Łazy - noclegi blisko morza. Domki letniskowe, pokoje, apartamenty niedaleko plaży

Krótkie omówienie szans na nocleg przy plaży, jakie Łazy w woj. zachodniopomorskim dają spragnionym letniego relaksu nad morzem turystom. Kurort może i należy do tych mniejszych, lecz wachlarz możliwości okazuje się być nad wyraz szeroki. Kameralne kwatery, eleganckie wille, rodzinne pensjonaty… W Łazach noclegi blisko morza są w miarę łatwo dostępne.

Co to konkretnie oznacza? Trzeba oczywiście pamiętać, że dogodna lokalizacja oznacza dużą liczbę chętnych i konieczność rezerwowania pobytu odpowiednio wcześniej, jeśli chce się uniknąć chodzenia od drzwi do drzwi na początku wyjazdu. Łazy są o tyle specyficzne, że na upartego wszystkie obiekty hotelarsko-turystyczne z kwaterami i pokojami kwalifikują się do kategorii blisko plaży. Większość miejscowych ośrodków wypoczynkowych leży 100-250 metrów od brzegu, zaś maksymalna odległość od morza to ok. 800 m - czyli całkiem przystępnie. Zwłaszcza w porównaniu z pewnymi kurortami na polskim wybrzeżu, gdzie hasłem “przy samym morzu!” potrafią się reklamować obiekty noclegowe położone ponad półtora kilometra od plaży. Dla rodziny z kilkorgiem dzieci takie wyprawy to najczęściej zdecydowanie za dużo.

Zamiast ogólników zawsze lepsze będą konkrety, pora zatem na kilka przykładów z noclegami blisko morza prosto z Łazów. Notabene pierwszym z brzegu najpewniej będzie Holiday Camping Resort - rozbudowany kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny, posiadający m.in. szereg domków letniskowych, własny aquapark, kilka apartamentów przy plaży, wypożyczalnię quadów. Słowem: na miejscu jest bodajże wszystko, czego goście mogą chcieć i potrzebować. Albo położona również przy ulicy Leśnej “Lila” - typowy rodzinny pensjonat, bardzo chwalony przez gości za miłą atmosferę, przystępne ceny oraz (naturalnie) bliskość morza.

Natomiast w dziedzinie noclegów w najwyższych standardach, obiektem szczególnie godnym polecenia wydaje się Dworek Jamneński. Jak już sama “szlachecka” nazwa wskazuje i zobowiązuje, posiada on wyjątkowo szykowne apartamenty blisko plaży oraz domyślnie przeznaczone dla dwóch do pięciu osób - rzecz jasna w zależności od typu - stylowe pokoje. Zakres cenowy w pełni sezonu wakacyjnego? Od ok. 350 złotych za najmniejszy pokój do nieco ponad 700 zł za najlepszy apartament. Oczywiście za dobę. Łazy są niby takie niepozorne na mapie, a jak się okazuje nie tylko szeroka i nadzwyczaj czysta plaża stanowi tutaj prawdziwy luksus.

Powyższa mini-wyliczanka stanowi oczywiście jedynie niewielki wycinek ze wszystkich możliwości, jakie mają wybierający się do Łaz wczasowicze. Są pokoje udostępniane przez prywatne osoby, ośrodki kolonijne z paroma kwaterami dla klientów indywidualnych, znajdzie się też jakiś hotel przy morzu albo dwa… Nie brakuje też rozmaitych obiektów oferujących mniej lub bardziej zaawansowane zabiegi SPA & Wellness. Pozostaje przebierać w aktualnych propozycjach oraz bukować te najlepsze noclegi niedaleko plaży w Łazach, zanim zrobią to inni.

Polecamy również:

Komentarze (1)

Anonim 31.01.2018 12:24

Patrząc na drogi dojazdowe - całe dwie - można odnieść wrażenie że Łazy to jakiś koniec świata. Wobec tego zdaje się, że przeglądanie ofert na noclegi niedaleko plaż będzie tylko i wyłącznie stratą czasu. A tu proszę, taka niespodzianka! Nie dość, że w Łazach przekrój przez standardy turystyczne daje ogromny wybór, to jeszcze cały kurort okazuje się łączyć ogień z wodą - spokój miasteczka na uboczu z tętniącym nocnym życiem centrum (przynajmniej w środku lata). A dokładając do tego malowniczą plażę i podobno wyjątkowo czyste na tym odcinku wybrzeża morze, to nic tylko brać jak najszybciej.

Dodaj komentarz

Nie odnaleziono

Brak obiektów spełniających kryteria.

Pensjonaty, hotele, apartamenty, domki letniskowe w Łazach

Prezentujemy przekrój przez całą bazę noclegową Łaz. Propozycje luksusowych hoteli na odpoczynek nad jeziorem. Tanie noclegi w Łazach na sezon turystyczny 2020. Poznaj malowniczy kurort w woj. zachodniopomorskim i jezior, zatrzymując się przez kilka dni na nocleg w centrum Łaz. W 2020 roku Łazom nie zabraknie ani atrakcji, ani tanich miejsc noclegowych w kwaterach i ośrodkach wczasowych z pokojami. Noclegi nad jeziorem po bardzo atrakcyjnych cenach są dostępne w działających w Łazach domkach letniskowych. Lubisz jezior i szukasz noclegu blisko centrum? Wybierz Łazy i odpowiedni do wymagań pensjonat. Jeśli nad jeziorem potrzebujesz wygody, zobacz powiązane z Łazami apartamenty. Relaks w centrum SPA & Wellness przy okazji pobytu w Łazach (woj. zachodniopomorskie) zapewni odprężenie organizmu i pielęgnację ciała.

Nasi partnerzy