Pogorzelica - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Spośród wszystkich polskich kurortów nad morzem, Pogorzelica ma jedną z najlepszych ofert na komfortowe noclegi z basenem w cenie. A to dzięki miejscowej branży hotelarskiej, która posiada stosownie rozbudowane zaplecze w swoich strefach relaksu dla gości. Nie ma co jednak ukrywać, że na wysoce pozytywną ocenę całej Pogorzelicy i noclegów z basenem nad morzem decydujący wpływ ma jeden, konkretny obiekt.

Pogorzelica noclegi z krytym basenem

Mowa rzecz jasna o kompleksie hotelowym Sandra SPA Pogorzelica, który posiada własny aquapark - dostępny również dla gości z zewnątrz. 10 basenów różnej wielkości i przeznaczenia (od sportowej pływalni po wodny plac zabaw dla dzieci), 6 zjeżdżalni, tyleż samo wanien z hydromasażem, wreszcie bogactwo przyjemnych zabiegów SPA & Wellness. Nocleg z takim basenem zdecydowanie trzeba uznać za wariant “full service”. Naturalnie klienci hotelu mogą liczyć na wszelkiej maści zniżki czy oferty specjalne w parku wodnym. Pozostaje tylko przemyśleć łączne koszty pobytu - jeśli liczą się tylko i wyłącznie najlepsze, zapewniające masę udogodnień pokoje i apartamenty, Sandra SPA Pogorzelica z krytym basenem będzie bardzo dobrym wyborem.

Jakie obiekty noclegowe z basenem są najpopularniejsze w Pogorzelicy?

Przystępniejsze koszty pobytu w obiekcie noclegowym z basenem w Pogorzelice charakteryzują okoliczne pensjonaty nad morzem z basenem. Oczywiście ich ogrodowe niecki lub strefy relaksu są nieporównywalne z hotelowym aquaparkiem w Pogorzelicy, ale również są w stanie zapewnić turystom mnóstwo przyjemnych chwil odpoczynku. Na przykład Ośrodek Wypoczynkowy Leśny Dwór, dysponujący całkiem sporym basenem zewnętrznym - z wydzielonym jacuzzi. Natomiast w kwestii zakwaterowania, goście mają do wyboru w sumie 9 zróżnicowanych standardów pokoi, a także czteroosobowy domek letniskowy (w typie kempingowym).

Wariantem pośrednim pomiędzy luksusowym hotelem a pensjonatem będzie obiekt w typie Natura Resort. Tutaj mamy do czynienia z bogato wyposażonymi apartamentami: z kompletem mebli użytkowych, aneksem kuchennym, sprzęty RTV… Krótko rzecz ujmując: nocleg z basenem nad morzem w Pogorzelicy jak we własnym, przytulnym mieszkanku. Koszty wynajmu apartamentów Natura Resort zaczynają się od 80 zł za osobę na dobę, a więc całkiem rozsądnie biorąc pod uwagę ich standardy. Warto wspomnieć, że ośrodek posiada basen zewnętrzny, nieckę jacuzzi oraz drewnianą banię pod chmurką. Jest też zaplecze dla zabiegów SPA & Wellness, zapewniających pełne odprężenie.

Polecane noclegi w Pogorzelicy blisko morza

Do pogorzelickiej branży hotelarskiej trzeba zaliczyć jeszcze okoliczne domy gościnne z prywatnymi kwaterami, pola namiotowe i kempingowe, ośrodki kolonijne, rehabilitacyjne i szkoleniowe, osiedla z domkami letniskowymi… Tyle że nie wszędzie można liczyć na własny basen. Inna kwestia, czy na właśnie taką formę relaksu nad wodą liczą ci turyści, którzy przyjeżdżają latem nad morze. Tak czy inaczej - Pogorzelica noclegi z basenem ma jedne z najmocniej kuszących w całej Polsce.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Komentarze (1)
MaThek 19.02.2018 13:54

Zajrzałem sobie na strony internetowe tego jakoby znakomitego hotelu Sandra SPA. A także przyległego do niego aquaparku. I po tym, co tam przeczytałem, wcale nie mam pewności czy rzeczywiście ten cały ośrodek wypoczynkowy z Pogorzelicy ma w swojej ofercie noclegi z basenem wliczonym w cenę. Jest cennik parku wodnego, ale żadnej wzmianki o darmowym wejściu dla gości hotelu, nic na temat specjalnych promocji dla klientów. Tylko w jednym miejscu zaznaczone, że ceny dotyczą turystów spoza Sandra SPA - niby wychodzi na to samo, ale skoro nie wspomniano o tym wprost...

Dodaj komentarz
Wyślij zapytanie