami.

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów