Jazda konna

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Jazda na końskim grzbiecie - zwłaszcza po malowniczych terenach polskiego wybrzeża - należy do ścisłej czołówki najpiękniejszych form aktywnego spędzania czasu. Miłośnicy jeździectwa w trakcie wczasów w Grzybowie powinni udać się na teren przedwojennej posiadłości (6 ha powierzchni) z dworkiem, gdzie funkcjonuje rozbudowany ośrodek jeździecki.

Do rozległych pól i lasów nie jest stąd wcale daleko. Podobnie jak na piaszczyste plaże. Obie te lokalizacje perfekcyjnie nadają się na konne wycieczki. Kto nie czuje się jeszcze wystarczająco pewnie w siodle, powinien zrobić kilka kółek na lonży. Swobodniejszą interakcję ze zwierzęciem zapewnia ujeżdżanie w krytej hali. To nowoczesny obiekt znacznych rozmiarów, na którym swobodnie da się ustawić prawdziwy tor przeszkód.

Nie należy zapominać, że konie wymagają odpowiedniego podejścia i stosownej pielęgnacji. Ośrodek pozwoli zdobyć niezbędną wiedzę w tym zakresie i wypróbować ją w praktyce.

Mini przewodnik

Jeden z najnowocześniejszych ośrodków jeździeckich w okolicy, działający na terenie dawnej szlacheckiej rezydencji. Głównym atutem stadniny jest duża, w pełni i nowocześnie wyposażona hala do ujeżdżania koni. To świetne miejsce, by pod okiem instruktorów zaprzyjaźnić się z wierzchowcem. Później można już swobodnie pogalopować na plaże bądź tereny zielone.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja